NAJLEPSZA PROMOCJA DLA USTKI...

Moderator: DKS

Edward Kuciak

NAJLEPSZA PROMOCJA DLA USTKI...

Post autor: Edward Kuciak » czwartek, 4 sierpnia 2005, 16:29

Rajcowie ustczani powinni zaproponowac ktoremus z kandydatow do fotela prezydenckiego nasza Ustke na siedzibe swojego sztabu wyborczego. Tow. C. z wiadomych wzgledow wykluczony z tej propozycji. Najwieksza akceptacje wsrod Polonii Kanadyjskij zyskalaby kandydatura Stana Tyminskiego. Polonia darzy Go duza sympatia i wielu Polonusow wiaze swoje zyciowe nadzieje z wyborem Go na Prezydenta Polski. Kto wie moze po powrocie do Kraju, zdecydowaliby sie zamieszkac i inwestowac w Ustce?. Daje ten pomysl do przemyslenia ojcom miasta za darmo. Wiecej o Stanie Tyminskim i jego kampanii prezydenckiej na moim blogu LEWED`S BLOG CZYLI DZIENNIK SZLACHCICA POLSKIEGO http://pierdupierdu.friko.pl zapraszam do czytania.
Ostatnio zmieniony sobota, 6 sierpnia 2005, 11:19 przez Edward Kuciak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
froggie

Post autor: froggie » czwartek, 4 sierpnia 2005, 18:47

Froggie, by czegoś takiego nie wymyślił!!! ... nawet z całą bandą Lewedów, Lewedków, Prawych i Lewych sprawozdawców, donosicieli i innych kombinatorów oraz setkami ich podróbek. Nie ma to jak oryginał sam Edward Kuciak! Poddaję się....

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » czwartek, 4 sierpnia 2005, 20:23

Panie Kuciak.... wyluzuj Pan bo sie żygać chce od tych gadek. Jak masz Pan jakieś nie spełnione ambicje polityczne to sam Pan startuj w wyborach, a nie pieprzysz Pan tu na forum w kółko jak potrzaskany.
ObrazekObrazek

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » czwartek, 4 sierpnia 2005, 20:49

" I`D BE HONORED IF YOU`D JOIN ME ". Dear Dumb, troche tolerancji wobec pogladow innych osob nikomu jeszcze nie zaszkodzilo. Ja stosuje technike 21-go wieku do porozumiewania sie z innymi ludzmi i dlatego pisze szczytowe osiagniecie cybernetyczne, jakim sa moje blogi, czytane przez tysiace internautow. Napisz i Ty swoj blog z otwarta przylbica. Ja sie tego nie wstydze, wstydzic sie powinny moje podrobki, ktore zeruja na moim dorobku, ale to ich esbecka robota i za to im placa judaszowe srebrniki. Pozdrawiam, Edward Kuciak, Lewedek z d.Lewed herbu Zaremba.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » piątek, 5 sierpnia 2005, 08:12

Człowieku ja nie mam na myśli twoich blogów, mam je szczerze mówiąc gdzieś. Wkurza mnie tylko jedno .... 150 bezsensownych tematów rozpoczętych przez Pana na tym forum.... a każdy to totalna bzdura, no może z wyjątkiem paru. Napisz Pan o dupie Maryni, a nie w kółko o jakiś prezydentach, premierach, co jest dla kogo najlepsze i takie tam pierdoły...
ObrazekObrazek

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » piątek, 5 sierpnia 2005, 20:59

dumb pisze:Człowieku ja nie mam na myśli twoich blogów, mam je szczerze mówiąc gdzieś. Wkurza mnie tylko jedno .... 150 bezsensownych tematów rozpoczętych przez Pana na tym forum.... a każdy to totalna bzdura, no może z wyjątkiem paru. Napisz Pan o dupie Maryni, a nie w kółko o jakiś prezydentach, premierach, co jest dla kogo najlepsze i takie tam pierdoły...
Dumb, jako Ustczanin i do tego kanadyjski Polonus, zmuszony jestem powolac sie na stare polskie porzekadlo: .. gadal dziad do obrazu a obraz don ani razu... a moze lepiej pasowalo by ci: rozmowa gesi z woda? Musi duzo uplynac tej wody zanim osiagniesz minimalny poziom do dyskusji z Edwardem Kuciakiem. Doskonaly material do podszkolenia sie znajdziesz na: http://www.kurde.pl/katalog/bak.php goraco polecam a potem ...zobaczymy. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony sobota, 6 sierpnia 2005, 11:17 przez Edward Kuciak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
froggie

