Pomysł Młodzieży .... internetowe radio ustka

W tym dziale można zbadać jakiego zdania są inni użytkownicy forum za pomocą ankiety. Dział, w którym zakładamy tematy wraz z ankietami.

Moderator: DKS

Czy Radio-Ustka To Dobry Pomysł ?

Tak
20
83%
Nie
4
17%

Liczba głosów: 24

radio_USTKA
Kontakt:

Post autor: radio_USTKA » sobota, 29 marca 2008, 15:51

Witam mam na imie Mateusz mieszkam od urodzenia w Ustce wraz z grupą znjomych postanowilismy stworzyc internetowe radio ustka.

Nasza dzialalnosc istnieje juz od ponad 2 miesiecy...

Lecz napotkalismy problemy zwiazane oczywiscie z Instytucia ZAIKS
Niestety nie stac nas na dalsze prowadzenie audycji..
I musimy ja zawiesic na czas uzyskania potrzebnych nam do tego srodków..

Wiec zwracam sie z zapytaniem do rady miasta , czy mozliwe bylo by sponsorowanie naszych audycji ...

Oczywiscie wszystko co potrzebne , jakiekolwiek informacjie znajda panstwo u nas ...

Prosze o odpowiedz w tym temacie lub na naszej stronie radio-ustka.pl

Maza

Post autor: Maza » sobota, 29 marca 2008, 16:54

Wedlug mnie? Swietny pomysl, popieram mlodziez ktora zamiast wychodzic na dwor by zapalic lub sie napic robi cos dla ludzi. Popieram wasz pomysl i oczywiscie moj glos poszedl na tak! Powodzenia!

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » sobota, 29 marca 2008, 17:09

Jestem za! :D

Blachta

Post autor: Blachta » sobota, 29 marca 2008, 17:40

Heh ja rowniez jestem za :) W sumie inaczej byc nie moze skoro to ja jestem zalozycielem tego "radia".

Ewidetnie jednak kilku mieszkancom miasta nasz pomysl nie odpowiada, jako przyklad moge podac link do portalu "nasza-klasa", gdzie to postal profil o nazwie "radioustkanielegalne, nieprofesjonalne, fatalne" wlasciciel profilu jak sam twierdzi zajmuje sie niszczeniem stacji radiowych, ktore pomimo istnienie nie oplacaja ZAiKS-u (skad uczniowie liceow maja brac 500zl co miesiac?). nasza-klasa.pl/profile/11843980

Kolejnym przykladem moga byc komentarze do newsow na naszej stronie radio-ustka.pl

No ale nic nie zmienia faktu, ze ja ciagle jestem jak najbardziej ZA!

radio_USTKA
Kontakt:

Post autor: radio_USTKA » sobota, 29 marca 2008, 19:23

Prosił bym równiez o wypowiedzi na nasz temat , lecz prosil bym o wypowiedz ludzi ktorzy nie boja sie podac swoich danych personalnych .

To jest bardzo wazne ...

Kazda negatywna wypowiedz od anonimowego autora bedzie ignorowana.

Kazda pozytywna wypowiedz od anonimowego autora bedzie ignorowana.

KarOlinka22

Post autor: KarOlinka22 » sobota, 29 marca 2008, 20:01

hmm moim zdaniem to radyjko powinno dalej funkcjonowac :D , poniewaz jest na prawde fajne !! Mieszkam 40 pare km od Ustki ale co dziennie słucham tego radia, a audycje jakie prowadza dj są świetne!! Zawsze gdy poprosze o piosenke lub o pozdro to jest puszczane :P:P na prawde chłopaki sie postarali a ktos chce im wszytsko zniszyc!! Nie robia tego dla siebie tylko dla NAS SŁUCHACZY:):) Pozdrowionka

Awatar użytkownika
Ustka2007

Post autor: Ustka2007 » sobota, 29 marca 2008, 20:11

Kolego, napisz może jakiego typu muzyka jest puszczana w tym radiu oraz jakie audycje można było w nim usłyszeć. To na pewno pomoże w oddaniu głosu. To tyle.

Pozdrawiam serdecznie.

P.S.

