Muzeum Ziemi Usteckiej

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Muzeum Ziemi Usteckiej

Post autor: Mirek » czwartek, 4 sierpnia 2005, 14:34

Moze zrobic jakąś promocje dla mieszkańców Ustki po sezonie?Jeden dzień w roku? :D

Obserwator
Kontakt:

Post autor: Obserwator » czwartek, 4 sierpnia 2005, 15:24

tzn :?:
Może jakieś konkrety bo nie za dużo z Twojej wypowiedzi wynika :D Jakie promocje :?: :?: :?:

pozdrawiam Krzysztof

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » czwartek, 4 sierpnia 2005, 16:46

Wstęp za darmo. :lol:

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » czwartek, 4 sierpnia 2005, 19:16

Mirek pisze:Wstęp za darmo. :lol:
Mirek, to nie jest sposob do zachecania ludzi do zainteresowania kultura i historia miasta. Ludzi trzeba wychowywac od dziecka w najlepszej kulturze i dlatego ja od lat promuje wprowadzenie do szkol wloscianskich i miejskich obowiazkowego przedmiotu o historii, kulturze i obyczajach Polski szlacheckiej. Tak wychowana mlodziez polskanie bedzie musiala byc "zwabiana", daruj to slowo, jakimis promocjami. Pozdrawiam, pogoda się poprawia.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » piątek, 5 sierpnia 2005, 08:28

Mirek, to nie jest sposob do zachecania ludzi do zainteresowania kultura i historia miasta
Ksiądz ma na kazaniach o historii Ustki wygłaszać?
Dla młodych zgoda -w szkole- :roll: ale dla starszych??????

Obserwator
Kontakt:

Post autor: Obserwator » piątek, 5 sierpnia 2005, 12:38

Mirek, może i by tak było lub można byłoby zrobić, gdyby wszyscy mieli kasiorkę. Niestety Muzeum nie ma dotacji z Ministerstwa Kultury a żyje jedynie ze składek, biletów i dotacji miasta. Rozumiem, że wszędzie chciałbyś wejść za darmo, niestety realia dzisiejsze są nieco inne. A co do dzieci, to w roku szkolnym przez Muzeum przewija się wiele grup szkolnych aczkolwiek trzeba się mocno namęczyć aby nasi nauczyciele wybrali się z dziećmi na spacer :D

pozdrawiam Krzysztof

pahaoo

Post autor: pahaoo » piątek, 5 sierpnia 2005, 12:45

a jak sądzisz Obserwatorze, co szkodzi pracownikom Muzeum Ziemi Usteckiej sięgnąć po zewnętrzne fundusze na organizację imprez, wystaw itp.
Co chwilę Ministewrstwo Kultury ogłasza jakieś konkursy. Rozumiem, że ciężko się przebić, że MK utrudnia czasami życie, ale chciałbym się dowiedzieć (i może pan Józef Jaskuła, który czasami zagląda na forum odpowie nam ) ile razy starali się o jakieś zewnętrzne pieniądze i czy wogole się starają.
Bo może np. sprzedaż denarów na promenadzie jest wystarczającym dochodem dla muzeum i nie warto się starać.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » piątek, 5 sierpnia 2005, 15:12

Rozumiem, że wszędzie chciałbyś wejść za darmo, niestety realia dzisiejsze są nieco inne
No- to mozna zrobic po 15 zł bedzie więcej pieniedzy.
Do szanownego muzeum usteckiego nie odwiedziło 99% ustczan-pasi?
Zastanów sie po co jest muzeum?Dla" miecia".Czy nie mozna by było chociaz zwolnić z opłat emerytów?Przez jeden dzień w roku!Dużo?

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » piątek, 5 sierpnia 2005, 21:11

Mirek, przeczytaj sobie moja odpowiedz dla dumba na moim watku "Najlepsza Promocja Dla Ustki". Moze wtedy cos dotrze do ciebie? Bo jak narazie trzymasz sie tych swoich wydumanych racji.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 6 sierpnia 2005, 17:03

@Edwardzie
Czegos sie dzis napalił?

Wybacz ale mam swoje zdanie na temat Stana Tymińskiego.Ja nie narzucam ci mojego kandydata takze......uprasze sie o nie uprawianie agitacji-comprende? :D

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 6 sierpnia 2005, 17:26

Mirek pisze:@Edwardzie
Czegos sie dzis napalił?