Post autor: froggie » piątek, 5 sierpnia 2005, 21:56

Muszę cię Eddie prosic - opanuj się, nie daj nerwom ponosic ... Nie każdego przecież twe pomysły zachwycą - więc krytykę przyjmuj mężnie, z otwartą przyłbicą. Wychwalasz się wszędzie pod same niebiosy - naucz się z pokorą przyjmowac też ciosy. Wszak poglądy i idee głosisz poronione - podziwiam tych co użyczają ci swą stronę! ... ale wokół już słychac szept złowrogi - skończyc z tym Lewedem, zniszczyc jego blogi! Ale, choc to pewnie dla ciebie niewiela - wiedz, że we mnie masz dozgonnego przyjaciela!

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » piątek, 5 sierpnia 2005, 22:11

Zrozum chłopie że to co Tobioe sie podoba nieznaczy że musi sie podobać innym.

Przyjedz do Polski pożyj tu troche a nie wypisujesz swoje mądrości nieznając dzisiejszych realiów. Co ma szlachta, komuniści czy też inni żydzi tu trzeba żyć i nie ma lekko.

A jak już słysze o Tymińskim to mi sie scyzoryk otwiera w kieszeni. Chłop chce startowac na Prezydenta RP a nie odróżnia ZUS-u od KRUS-u.

aaa się kurna zdenerwowałem aż mi żyła n aczole wyszła.

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » piątek, 5 sierpnia 2005, 22:49

Edward Kuciak pisze:
dumb pisze: jako Ustczanin i do tego kanadyjski Polonus, zmuszony jestem
Panie Kuciak nie znam Pana i wcale nie mam ochoty poznać Pana osobiście jest Pan naburmoszonum małym facecikiem , który wyjechał za granicę i myśli , że Polacy czekają tylko na informacje z zachodu bo tam jest lepiej i żeby wam zazdrościć. To nie te czasy czasy Panie Kuciak trzeba było nie opuszczać Polski teraz to my staramy się zrobić zachód w Polsce i powolutku nam to wyjdzie , bo Polacy to rozumny i pracowity naród , damy sobie rade.
Nie lubię gościa bo zaśmieca forum ( maluje świeże kwiatki ).

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 6 sierpnia 2005, 08:24

Grzegorz, lekcewazenie i wysmiewanie Polonii to stary ograny chwyt komunistow. Widze, ze i tobie pozostalo to w genach a moze jestes postkomunista? Tylko, ze Historia Uchodzstwa od XIX wieku pokazala, ze najlepsza mysl niepodleglosciowa powstawala na Emigracji i stamtad byla przeszczepana do Kraju, chocby Osrodek Kultury w Paryzy z Giedroyciem na jego czele. Obecnie Mysl Niepodleglosciowa skupia sie w Kanadzie a glownie w Toronto, gdzie dziala Polska Liga Szlachecka w Kanadzie zalozona przez Edwarda Kuciaka dla pokrzepienia serc Polakow i wspierania wolnosciowej tradycji szlacheckiej. W tym celu Lewed/Edward Kuciak zalozyl specjalny blog LEWED`S BLOG CZYLI DZIENNIK SZLACHCICA POLSKIEGO. Na jego stronach mozna sie dowiedziec, to na co cenzura nie pozwala w Polsce, czyli prawie wszystko o Wielkim Patriocie i Katoliku Stanie Tyminskim herbu Nalecz, ktorego Edward Kuciak promuje na przyszlego Prezydenta Polski. Dlatego Lewed postuluje, by siedziba Komitetu Wyborczego ustanowic slawna Ustke. Bylby to wielki zaszczyt dla mojego rodzinnego miasteczka.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 6 sierpnia 2005, 08:30

Kazimierz B. pisze:Zrozum chłopie że to co Tobioe sie podoba nieznaczy że musi sie podobać innym.