Cenną informacją będzie również podanie przeciętnej liczby osób słuchającej Twoje radio.

radio_USTKA
Kontakt:

Informacjie o naszych Audycjiach

Post autor: radio_USTKA » sobota, 29 marca 2008, 20:41

Hmmm liczba sluchaczy zalezy od dnia tygodnia , wiadomo ze w weekendy popyt na nasze radio sie nasila dokladnie nie jestem w stanie okreslic liczby.

W naszych Audycjiach mozna usłyszec rózne informacjie na temat Ustki , okolic i nie tylko.

Przewaznie Gramy muzyke dla młodziezy zaczynajac od house konczac na disco-polo :)

Prowadzimy rozne gry i zabawy podobne do "Jaka To Melodia"

Współpracujemy z serwisem kliknij . org który udostępnił nam własny pokój chatu na ktorym rozmawiamy , zamawiamy dedykacjie i tym podobne.

Nasze Radio nadaje 24h 7dni w tygodniu ...
Nasza ekipa sklada sie z trzech Djów i Jednej Djki jesli ktores z nas nie puszcza audycji czas sluchacza umila autopilot.
www.radio-ustka.pl Zapraszam Serdecznie.

Blachta

Post autor: Blachta » sobota, 29 marca 2008, 21:23

Ustka2007 pisze:Kolego, napisz może jakiego typu muzyka jest puszczana w tym radiu oraz jakie audycje można było w nim usłyszeć. To na pewno pomoże w oddaniu głosu. To tyle.
glownie gramy POP, ale tak jak napisal kolega Mateusz w naszym radiu mozna uslyszec muzyke kazdego rodzaju (od techno, poprzez muzyke alternatywna, a na disco polo konczac).

Co do audycji to nie mamy zbyt duzego pola manewru, biorac pod uwage, ze kazdy z nas nadaje ze swojego mieszkania. W miare mozliwosci staramy sie aby nasze audycje przyciagaly jak najwieksza ilosc sluchaczy (bo chyba o to w radiu chodzi). Wiadomo, ze gdybysmy mieli studio to wszystko stalo by sie duzo latwiejsze, gdyz mozna by bylo wtedy zaprosic do rozmowy gosci. W chcili obecnej nie jestesmy rowniez w stanie zredagowac wiadomosci, poniewaz cztery osoby to troszke malo aby cokolwiek zdzialac.

Co do liczby sluchaczy to wacha sie ona. Moge tylko powiedziec, ze do tej pory najwieksza liczba to 30 odbiorcow w tym samym czasie. Jednak nie jest tak codziennie. Srednio wieczorami slucha nas okolo 15 osob (to i tak sporo biorac pod uwage, ze reklamujemy sie jedynie poprzez opisy na gadu-gadu)

Beny

Post autor: Beny » niedziela, 30 marca 2008, 12:09

JESTEM ZA przez duze ZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jest to dobre radio slucham go juz troche i mi sie podoba. Radio powinno funkcjonowac!!!!!!!!!!!!

Pansi

Post autor: Pansi » niedziela, 30 marca 2008, 16:48

też jestem za :))

Radia się bardzo przyjemnie słucha. Puszczane są piosenki dla wszytskich, także kazdy znajdzie coś dla siebie, a jak nie to zawsze można poprosić o jakiś utwór :)

Nie możemy przeciez blokować nikomu drogi do rozwijania swoich zaintersowań i jak chłopaki chcą prowadzić radio to czemu nie ? Korzyści są i dla nich i dla nas - słuchaczy :D

FACET__

Post autor: FACET__ » niedziela, 30 marca 2008, 17:35

Pansi.....a kto blokuje im chęci rozwoju swoich zainteresowań...myślę ze nie o to tu do końca chodzi...radio fajna sprawa...ale przepisy i zasady funkcjonowania to juz coś innego, więc nie każde zainteresowanie można przełożyć na rzeczywistość...ale powodzenia

KarOlinka22

Post autor: KarOlinka22 » poniedziałek, 31 marca 2008, 15:53

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Mam nadzieje ze radyjo jeszcze bd funkcjonowac!! :!: :!: :!: hmm czy ktos moze mi powiedziec po co ta cała szopka :?: :?: Do konca nic z tego nie kumam :( :( :( :( niom ale wiem ze teraz bez tego radyjka jest smutno i wogule straciłam kontakt z niekturymi ludzmi niom ale coz ... "pRzEpIsSyyy" :x :x :x :x :? :?

