serwis komorkowy w Ustce

W tym dziale można zbadać jakiego zdania są inni użytkownicy forum za pomocą ankiety. Dział, w którym zakładamy tematy wraz z ankietami.

Moderator: DKS

Czy w Ustce brakuje serwisu GSM ?

TAK
2
50%
NIE
1
25%
NIE WIEM
1
25%

Liczba głosów: 4

asbar

serwis komorkowy w Ustce

Post autor: asbar » niedziela, 30 sierpnia 2009, 17:45

Witajcie
mam pytanie do mieszkańców Ustki i nie tylko...
czy uważacie w naszym mieście brakuje serwisu telefonów komórkowych?? zastanawiam się nad otworzeniem takiego w Ustce ale nie wiem czy to opłacalne jak wy uważacie??i jaki punkt na taki serwis byłby najlepszy?? dziękuję z góry za wypowiedzi

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: serwis komorkowy w Ustce

Post autor: Topilzin » niedziela, 30 sierpnia 2009, 17:49

Same komórki to za mało ale brakuje w Ustce serwisu naprawy urządzeń typu pralka , lodówka tv itd.Taki prawdziwy serwis a nie majsterklepki z cenami z księżyca.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 09:25

Serwis komórek. Pomysł może godny polecenia, ale wątpliwy w rentowności w Ustce. Spora część młodzieży uczy się w Słupsku i tam mają "sprawdzone" punkty serwisowe do łamania SIMlock-ów/blokad i obsługi serwisowej :wink: Podobnie z dorosłymi mieszkańcami.

Musiałbyś konkurować jakością usług, gwarancją, i cenami. A miejsce... Im lepsze tym droższe... Marina?? Feniks?? Coś na Marynarki koło salonów telefonii komórkowej...

Powodzenia życzę, chociaż łatwo NA PEWNO nie będziesz miał.

@Topilzin
Serwis AGD w Ustce do niedawna był i padł. Teraz ściąga się serwisantów "autoryzowanych" (dopłata za przyjazd + 60 zł ze Słupska - ostatnio to przerabiałem :wink: ) ... albo kupuje nowy sprzęt, bo naprawa przekracza połowę wartości urządzenia, które już w fazie zakupu jest zaprojektowane na około 10 lat żywotności...
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Kubian

Post autor: Kubian » poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 14:25

Moim zdaniem to dobry pomysł z tym serwisem. Brakuje takiego typu sklepów w Ustce. Maj może i sporo osób ma sprawdzone serwisy ale czy przy podobnej cenie będzie się chciało ludziom kursować do Słupska i z powrotem ? Asbar co do miejsca "ewentualnego" najbardziej będzie ci się opłacało po wschodniej części miasta. Fajnie by było jak byś taki serwis połączony był z salonem telefonii komórkowej i znalazł się po Zachodniej stronie 8)

=================================================================================
pozwolilem sobie stworzyc mala sonde w poscie autora watku.
moderator elveez
Nie bójmy się gonić za marzeniami

Dziewczyna jest jak piękny kwiat kwitnie wiosną wspomagana przez strumień pięknych słów pomagających jeszcze bardziej rozkwitnąć w piękno oczarowujące cały świat ;)

asbar

Post autor: asbar » poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 19:51

widze ze zdania podzielone... tak myslalem tez o salonie i myslalem o sieci play bo w ustce chyba nie ma przynajmniej nie wiem nic o takim...czekam na dalsze opinie na ten temat i chyba zaczne dzialac:) pozdrawiam :D

Zablokowany