Przyjedz do Polski pożyj tu troche a nie wypisujesz swoje mądrości nieznając dzisiejszych realiów. Co ma szlachta, komuniści czy też inni żydzi tu trzeba żyć i nie ma lekko.

A jak już słysze o Tymińskim to mi sie scyzoryk otwiera w kieszeni. Chłop chce startowac na Prezydenta RP a nie odróżnia ZUS-u od KRUS-u.

aaa się kurna zdenerwowałem aż mi żyła n aczole wyszła.
Szanowny Panie Kazimierzu, zapraszam na moj blog http://pierdupierdu.friko.pl dzisiaj swieza porcja pachnacych jak najlepsze ziolka szczegolow o Wielkim Polaku i Katoliku Stanie Tyminskim. Wystarczy tylko skoczyc na moja stronke i zmieni Pan swoje zdanie i bedzie Pan entuzjasta Stana Tyminskiego. Lewed poleca i pozdrawia.
Ostatnio zmieniony sobota, 6 sierpnia 2005, 09:48 przez Edward Kuciak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 6 sierpnia 2005, 09:39

Widzisz Pan co ludzie tu mieszkający myślą o Panu :?: Ale Pan jesteś taki człowiek, że Pan tego nie zauważysz.... I dalej będziesz Pan napierał te swoje teksty.
ObrazekObrazek

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 6 sierpnia 2005, 11:14

dumb pisze:Widzisz Pan co ludzie tu mieszkający myślą o Panu :?: Ale Pan jesteś taki człowiek, że Pan tego nie zauważysz.... I dalej będziesz Pan napierał te swoje teksty.
Ja juz ci napisalem dwa polskie przyslowia a teraz dam ci trzecie: Psy szczekaja a karawana idzie dalej... Jak ci sie nie podoba kandydatura Stana Tyminskiego na Prezydenta Polski, to zaloz swoj blog i sprobuj promowac swojego kandydata. Bierz przyklad z Leweda i jego blogow. Dzieki blogowaniu Edwarda Kuciaka, ktory stosuje technike 21-go wieku na swoich blogach Stan Tyminski znany jest na calej kuli ziemskiej i przywodcy wielkich panstw swiata juz zaczynaja sie liczyc i zasiegac jego porad, jako przyszlego Prezydenta Wielkiej Magnacko-Szlacheckiej Polski. Lewed pierwszy odkryl sile blogu i opracowal rewelacyjna metode promowania tradycji szlachty polskiej, bo Lewed po kadzieli Zaremba sam jest skoligacony z najlepszymi rodami szlacheckimi w Polsce i na swiecie. Dlatego jego Liga Szlachecka w Kanadzie zostala uznana jako jedyna organizacja szlachty polskiej na Emigracji a blog LEWED`S BLOG CZYLI DZIENNIK SZLACHTY POLSKIEJ znalazl sie w Ksiedze Guinessa na pierwszym miejscu.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 6 sierpnia 2005, 11:17

Rozmowa z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę... to też przysłowie... MNIE TWÓJ STAN TYMIŃSKI NIE INTERESUJE.... i jeszcze troche mnie powkurzasz to Cię zbanuję na tym forum ... pojąłeś :?:
ObrazekObrazek

