Radny Włodzimierz Siudek

W tym dziale można zbadać jakiego zdania są inni użytkownicy forum za pomocą ankiety. Dział, w którym zakładamy tematy wraz z ankietami.

Moderator: DKS

Jaką ocenę wystawisz temu radnemu za obecną kadencję?

6
5
9%
5
4
7%
4
7
13%
3
13
23%
2
7
13%
1
19
34%
Nie znam jego pracy w Radzie
1
2%

Liczba głosów: 56

maja

Radny Włodzimierz Siudek

Post autor: maja » środa, 8 lutego 2006, 07:53

Zapraszam do ankiet

Obrazek
"Nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem" (II Prawo Hartleya)

Awatar użytkownika
UFOtm
Kontakt:

Post autor: UFOtm » środa, 8 marca 2006, 03:26

:arrow: na podstawie przedstawionych na pismie osiagniec tego radnego w formie ulotki - stwierdzam i oceniam zarazem na 2 dzialalnosc tego Pana, a dodatkowe 2 progi spowalniajace na Wilczej i na Walki Mlodych niech sobie zastosuje kolo swojego domu !!!! :evil:

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » środa, 8 marca 2006, 12:36

progi spowalniające są skutkiem złożonych wniosków mieszkańców tych ulic na spotkaniu z mieszkańcami we wrześniu 2005 roku, zakładam, że UFOtm nie było tam :lol:, poza tym UFOtm ma trudność z dokładnym zapoznaniem sie z tekstem sprawozdania, bowiem o progu na Wilczej nie ma tam ani słowa.

trops

Post autor: trops » piątek, 10 marca 2006, 08:11

Pracę Pana Włodzimierza Siudka w tym samorządzie oceniam bardzo wysoko .To jak wcześniej wspomniałem jeden z wybijających sie Radnych. Bardzo rzetelnie prowadzi swoja Komisje i z dużą wnikliwością bada każdą ludzką sprawę, która wpływa w postaci skargi na działalnośc Burmistrza do urzędu. Myślę , że ochronił swoją pracą nasze miasto przed niejedna kompromitacją .To człowiek o dużym zmyśle i wyczuciu samorządowym. Wolę ludzi aktywnych a nie pierdoły siedzące w Radzie i biorące kasę za darmochę. Pan Siudek z pewnościa należy do tych pierwszych. Podziwiam go za jego pracę a mieszkańcy zachodniej części miasta mogą być zadowoleni z jego pracy. Dobrze ich reprezentuje.

Awatar użytkownika
UFOtm
Kontakt:

Post autor: UFOtm » piątek, 24 marca 2006, 14:37

Włodzimierz Siudek pisze:progi spowalniające są skutkiem złożonych wniosków mieszkańców tych ulic na spotkaniu z mieszkańcami we wrześniu 2005 roku, zakładam, że UFOtm nie było tam :lol:, poza tym UFOtm ma trudność z dokładnym zapoznaniem sie z tekstem sprawozdania, bowiem o progu na Wilczej nie ma tam ani słowa.
:arrow: faktycznie nie bylo mnie na tym zebraniu, szkoda ze takich akcji ze skladaniem wnioskow nie ma na remontowanie ulic bo wyjezdzajac z walki mlodych to niedlugo bedzie mozna kola stracic. Jezeli chodzi o zapoznanie sie z tekstem to uczynilem to raczej dokladnie i bylo tam niestety napisane ze nowe progi maja byc na wilczej zaraz kolo zakretu na wysokosci garazy i na walki mlodych. :?
Poza tym jezeli uwaza sie Pan za pokrzywdzonego moja opinia na temat osiagniec zaprezentowanych w piśmie do mieszkańcow w postaci ulotek, to moze bardziej kompetenta osoba powinna sie zając tekstem promocyjnym Pana osoby.

ps. Michal Jakubowski aka. UFOtm

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » piątek, 24 marca 2006, 18:01

Cytuję ze sprawozdania :
....." * Wzdłuż garaży przy zbiegu ulic : Wilczej i Kowalewskiego, według Planu Zagospodarowania Przestrzennego są zaplanowane miejsca parkingowe,
* " Próg spowalniający" na ul. Walki Młodych zostanie założony w 2006 roku"....
A zatem w tym miejscu jednak Pana pamięć mija się z faktami.

Pismo do mieszkańców jest sprawozdaniem copółrocznym wynikającym z moich deklaracji wobec tych, którzy mnie wybrali, a nie tekstem promocyjnym.

trops

Post autor: trops » poniedziałek, 27 marca 2006, 11:11

Ma Pan całkowita rację Panie Włodzimierzu, szacunek i wyjaśnienia mieszkańcom się należą ale z całej tej polemiki odnoszą wrażenie, że do dyskusji musi być zawsze partner a nie osoba, która problematyką samorzadowa interesuje się z doskoku. Myśle, że o Panu świadczyć może najlepiej Pana praca. Czasami odnoszę wrażenie, że w naszym mieście gorzej mają się Ci, którzy są aktywni i pracują na rzecz innych ludzi, bo przychodzi im udowadniać, że nie są garbaci. Ot Usteckie piekiełko. Róbmy swoje tak kiedyś spiewał Wojciech Młynarski. Proszę przyjąć życzenia reelekcji w przyszłych wyborach, z pewnością na nią Pan sobie zasłużył.

