Dmuchana Lala na głownej ulicy !!!!!

Moderator: DKS

Kazimierz B.

Dmuchana Lala na głownej ulicy !!!!!

Post autor: Kazimierz B. » środa, 22 czerwca 2005, 22:28

Co za Lolek(jedno z najdelikatniejszych słów które cisna mi sie na usta) wyraził zgode na postawienie tego czegoś dmuchanego na środku chodnika przed "Alkoholami Świata"ani obejśc ani przeskoczyć.

trzeba być naprawde niespełna rozumu aby zgadzać sie na ustawienie na środku chodnika blokując przejście przy okazji tego dmuchanego fajerwerku.

Mam jeszcze taka małą nadzieje że Lech zrobił to bez pozwolenia bo jak z pozwoleniem to jest kilka innych miejs na ulicy marynarki gdzie toto mogło by stac i nie blokować ruchu. Przecie ż to o pomste do nieba woła.

kto wyraził na to zgode?
Panie rzeczniku to pytanie jest do Pana.

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » czwartek, 23 czerwca 2005, 10:51

Samo cenzura wcelu nie pobudzania niezdrowych dyskusji.

Widze że Kazimierz szuka taniej sensacji.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 czerwca 2005, 12:09 przez masasza, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » czwartek, 23 czerwca 2005, 11:07

Rozumiem, że na forum od paru dni panuje posucha, ale czy jest sens pisać oskarżenia na tak oczywiste tematy?

Powiem tyle - przechodząc obok tej dmuchanej bramy nawet nie zwróciłem uwagi na problemy z obejściem jej. No chyba, że ktoś ma 1,5m szerokości w barach - to rzeczywiście problem :P Ale chyba nie ma nikogo takiego ;)
"Po co mam czas tracić na mówienie do ściany, ściana i tak zawsze swoje wie..." Banach

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » czwartek, 23 czerwca 2005, 13:24

Wytłumacz mi na czym oczywistośc tego tematu polega?

I tu niechodzi o 1,5 w barach tylko o to że3 chodnik słuzy do chodzenia a nie zastawiania go. Rozumiem że jakby ktoś zaparkował w tym miejscu samochód tez by ci nie przeszkadzało?

Ja wczoraj widziałem jak sie mijały dwie matki wózkami naprawda fajna rzecz pozwólmy samochodom parkowac na chodnikach przeciez będzei mozna tez przejść.

Wiem sponsoring kieruje sie swoimi prawami ale mozna to wyznaczyć w mniej newralgicznym punkcie.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » czwartek, 23 czerwca 2005, 15:59

mam pomysł Kazimierz... wpadnij w nocy i przebij ... będziesz mógł chodzić bez przeszkód.
ObrazekObrazek

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » czwartek, 23 czerwca 2005, 18:53

W sumie juz po temacie cisnienie mi opadło i niech stoi ja sie o to nie potykma tak że temat troche w afekcie napisany.

jaskuł

Post autor: jaskuł » czwartek, 23 czerwca 2005, 21:48

Z tego co wiem to ten baner jest głównego sponsora Iwan Beach Soccer i pewnie zniknie w poniedziałek po zakończeniu imprezy. Chyba na prawdę nie ma się co czepiać bo jak takie głupoty mieszkańcom przeszkadzają to kto będzie tu chciał robić jakąkolwiek imprezę.

Awatar użytkownika
marianmarianowicz

Heh... :)

Post autor: marianmarianowicz » piątek, 24 czerwca 2005, 09:18

Ale wy ludziska macie problemy... Jak można się czepiać takiego czegoś??? I tak co chwile schodzi z tego "balona" powietrze... :D
A mo?e ja jestem opowie??.... :(

Obserwator
Kontakt:

Post autor: Obserwator » piątek, 24 czerwca 2005, 10:03

Brawo jaskuł :D , tak trzymać.
Panu B. widać przeszkadza wszystko co jest czyjąś inicjatywą. A może kolor zielony przeszkadza Panie B. :?: A tak między nami to jakiego koloru teraz się Pan trzyma :?: Czerwony, biało - czerwony :?:

pozdrawiam :twisted: :twisted: :twisted:

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » piątek, 24 czerwca 2005, 11:15

Ja wybieram kolor który mi w danym momencie pasuje. Może być czerwony, biały.

A tobie obserwator nic do tego. Po wyborach pogadamy.

albatros

Post autor: albatros » piątek, 24 czerwca 2005, 11:46

[quote="Kazimierz B."]Ja wybieram kolor który mi w danym momencie pasuje.quote]
To Ty jestes tzw. "Chorągiewka"- czyli bez swojego zdania

Koper

Post autor: Koper » piątek, 24 czerwca 2005, 11:50

Tu w ogóle nie chodzi o piwo... Jest to element kampanii prezydenckiej LECHA Kaczyńskiego. Wkrótce podobnymi gadżetami - tyle tylko, że mniejszymi i wykonanymi z aluminium - zasypane będą całe miasto i okolica.

Dla zapewnienia równości szans kandydatom domagam się postawienia obok butelki TUSKIEGO!

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » piątek, 24 czerwca 2005, 12:05

albatros pisze:
Kazimierz B. pisze:Ja wybieram kolor który mi w danym momencie pasuje.quote]
To Ty jestes tzw. "Chorągiewka"- czyli bez swojego zdania
Widzisz kolego albatrosie w polityce jest tak że trzeba ewoluować a nie zastygnąć i okopać się dlatego kolory są dlamnie narzędziem do osiągnięcia nadrzędnych celów.

To że kotś zmienia partie toznaczy że się rozwija dostrzegha błędny i decyduje sie na coś lepszego.

Kiedyś było łatwiej jedna partia a teraz do koloru do wyboru.

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » piątek, 24 czerwca 2005, 18:59

Koper pisze:Tu w ogóle nie chodzi o piwo... Jest to element kampanii prezydenckiej LECHA Kaczyńskiego. Wkrótce podobnymi gadżetami - tyle tylko, że mniejszymi i wykonanymi z aluminium - zasypane będą całe miasto i okolica.

Dla zapewnienia równości szans kandydatom domagam się postawienia obok butelki TUSKIEGO!
Powoli zaczyna bać się pic piwo aby mnie nie posądzili o wspieranie któregoś z kandydatów :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lacan

Post autor: Lacan » sobota, 2 lipca 2005, 00:22

dokladnie to glupie vvszystko sie robi :D
niedlgo czlovviek bedzie szedl do kibla i bedzie glosovval vv taki sposub na prezydenta bo na papierze bedzie jego podobizna :D
polska to chory kraj i tyle :P
Wierze w poezje, mi?o??, ?mier?, dlatego w?a?nie wierze w nie?miertelno??. Yannis Ritsos

Zablokowany