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 6 sierpnia 2005, 11:30

dumb pisze:Rozmowa z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę... to też przysłowie... MNIE TWÓJ STAN TYMIŃSKI NIE INTERESUJE.... i jeszcze troche mnie powkurzasz to Cię zbanuję na tym forum ... pojąłeś :?:
+ I dlatego w Polsce potrzebna jest calkowita odmiana moralna oparta na wielowiekowej tradycji szlachty polskiej, Tylko kandydat na Prezydenta Polski Pan Stan Tyminski moze zagwarantowac, ze takie postawy nietolerancji, jaka reprezentuje dumb nie beda sie mogly zdarzyc. Lewed przezyl wiele i wytrzyma nastepny atak. Esbecja juz w latach siedemdziesiatych i osiemdziesiatych polamala sobie na Edwardzie Kuciaku zeby a postkomuna w latach dziewiecdziesiatych sama przyznala sie do porazki. Bo Edward Kuciak z d. Lewed herbu Zaremba zna sile swojego piora i odeprze atak dumba, jak i innych oplacanych froggich i innych podrobek, tchorzliwie kryjacych sie za zamknieta przylbica. Niedlugo juz Prezydent Stan Tyminski oczysci caly kraj z tej postkomuchowatej moralnosci.. czytaj wiecej na http://pierdupierdu.friko.pl

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 6 sierpnia 2005, 12:07

nie mam już siły...
ObrazekObrazek

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 6 sierpnia 2005, 12:58

dumb pisze:nie mam już siły...
No wlasnie dumb, ty zalisz sie, ze juz nie masz sily. Wiec, pozwolisz, ze ci przytocze je4szcze jedno polskie przyslowie: ...wiara gory przenosi... Gdybys byl, dumb czlowiekiem wierzacym to bys mial sily. Wez przyklad z ze Stana Tyminskiego, to Prawdziwy Katolik o glebokiej wierze, ta wiara wlasnie dodaje mu sily, to charyzmatyczna osobowosc, to Jego sile bedziesz dumb, zawdzieczac Nowa Wolna Polske! Wstydz sie dumb, za to ze nie masz sily. Przylacz sie do Stana Tyminskiego, uwierz w niego a z miejsca bedziesz mial sily. Stan Tyminski potrafi dzialac cuda: na wlasne oczy widzialem, jak piekl kielbaski na pikniku wyborczym.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 6 sierpnia 2005, 13:00

Słuchaj uosiu... albo zamilkniesz sam albo Ci pomogę
ObrazekObrazek

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » sobota, 6 sierpnia 2005, 13:51

Edward Kuciak pisze:
dumb pisze:nie mam już siły...
Wez przyklad z ze Stana Tyminskiego, to Prawdziwy Katolik o glebokiej wierze, ta wiara wlasnie dodaje mu sily, to charyzmatyczna osobowosc, to Jego sile bedziesz dumb, zawdzieczac Nowa Wolna Polske!

Buchachacha Katolik co zmienia żony jak rękawiczki.

dumb bierz przykład ze Stana co rok nowa kobita :-)

Edi chłopie my tutaj niermyślimy kto jest postkomunistą kto jest biały kto czerwony a kto czarny tylko współnie budujemy swoja Ojczyzne tu i teraz.
Mamy dość rozdrapywania ran i patrzenia w przeszłość. Przeszłość trtezba szanować ale nie sie nią masochistycznie zadręczać.

Teraz robisz z siebie bohatera który uciekł z pola walki o Wolną Polske a teraz chcesz poczać na kogo głosować.
Poparcie dla Tymińskiego w Polsce nie liczy się w procentach ale w promilach skoro z niego taki patriota to co robił przez 15 lat szukał nowej żony czy co?

Edi jesteś reliktem tamtej epoki nieświadomie stałeś się narzędziem w rękach tamtego systemu i niemożesz wyzwolić swojego myślenia na inne tory niż walka z komuną.

U nas nie ma komuny postkomuny jest tylko dziki kapitalizm.

I jeszcze raz nawołuje przyjedz i pożyj tutaj a dopiero później mów.

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » sobota, 6 sierpnia 2005, 13:56

Edward Kuciak pisze:Stan Tyminski potrafi dzialac cuda: na wlasne oczy widzialem, jak piekl kielbaski na pikniku wyborczym.

Toż to prawdziwy cud a może jeszcze zagotował wode i zrobił herbate to przecież byłby cud jak w Kanie Galilejskiej.

To może jak z niego taki magik niech z tym cudownym pieczeniem kiełbasek turne po świecie robi niech pokazuje niedowiarkom że jednak mozna piec kiełbaski na grillu bo przeciez wszyscy myślą że na grillu to się lody robi.

Zablokowany