Strefa płatnego parkowania?

W tym dziale można zbadać jakiego zdania są inni użytkownicy forum za pomocą ankiety. Dział, w którym zakładamy tematy wraz z ankietami.

Moderator: DKS

Czy chciałbyś aby utworzono Strefę Płatnego Parkowania w obrębie "Starówki"?

Czas głosowania minął czwartek, 20 maja 2010, 09:56

TAK
11
65%
NIE
5
29%
NIE MAM ZDANIA
1
6%

Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
maj

Strefa płatnego parkowania?

Post autor: maj » sobota, 21 listopada 2009, 08:56

Pytanie zrodzone z innych wątków
- wybór opcji 1
- możliwość zmiany swojego głosu TAK
- czas trwania ankiety 180 dni
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Re: Strefa płatnego parkowania?

Post autor: Smerf Maruda » sobota, 21 listopada 2009, 10:03

Jeśli w przyszłości miasto ma wyglądać jak ul. Chopina i Mar. Polskiej
to ohydne parkometry nie dodałyby urody.
Następny podatek.
( w strategicznie położonych założyć jeszcze fotoradar)
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » sobota, 21 listopada 2009, 10:22

Smerf Maruda pisze:...to ohydne parkometry nie dodałyby urody.
Następny podatek.
Może są modele parkometrów w stylu Retro :wink:
Następny podatek?... A może opłata rekompensująca brak wpłat z tytułu opłaty uzdrowiskowej??
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
v

Post autor: v » sobota, 21 listopada 2009, 11:30

zmodernizujmy dodatkowo 20 metrów wjazdu do Ustki, postawmy bramki i pobierajmy opłaty za przejazd przez autostradę, porównywalny stosunek wprowadzonego obowiązku opłaty do oferowanych możliwości.
czekam aż pojawi się propozycja płatnych zejść na plażę i podatek od długości loda włoskiego;)

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » sobota, 21 listopada 2009, 19:56

Moim skromnym zdaniem jest to idea godna pochwaly:

1. Zredukujemy problem ze zbyt zatloczonymi sezonowo uliczkami i parkingami w Ustce; nie wiem, czy Wam nie przeszkadza natlok przesyconych zwiazkami aromatycznymi wyziewow w rzekomym "uzdrowisku"? Ludzie wwoza tylki doslownie prawie w morze - oplata z cala pewnoscia skloni ich do przemyslenia kwestii uzycia nog jako tanszego srodka transportu.

2. Zapewnimy potezny zastrzyk funduszy, bo jednak gros ludzi nienawyklych do uzywania organow "mysleniowych" nadal bedzie poruszac sie po Ustce wozami.

3. Oba te punkty dotycza nie tylko przyjezdnych, ale i mieszkancow. W Ustce jest wszedzie blisko - zaoszczedzicie na benzynie i parkometrach, lapiac troche ruchu przy okazji.

Nie jestem w zmowie z usteckim zakladem szewskim. Parkometry to doskonaly sposob na zredukowanie nadmiaru samochodow na obszarze miasta, wsparcia finansow miejskich, wzmocnienia roli alternatywnych srodkow transportu. Wiedza to nawet dzieci, grajace w Sim City.

P.S.: Tak dla dobicia - czy mam przypomniec, jak wyglada Ustka noca po festiwalu sztucznych ogni, gdy pol Slupska blokuje wszelkie arterie komunikacyjne na pare godzin? A wspomniec, jak wklejacie na niniejsze forum nominacje na "najlepiej zaparkowany samochod"?
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 21 listopada 2009, 20:48

@wajper
true
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 10:07

Slyszalem ze miasto opracowalo jakas alternatywe dla parkometrow - okrzynietych jako nierentowne.
Ciekaw jestem co Gospodarz na ten temat napisze, i czy to w ogole prawda ze szykuje sie rewolucja z parkowaniem.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
grooby

Post autor: grooby » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 10:29

maj pisze: Następny podatek?... A może opłata rekompensująca brak wpłat z tytułu opłaty uzdrowiskowej??
Może opłate uzdrowiskową wliczyć w koszt godziny postoju (oczywiście dodatkowo). Mieszkańcy Ustki i pracujący w naszy mieście, mieli by prawo do zwrotu powyższej oplaty w częsci opłaty klimatycznej .......
Proszę pomyśl o ochronie środowiska zanim wydrukujesz ten post

Awatar użytkownika
geminatores
Kontakt:

Post autor: geminatores » wtorek, 5 stycznia 2010, 22:58

Ciekaw jestem czy faktycznie zrobią te parkometry... Jak wielka byłaby strefa no i co na to turyści :P
www.CiekaweNoclegi.pl - Noclegi w Polsce, baza noclegów od Bałtyku po Tatry! Hotele, kwatery, pensjonaty, apartamenty. Kwatery i noclegi Ustka

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » wtorek, 26 stycznia 2010, 09:25

Jak wielka byłaby strefa no i co na to turyści
Co turysci to nie wiem.

Ale wiem co na to moja osoba:

Obrazek

Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Zablokowany