Czy wchodzicie szybko na www.ustka.pl?

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Czy wchodzicie szybko na www.ustka.pl?

Post autor: Mirek » piątek, 8 lipca 2005, 13:26

Cos mi sie zdaje że serverek przeciążony?Czy tylko ja musze czekać dłużej niz zwykle ne wejście np.forum? :D

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » piątek, 8 lipca 2005, 15:42

z tego co widze to mamy po 3500 wejść dziennie na www.ustka.pl ... co daje średnio po 2-3 wejścia na minutę ... odejmując noc (pewnie nikt nie wchodzi) i dodając średni czas przebywania na stronie... daje mniej wiecej około 100 ludzi na stronie w dzień na raz (nie pytaj jak to wyliczyłem, tylko uwierz że tak jest).

100 ludzi na stronie przy dsl z uploadem 512kbit daje 0,64 kilobajta/sek. na łeb i dlatego jest wolno... myślę że urząd musi pomysleć o szybszym łączu.... drugim dslu z uploadem 512kbit lub wogole przesiadce na POLPAK-T.

Czas pokaże co się stanie.
ObrazekObrazek

slavecki

Post autor: slavecki » piątek, 8 lipca 2005, 23:31

Wejscie na strone ustecka jest beznadziejne. O probie zobaczenia ogni sztucznych z kamery z widokiem na molo wogole szkoda mowic. Calkowity brak obrazu. :( Mialo byc wszystko pieknie, niestety wyglada beznadziejnie.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 9 lipca 2005, 10:27

@slavecki
Wejscie na strone ustecka jest beznadziejne. O probie zobaczenia ogni sztucznych z kamery z widokiem na molo wogole szkoda mowic. Calkowity brak obrazu. Mialo byc wszystko pieknie, niestety wyglada beznadziejnie.
kolejny raz piszę że to nie są kamery szpiegowskie do ogladania nocą,
proponuję trochę zapoznać się z kamerami a potem narzekać, przy takiej odległości jaką pokazuje kamera na promenadę... widać szczątkowo Rowy... odległość widziana od około 30m do 20km... jaka kamera potrafi pokazać taki obraz z dobrą ostrością??? można oczywiście zmienić obiektyw.. ale wtedy będziemy mieli przybliżony fragment obrazu tego co jest teraz a nie całość.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » sobota, 9 lipca 2005, 11:46

@dumb

Podziwiam spokój z jakim to wszystko tłumaczysz, aż niepodobne do ciebie :D :D :D :D :P
Obrazek

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » niedziela, 10 lipca 2005, 12:20

w realu byłoby to niemożliwe.... tutaj człowiek zdąży ochłonąć
ObrazekObrazek

zwierzak

Post autor: zwierzak » piątek, 15 lipca 2005, 10:52

Oj ktoś tu dobrze gada ale i tak zeby było okej to upload musiał by być z jakieś 8Mbitów/s( a nie 512?? co to jest na stronke 512?? to jest nic sam za ~100 miesiecznie mam łaćze z uploadem 256Kb/s a ja jestem prywatnym użytkownikiem kompa) ale niech stawiają jaknajszybsze łącze i to jaknajszybciej bo juz umirem powoli bez ustki :/
Co ja bym da? ?eby cz??ciej bywa? w USTCE

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » piątek, 22 lipca 2005, 19:46

Moim zdaniem strona Ustki jest za wolna i to mnie b. wkurza , często odwiedzam strony w necie , lubię zajrzec na stronkę mojego miasta a tu lipa , myślę, że ludzie z Polski wybierając przez internet kwatere mogą mie

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » piątek, 22 lipca 2005, 19:54

Moim zdaniem strona Ustki jest za wolna i to mnie b. wkurza , często odwiedzam strony w necie , lubię zajrzec na stronkę mojego miasta a tu lipa , myślę, że ludzie z Polski wybierając przez internet kwatere mogą mieć dość czekania, wybiorą Krynicę M. zamiast Ustki bo tam lepiej się można dowiedzieć o atrakcjach.
Jak coś robicie to róbcie to dobrze , bo inaczej efekty Waszej pracy będą marne - tak mawiała moja babcia i miała rację.
PS.
Sorry , że się powtarzam ale tak właśnie działa ustecka stronka.
Pozdrawiam

Zablokowany