Wybacz ale mam swoje zdanie na temat Stana Tymińskiego.Ja nie narzucam ci mojego kandydata takze......uprasze sie o nie uprawianie agitacji-comprende? :D
Jestem pewien, ze zmienisz zdanie kiedy zapoznasz sie z trescia mojego nowego watku pt. Credo Prezydenta Tyminskiego. Napisz jakie wrazenie zrobilo ono na Tobie. Narazie... pozdrawiam

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » wtorek, 16 sierpnia 2005, 00:26

Mirek, ty musisz sie opowiedziec teraz, bo akcje Stana Tyminskiego ida w gore. Odkad na moim Blogu poswiecam duzo miejsca temu szlachcicowi herbu Nalecz, popularnosc jego znacznie wzrosla i teraz siega 57,8 %, oczywiscie w sondazach nie manipulowanych. Czekam na Twoja opinie. Pozdrawiam.

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » środa, 17 sierpnia 2005, 22:09

Edward Kuciak: ,,akcje Stana Tyminskiego ida w gore. Odkad na moim Blogu poswiecam duzo miejsca temu szlachcicowi herbu Nalecz, popularnosc jego znacznie wzrosla i teraz siega 57,8 % ,,

ale z Pana kabarecierz, dzieki za dobry żarcik i proszę o wiecej.
dawno tak się nie uśmiałem przy necie

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » czwartek, 18 sierpnia 2005, 09:53

Szanowny Panie, jest Pan zywym przykladem jak ocenzurowane krajowe srodki przekazu potrafia urobic opinie i sprac mozgki swoim czytelnikom. My w Kanadzie cieszymy sie o wiele wieksza wolnoscia i dostepem do niezaleznych mediow. Poza tym stosujac nowocxzesna technike blogu 21 wieku moge przekazywac milionom moich czytelnikow ssprawdzone i prawszdziwe wiedomosci. Dlatego od pewnego czasu jestem obiektem zmasowanego ataku esbecji i i ich poplecznikow. Pozdrawiam z deszczowego Toronto, Lewed h.Zaremba.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » czwartek, 18 sierpnia 2005, 11:47

Panie Kuciak, to są Pana ostatnie podrygi na tym forum, od września będzie wprowadzona zmiana w organizacji. Jest Pan główną przyczyną tych zmian.
Tak jak poprzednio został wprowadzony wymóg rejestracji dzięki jednemu człowiekowi, który nie potrafił zrozumieć, że forum to nie miejsce na ogłaszanie sprzedaży "super fur z zachodu", tak teraz zmiany będą wprowadzone dzięki Pana beznadziejnym wątkom na tym forum.

Uwaga, zaraz zostanę wyzwany od sb-ków, choć kiedy osiągnąłem wiek pełnoletni takich służb już w Polsce nie było, ale co może o tym wiedzieć jakiś dupek z zagranicy.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » czwartek, 18 sierpnia 2005, 12:58

Zaprawdę Dumb ja to jestem zdziwiony, że ja (paskudny rocznik `86) też jeszcze nie uzyskałem takiego miana. Wszak zapewne SBcję mam we krwi i urodziłem się tylko po to, by doszukiwać się wszelkich minusów w panie Kuciaku... :P
"Po co mam czas tracić na mówienie do ściany, ściana i tak zawsze swoje wie..." Banach

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:21

No,no nie nabijał bym sie z p.Kuciaka.Zawsze mozecie byc synami sb-ków.He,he,he :D :D :D

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » czwartek, 18 sierpnia 2005, 16:51

dumb pisze: Uwaga, zaraz zostanę wyzwany od sb-ków, choć kiedy osiągnąłem wiek pełnoletni takich służb już w Polsce nie było, ale co może o tym wiedzieć jakiś dupek z zagranicy.

Bo byłeś w służbie jako NASB (Niepełnoletni Agent Służb Bezpieczeństwa) wstrzykneli ci serum i teraz czekasz na sygnał do działania.

Jak przyjdzie czas dostaniesz sygnał i będziesz na nowo wprowadzał socjalizm w kraju razem z Kuciakiem tylko on to będzie robił w Kanadzie. :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » czwartek, 18 sierpnia 2005, 20:52

Szanowni Panowie, ja nie twierdze, ze wszyscy na tym forum to postkomuchy i essbecja, ja tylko udowadniam na moim Blogu Leweda Prawdziwego Szlachcica i jego odnogach na Forum Ustka, ze bez wychowania w duchu magnacko-szlacheckim, jest latwo manipulowac spoleczenstwem i wmawiac mu, ze esbecja zginela na zawsze. Esbecja odradza sie codziennie, takze i na tym forum, czego zywym przykladem sa tu wypowiedzi niektorych internautow. Pozdrawiam z jesiennego Toronto.

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » czwartek, 18 sierpnia 2005, 21:06

Mirek pisze:No,no nie nabijał bym sie z p.Kuciaka.Zawsze mozecie byc synami sb-ków.He,he,he :D :D :D
No Mirek i tu mnie rozśmieszyłeś prawie do łez , lubie to forum , bo śmiech to zdrowie o które zawsze warto zadbać.
Pozdrawiam Cię Mirek.

Zablokowany