NAJLEPSZA PROMOCJA DLA USTKI...

Moderator: DKS

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 6 sierpnia 2005, 14:04

Kazimierz B. pisze:
Edward Kuciak pisze:
dumb pisze:nie mam już siły...
Wez przyklad z ze Stana Tyminskiego, to Prawdziwy Katolik o glebokiej wierze, ta wiara wlasnie dodaje mu sily, to charyzmatyczna osobowosc, to Jego sile bedziesz dumb, zawdzieczac Nowa Wolna Polske!

Buchachacha Katolik co zmienia żony jak rękawiczki.

dumb bierz przykład ze Stana co rok nowa kobita :-)

Edi chłopie my tutaj niermyślimy kto jest postkomunistą kto jest biały kto czerwony a kto czarny tylko współnie budujemy swoja Ojczyzne tu i teraz.
Mamy dość rozdrapywania ran i patrzenia w przeszłość. Przeszłość trtezba szanować ale nie sie nią masochistycznie zadręczać.

Teraz robisz z siebie bohatera który uciekł z pola walki o Wolną Polske a teraz chcesz poczać na kogo głosować.
Poparcie dla Tymińskiego w Polsce nie liczy się w procentach ale w promilach skoro z niego taki patriota to co robił przez 15 lat szukał nowej żony czy co?

Edi jesteś reliktem tamtej epoki nieświadomie stałeś się narzędziem w rękach tamtego systemu i niemożesz wyzwolić swojego myślenia na inne tory niż walka z komuną.

U nas nie ma komuny postkomuny jest tylko dziki kapitalizm.

I jeszcze raz nawołuje przyjedz i pożyj tutaj a dopiero później mów.
Przykro to powiedziec ale to wy obaj z dumbem jestescie reliktami poprzedniej epoki, niczym dinosaurusy dozywacie swoje ostatnie dni i nie trzeba Panu Tyminskiego waszych glosow. On i tak zdobedzie serce i rozumy wiekszosci Swoich Rodakow w Kraju, jak to juz zrobil na kontynencie amerykanskim i to dzieki mojemu blogowi, z ktorym juz sie zapoznaly miliony internautow. Ja nie musze tkwic fizycznie na jednym miejscu. Dzieki wymyslonej przez siebie i co dzien udoskonalanej technologii cybernetycznej 21-go wieku, w kazdej chwili moge sie znalezc we wszystkich zakatkach swiata. Nie dotarlo do was nic o globalizacji internetu i o globalnej wiosce cybernetycznej, Zal mi was, ze odcinaja was od najnowszych osiagniec swiatowej technologii. Ale macie jeszcze ostatnia szanse na nadzieje, daje wam to wybor Stana Tyminskiego na Prezydenta Polski. On wam otworzy prawdziwe, bo wirtualne okna na swiat. Przemyslcie moje slowa, bo macie jeszcze czas, by zmienic wasze decyzje! Chcecie tak do konca waszych dni tkwic w tym zascianku polskim? Lewed wam mowi: jeszcze nie jest za pozno!!!

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » sobota, 6 sierpnia 2005, 15:08

A juz sie leczysz?
Bo jak nie to od głowy niezaczynaj bo i po co tam już nie ma co leczyć.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 6 sierpnia 2005, 16:10

Gdyby do szkol wloscianskich wprowadzono nauczanie zasad obowiazujacych wsrod szlachty, co bylo postulowane przeze mnie jeszcze podczas mojego pobytu w Kraju, nie spotkalibysmy dzisiaj takich wypowiedzi jak Kazimierza B. No bo wlasciwie skad dzieci chlopskie mialyby brac przyklad dobrego wychowania, kiedy w domu go nie maja a w szkolach uczono nie tego trzeba bylo, nauczono je klikania a nie szlacheckich zasad dobrego wychowania. No i mamy teraz takiego Kazimierza B., ktory nawet dobrze wyslowic sie nie potrafi a o Kodeksie Boziewicza, nie mowiac juz o grzecznosci nie ma ni bladego ni zielonego pojecia i wydaje mu sie, ze pozjadal wszystkie rozumy a to byl tylko jego. Czy chociaz smakowal?

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » sobota, 6 sierpnia 2005, 17:03

Kodeksu Honorowego w to nie mieszaj.

Powiedzmy tak GIGO a zresztą EOT i na koniec FRO.

Dla szlachcica (jaki szlachcic taka czcionka z umiejętnością korzystania z dobroci XXI wieku powinno to być jasne.

Pozdrowiam
Jędrzej Matwiej zbiegły chłop pańszczyźniany.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 6 sierpnia 2005, 17:19

Kazimierz B. pisze:Kodeksu Honorowego w to nie mieszaj.

Powiedzmy tak GIGO a zresztą EOT i na koniec FRO.

Dla szlachcica (jaki szlachcic taka czcionka z umiejętnością korzystania z dobroci XXI wieku powinno to być jasne.

Pozdrowiam
Jędrzej Matwiej zbiegły chłop pańszczyźniany.
Pretensji do Wacpana - mniemam, ze po zlapianiu zbiega, zostal Wasc natychmiast zaszlachtowany.. och pardon, uszlachcony - ze rozpoznaje kroj i kolor czcionek, miec nie moge. Amerykanie juz w latach szescdziesiatych wykazali, iz malpy zdolne sa posiasc te umiejetnosc... Daruj sobie wiec te niewczesne wygibasy umyslowe i wroc do pielenia bulewek, tam sie najlepiej sprawdzajac bez koniecznosci zyl pulsacji.

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » sobota, 6 sierpnia 2005, 19:54

Edward Kuciak pisze:Grzegorz, lekcewazenie i wysmiewanie Polonii to stary ograny chwyt komunistow. Widze, ze i tobie pozostalo to w genach a moze jestes postkomunista?
Panie Kuciak bardzo mi przykro ale nie jestem komunistą ani tym bardziej postkomunistą , pochodzę z gór tam ludzie od dawna wiedzą , że raz rzadzą lewacy a następnie prawicowcy i tak na okrągło dlatego górale nie mieszają się w świat polityki bo (nie ma racji ten kto dużo ryczy ino ten co po sobie coś mądrego zostawi) tak mawiała moja babcia i miała rację.
Panie Kuciak pan nie jest całą emigracją dla , której mam wielki szacunek.
Pan to jesteś Pan Kuciak bodajże z Kanady.

Zablokowany