Radny Włodzimierz Siudek

W tym dziale można zbadać jakiego zdania są inni użytkownicy forum za pomocą ankiety. Dział, w którym zakładamy tematy wraz z ankietami.

Moderator: rzecznik

Jaką ocenę wystawisz temu radnemu za obecną kadencję?

6
5
9%
5
4
7%
4
7
13%
3
13
23%
2
7
13%
1
19
34%
Nie znam jego pracy w Radzie
1
2%

Liczba głosów: 56

maja

Post autor: maja » piątek, 12 maja 2006, 11:33

Po wnikliwej analizie, żmudnych obliczeniach statystycznych, sumiennym przestudiowaniiu horoskopu pania radnego, a także na podstawie jego, ostatnimi czasy zajmowanego, stanowiska w kilku kwestiach, które to stanowisko w dużej części pokrywało się z moim... ode mnie 5
"Nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem" (II Prawo Hartleya)

trops

Post autor: trops » piątek, 12 maja 2006, 12:18

Kto nie jest z nami, jest przeciwko nam. Nie ma jak to populistyczne wypowiedzi pod publiczkę przed wyborami.

maja

Post autor: maja » piątek, 12 maja 2006, 12:25

@trops
Obrazek Obrazek
"Nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem" (II Prawo Hartleya)

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Re: Radny Włodzimierz Siudek

Post autor: Smerf Maruda » sobota, 24 września 2016, 16:18

Dzisiaj na w porcie spotkał mnie radny Siudek, z uśmiechniętą gębą podjechał rowerem i powiedział, coś w ty stylu - że jest bardzo szczęśliwy, że takie nieszczęszczące spadło na mnie, że jego radość nie zna granic, dostaje orgazmu szczęścia. itp. i jeszcze coś siudkował w tym stylu. Gdybyście widzieli jego promieniująca twarz, szkoda, że nie wyciągnąłem aparatu, ale żal mi się zrobiło tego prostego człowieka. . Oczywiście tymi słowami dodał mi otuchy chęci do przeżycia kolejnych paru miesięcy. Pewnie nie to było jego zamiarem. :lol:

Na koniec powiedział, abym pozdrowił mojego kochanego brata Darka, ( chodził z nim do jednej klasy w podstawówce, szkolni koledzy lubili sobie robić razem miło, podobne charakterki )

Nie wiem po co ci to było Włodku Iliczu , 2 min radości, a 10 lat wstydu. :roll:

Przypominam, że już kiedyś straszyłeś mnie na schodach ratusza , abym nie pisał o Twoich dziwnych „zachowaniu i wyczynach” w usteckiej radzie. No chyba, że radny zaplanował zaistnienie w internetowych mediach, na zasadzie, nie ważne jak o mnie mówią, piszą , dobrze, czy źle - byleby nie przekręcali nazwiska.

Dla mnie i dla innych co się na nim poznali to żałosny typ.

PS: Powiedział jeszcze , że będzie lajkował wszystkie moje posty w tej sprawie mojego brata oszusta Dariusza M. , Także ten też na pewno zalajkujesz Włodzimierzu Iliczu Siudku ?

Obrazek
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: Radny Włodzimierz Siudek

Post autor: Topilzin » sobota, 24 września 2016, 16:41

Co to trzyma w łapie?Wygląda jak pęknięta zużyta guma. :D
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

ODPOWIEDZ