Dlaczego nikt nie zgłasza do GDDKiA dziur w jezdniach?

Moderator: DKS

hanse

Dlaczego nikt nie zgłasza do GDDKiA dziur w jezdniach?

Post autor: hanse » czwartek, 29 września 2005, 09:48

chodzi mi o dziury i nierównosci na jezdniach będących we władaniu GDDKiA. Dziura na moście na Słupi jadąc od ulicy Darłowskiej przy samym wjeździe na most jest od marca!!!! w tej chwili jest juz ok 1,5 m kwadratowego i stale rosnie. Sam juz kilka razy zgłaszałem i zawsze po 2-3 dniach przyjechali i załatali - ale to chyba nie nalezy do obowiązków mieszkańców. Czy straz miejska poruszając sie swojim polonezem nie mogłaby takich rzeczy zgłaszac pod numer 59 8631888 - tam miła pani przyjmnie zgłoszenie i załatwi sprawe. Czy to jest takie cięzkie i kosztowne? Dzis zgłosiłem te wyrwe na moście przez rzeke jutro pewnie zrobią. Sam ostatniej zimy jechałem za autem Strazy Miejskiej które lawirowało na wiadukcie pomiędzy dziurami, ale żadem z nich nie wpadł na pomysł by to zgłosić zarządcy drogi, a chyba maja w zakresie swoich obowiązków dbanie o to by miasto jako tako wyglądało. Kilku radnych też po dziurach jeżdzi i nic - a chyba im powinno więcej zalezec niz nam - zwykłym mieszkańcom. Panie Siudek informuje Pana, że dzis nasza kochana młoda chuliganeria na wysokosci budynku nr 1 na mojej kochanej ulicy Polnej odgięła wystającego preta z płyty który wyskoczył na wierzch z tej dopiero co wyremontowanej ulicy. Całe szczęście ze jest to blizej skraju drogi a nie na środku, ale to tylko kwestia czasu. Tej Polnej to jak tak łatwo nie odpuszcze!

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » czwartek, 29 września 2005, 10:15

Czy nie od zgłaszania tych dziur powinna byc straż miejska w Ustce?
Osobiście zabronił bym ,,łapania na radar" strazy miejskiej(vide-Kobylnica-Kuliński-Straż gminna(chyba).
Co do naszej strazy miejskiej pragne poinformowac że z ust miejsckich handlowców słyszałem słowa pochwały dla zastępcy komendanta usteckiej straży miejsckiej-oby tak dalej!
Nie znam tej osoby -nawet nazwiska-słyszłem pochwały to pisze.
Pozdro

jaskuł

Post autor: jaskuł » czwartek, 29 września 2005, 13:50

ja też zgłaszałem te dziury, ale właśnie do straży. Powiedzieli, że już to wiedzą i dawno przekazali a w ciągu 3 dni ma być ta dziura zrobiona. No i rzeczywiście przyjechali - naprawili. Tak więc myślę, że straż to przekazuje, ale co ma zrobić jak usłyszy, że nie ma pieniędzy na łatanie? Przecież środków na remont dróg jest jak na lekarstwo.
hanse teraz ty wymagasz czegoś od straży, czyli zgłaszanie awarii i usterek, ktoś żądał ścigania za psie odchody, inny piratów drogowych, pijących alkohol itd itp a wszystko ma być traktowane priorytetowo. Ja nie zazdroszcze takiej roboty. A to, że przejechałeś się tym wrakiem to punkt za odwagę, ja bym tam nie wsiadł bojąc się o własne życie. :)
Awracając do tematu, to ten wiadukt jest remontowany kilka razy w roku i po kilku dniach znów jest to samo. Wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nie wiem jaka jest sytuacja z drogą przez stocznię. Przecież to rozwiązałoby problem, odciążając zdecydowanie wiadukt. Na przysięgi droga jest otwierana, więc ktoś się może orientuje jaki jest obecnie status tej drogi??? Do kogo ona należy?

Mirek- na tej usteckiej stronie masz podane nazwiska wszystkich strażników. Z-ca komendanta nazywa się Krzysztof Stodoła. A co do fotoradarów to mam nadzieję, że w Ustce nie dorobią się takiego urządzonka. Niech lepiej Policja weźmie się do roboty ze swoim sprzętem. Czy nie jest to durne, że Kobylnica zarabia w dużej mierze na usteckich kierowcach? Przecież tam w Bydlinie jeżdżą przede wszystkim Słupszczanie i Ustczanie. I do tego stoją w lesie jakby chcieli poprawić bezpieczeństwo lisom i zającom. Dobrze, że nasi radni nie wpadają na tak głupie pomysły i nie kupują zabawek do zarabiania pieniędzy. Już lepiej kupić straży nowy radiowóz bo to wstyd dla miasta żyby miejska służba jeździła tym szmelcem, wożąc przecież nietrzeźwych i bezdomnych, których wcisnąć się do tego poltka nie daje. Na dodatek później na tym samym siedzeniu jeżdżą panie urzędniczki :lol: Super warunki, nie ma co...

Zablokowany