Panowie i Panie na spacer dla zdrowia

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Panowie i Panie na spacer dla zdrowia

Post autor: Mirek » wtorek, 27 września 2005, 16:14

Własnie jestem po 2 godz spacerze wokół sanatorium Perła.Przepiękny krajobraz w lasku i na plazy.Bardzo duzo starszych ludzi opalajacych sie i brodzących po plazy.Przygladałem sie terenom przeznaczonych na sprzedaż.Ciekawe czy zostaną zlicytowane?Czy te pieniądze ze sprzedazy tych atrakcyjnych terenów(pare milionów-ceny wywoławcze) na co sa uwzględnione?Może basen miejski?

Byłem na spacerku z pieskiem i dowiedziałem sie od właścicieli innych piesków ,ze interweniowała straż miejska bo jest zakaz wstępu na plaze z psem do 31-10-2005?Moze ktoś wie odkąd mozna w kierunku Rowów?Pozdro

Edward

Post autor: Edward » wtorek, 27 września 2005, 19:25

Podobno w sumie cena wywoławcza za te działki to 8,5 mln złotych. Z tego co mogę wiedzieć, to raczej pójdzie to na spłatę długów za szkołę. Niestety, została ona zbudowana w 100 % z budżetu miasta, a właściwie za obligacje. Jednak trudno wyrokować, bo zbyt dużo jest niewiadomych. Obecnie budżet można nazwać dynamicznym - ciągle trzeba go dostosowywać do zmian. Korzystamy z dotacji, ale nigdy nie jesteśmy pewni, czy je otrzymamy i w jakiej wielkości. Działki będą wystawione na sprzedaż, ale nie wiadomo czy będą sprzedane i za ile. Nie wiadomo nawet, jak będzie rozwiązana sprawa spółki "Promenada" - a to mogą być co roku kolejne spore pieniądze dla miasta.
Oczywiście, takie niewiadome budżetowe z pewnością utrudniają życie urzędników, ale też świadczą o wykorzystywaniu pojawiających się możliwości.
Edward Zając

Zablokowany