Czy mozna nagrać mecz Jantara?

Jeżeli chcesz poznać opinie innych, podzielić się swoimi obserwacjami, czy wrażeniami z imprez sportowych, to tutaj o tym śmiało rozmawiaj.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Czy mozna nagrać mecz Jantara?

Post autor: Mirek » środa, 7 marca 2007, 12:14

A póżniej wyciąc co ciekawsze zagrania i wrzucic na uplod.
Rzecznik cos kiedyś obiecał.......nagrywane sesje to moze znalazł by się chętny do nagrywania meczu-(nie kazdy ma czas).Pozdro
Obrazek
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Edward

mecz

Post autor: Edward » niedziela, 18 marca 2007, 14:22

Mirek, nagrać zawsze można, ale liczy się też czas potrzebny na obróbkę filmu. Trzeba by poświęcić sporo godzin, aby zlepić coś wartego oglądania. Robota dla pasjonata piłki nożnej i filmowania, bo przecież nikt za to nie zapłaci.
Kiedyś zacząłem "kręcić" filmiki z ważniejszych wydarzeń usteckich, ale zbyt dużo czasu na to traciłem, no i nikogo to nie interesowało. Teraz czasem filmuję to, co mnie interesuje. Jednak nawet filmy z moich rejsów są jeszcze w stanie "surowym" i trudno mi się zabrać za ich montaż.
Edward

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 18 marca 2007, 14:32

Kiedyś zacząłem "kręcić" filmiki z ważniejszych wydarzeń usteckich, ale zbyt dużo czasu na to traciłem, no i nikogo to nie interesowało.

Nikogo ? hehe ja odkad mam internet sledze wszystko co Pan napisze( i kazdy lokalny dzialacz tych plaszczyzn) lub nakreci.. i jak do tego dotre (roznei bywa)

dzis nawet komorka nagrywa do formatu gotoego do obrobki...Panie Edwardzie to teraz godzina czasu...jesli sie notuje szczasy wyrywkow, gdzie szukac i edytowac to obrobka to kwestia ograniczenia sprzetowego na Atlonie 2500+ 1,5GBRAM Szafir 9600 Full 128/128 zajmuje godzine na film 700MB po konwersji... W pewnych warunkach - wolontariat - moglbym sie zajac kompresja...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Edward

Post autor: Edward » niedziela, 18 marca 2007, 14:58

Ile minut nagrasz na komókę i w jakiej jakości? Aby wychwycić ważne momenty, trzeba sfilmować cały mecz. Na komputerze zajmie to ponad 20 giga. Trzeba to przeglądnąć, aby wybrać góra kilkanaście minut ciekawych akcji.
Może kiedyś wrócę do pomysłu robienia filmowej kroniki wydarzeń usteckich, ale teraz raczej nie widzę takich możliwości.
Edward Zając

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » niedziela, 18 marca 2007, 16:28

"Rzecznik cos kiedyś obiecał...."

czasem tylko na obietnicach się kończy...
polityka ;)
sesnu szukam ;D

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 18 marca 2007, 16:53

Ile minut nagrasz na komókę i w jakiej jakości? Aby wychwycić ważne momenty, trzeba sfilmować cały mecz.

komorka to bylo porownanie. trzeba miec studio zeby wykonac to o czym Pan pisze.. ja mowie tu o tym ze jedna osoba nagrywa i zaznacza (po takim przygotowaniu) osoba ktora nie zna sie zbytnio na pilce (czyli ja) wycina to co Pan zaznacza i dziele na filmy - Jantar gra na tyle dobrze by bylo to oplacalne ? ;)

na co nagrac caly mecz ? chyba nie VHF
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » niedziela, 18 marca 2007, 17:02

Rzecznik cos kiedyś obiecał.......nagrywane sesje to moze znalazł by się chętny do nagrywania meczu-(nie kazdy ma czas).
Który rzecznik? :D
Pozdrawiam

Edward

Post autor: Edward » niedziela, 18 marca 2007, 17:21

Oczywiście, teraz nagrywa się kamerą cyfrową. Nie mam profesjonalnej, ale kamera z systemem 3 CCD daje obraz z którego jestem zadowolony.
Może kiedyś przygotuję coś do internetu?
Edward Zając

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 18 marca 2007, 18:51

Inicjatywa jest fajna - kiedys juz wsrod kibicow narodzila sie podobna - skoro brak widocznych efektow - to moze nie ma u nas prawdziwych fanow? A moze nie mamy dojscia do tego typu materialow naszych kibicow
Obrazek

Zablokowany