Pansi

Post autor: Pansi » poniedziałek, 31 marca 2008, 16:08

nie chęci, ale możliwośc rozwoju :) Jezeli wolą siedzieć i prowadzić radio zamiast włóczyć się i nic nie robić . To czemu nie mają takiej możliwości? Czy szkodzą komuś tym ?? No ja raczej żadnych szkód nie widze ;] wytłumacz mi FACET czy ktoś cierpi na tym, że oni prowadzą radio ??

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 31 marca 2008, 16:49

Pansi udajesz ? Czy serio masz problem ze zrozumieniem?

Najpierw nauka pozniej przyjemnosc, prastara zasada...

niekturymi, wogule
:oops: :oops:
Do konca nic z tego nie kumam

Jest taka zasada zeby pisac w temacie trzeba go chociaz troszke kumac. Takie w Polsce prawo, uzyskujesz koncesje i zaczynasz nadawanie. Koncesja jest po zeby nikomu dzialalnosc radiowa nie przeszkadzala. Nie ma bowiem niczego gorszego jak tylko wymagac nie rozumiejac jakie kryteria musza byc spalnione.

Z taka prosba powinienes sie udac bezposrednio do Burmistrza bedac przygotowanym na udowodnienie pozytywnych wartosci tego radia. Mozesz takze skorzystac z funduszy na rozwoj przedsiebiorczosci mlodych ludzi.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » poniedziałek, 31 marca 2008, 18:05

No i koncesja jest po to, żeby byle kto, byle czym nie zaśmiecał i tak ciasnej przestrzeni FM. Chociaż nie powiem, żeby nie było na niej syfu (Maxxx, Eska... ;-) )
Więc wybacz mi, że żyję snem...

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 31 marca 2008, 19:10

No wlasnie sie.ma jako znawca tematu poruszyl wrazliwy punkt.
Dotacja miejska obejmuje przewaznie powazne projekty opracowane od a do z. Jak narazie macie chyba problem z wytyczeniem pewnego kierunku progresu i grona odbiorcow.

Niedawno przyznano dotacje podobnym przedsiewzieciom, podejrzewam ze macie duze szanse, poszperajcie, przedstawcie "biznesplan" i jestem pewien ze taka inicjatywa zyska uznanie.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » poniedziałek, 31 marca 2008, 20:38

elveez pisze: Niedawno przyznano dotacje podobnym przedsiewzieciom, podejrzewam ze macie duze szanse, poszperajcie, przedstawcie "biznesplan" i jestem pewien ze taka inicjatywa zyska uznanie.
Tylko nie mów, że masz na myśli http://www.radiogminne.com.pl/ - mają koncesję na AM na terenie Ustki http://radiopolska.pl/wykaz/pokaz_stacja.php?pid=288(jakby kto chciał wiedzieć, to nadajnik mają chyba na "Okrąglaku" (http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&g ... iwloc=addr)), ale póki co chyba ruszyć zamiaru nie mają. A poza tym większość ich programu byłaby retransmisją Radia Gdańsk lub Koszalin.

Uważam, że takie miasto jak Ustka zasługuje na stację radiową, tym bardziej, że nie ma u nas typowo lokalnej stacji (namiastka lokalności w postaci Radia Słupsk?).
Więc wybacz mi, że żyję snem...

Dziki_Ustka

Za dużo procedur na takie rzeczy dla młodzieży

Post autor: Dziki_Ustka » wtorek, 1 kwietnia 2008, 22:24

a moim zdaniem chłopaki powinni wziąć się za naukę a nie zajmować się takimi sprawami to powinno być ich hobby i tym powinni się kierować, a po studiach dziennikarskich śmiało mogą walić do radia zet lub RMF i tam oprócz zabawy zapracują sobie na ładny kawałek chleba 8)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 2 kwietnia 2008, 07:23

Zajawka w postaci radia jest jak najbardziej na miejscu niezaleznie od od wszystkiego :D Tak zaczynal Scott Polski chilloutowiec. Ktory do dzis jest pewnego rodzaju symbolem radiostacji komercyjnej. Jednak dobrze zaznaczyles Dziki...tu brak podstaw zaprezentowala jedna z wielbicielek radia. Nadawanie w eterze to tez odpowiedzialnosc, nie tylko zabawa.
Obrazek

Zablokowany