mata67

Post autor: mata67 » piątek, 7 kwietnia 2006, 10:16

Promenada-1

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » piątek, 7 kwietnia 2006, 13:53

Jak ja sie cieszę, że w jednej ekipie jestem razem z burmistrzem i wieloma radnymi w tej sprawie, łatwo tu dostrzec naiwne sposoby perswazji na radnych i burmistrza, ale to może nie pomóc, a wręcz przeciwnie.

trops

Post autor: trops » piątek, 7 kwietnia 2006, 14:11

Przepraszam, ale mam pytanie: Ta mata to ma byc słomiana, gumowa czy jeszcze jakaś inna, a te cyfry 67 to chyba jakiś symbol techniczny. Niech Pan podpowie Panie Włodku ma Pan w końcu techniczne wykształcenie. Dla mnie to kosmiczna tragedia, pracuje Pan uczciwie prawie 4 lata jak mało który Radny a tu pała. Coś tu jest nie tak. Tylko przez grzeczność i skromność nie będzie Pan podzielał z pewnością mojego stanowiska.

trops

Post autor: trops » piątek, 7 kwietnia 2006, 14:22

Promenada - 6 bez dyskusji.

Awatar użytkownika
stasiu

Post autor: stasiu » wtorek, 9 maja 2006, 11:48

trops pisze:Pracę Pana Włodzimierza Siudka w tym samorządzie oceniam bardzo wysoko .To jak wcześniej wspomniałem jeden z wybijających sie Radnych. Bardzo rzetelnie prowadzi swoja Komisje i z dużą wnikliwością bada każdą ludzką sprawę, która wpływa w postaci skargi na działalnośc Burmistrza do urzędu. Myślę , że ochronił swoją pracą nasze miasto przed niejedna kompromitacją .To człowiek o dużym zmyśle i wyczuciu samorządowym. Wolę ludzi aktywnych a nie pierdoły siedzące w Radzie i biorące kasę za darmochę. Pan Siudek z pewnościa należy do tych pierwszych. Podziwiam go za jego pracę a mieszkańcy zachodniej części miasta mogą być zadowoleni z jego pracy. Dobrze ich reprezentuje.

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Prosze pamietać,że po tamtej strony grobli jest 2 radnych a to, że drugi nie chwali się swoimi osiągnięciami nie znaczy, że nic nie robi. Dobry radny nie obnosi się ze swoimi zasługami, bo dobry radny takowych nie ma jago obowiązkiem jest pracować na rzecz tego miasta i nie chwalić się tym. Jestem pewny, że w tej radzie znajdziemy wielu, którym leży na sercu dobro tego miasta a pan Siudek, zapomina, że większość jego pomysłów to pomysły pana Wdowiarka poprostu podkrada je i przypisuje sobie. Oczywiście dba o interesy mieszkańców, ale tylko w tedy, gdy problem jest globalny pojedynczemu mieszkańcowi nigdy nie pomaga, bo to tylko jeden wyborca szkoda mu energii i czasu.
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 maja 2006, 11:53 przez stasiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stasiu

Post autor: stasiu » wtorek, 9 maja 2006, 11:51

mata67 pisze:Promenada-1
[ :twisted: ] Co nie udało sie,na radzie pojawił sie Miłoszewski i klops.[/img]

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » wtorek, 9 maja 2006, 19:59

Sądząc po kluczu wypowiedzi i pochlebnych opiniach dla Artura Wdowiarka i braci, a negatywnych dla domniemanych kandydatów ( Olech, Graczyk) stasiu pragnie spacyfikowac przedwyborczo nasze forum. Życzę powodzenia kolegom, mnie akurat nie interesuje fotel burmistrza, więcej - nie jest to motorem mojej aktywności, narazie jest jeszcze do końca kadencji trochę czasu, ktory należy wykorzystać w pracy samorządowej i dla dobra Ustki.

Awatar użytkownika
stasiu

Post autor: stasiu » wtorek, 9 maja 2006, 21:25

Włodzimierz Siudek pisze:Sądząc po kluczu wypowiedzi i pochlebnych opiniach dla Artura Wdowiarka i braci, a negatywnych dla domniemanych kandydatów ( Olech, Graczyk) stasiu pragnie spacyfikowac przedwyborczo nasze forum. Życzę powodzenia kolegom, mnie akurat nie interesuje fotel burmistrza, więcej - nie jest to motorem mojej aktywności, narazie jest jeszcze do końca kadencji trochę czasu, ktory należy wykorzystać w pracy samorządowej i dla dobra Ustki.
Trafiło pana panie Włodku coś w trawie piszczy. A jeżeli chodzi o pana Wdowiarka myślę, że nie powinien startować w wyborach to proste nie ma szans najmniejszych moim zdaniem pan Graczyk zbyt mocno stoi by ktoś mógł go zdetronizować. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

trops

Post autor: trops » środa, 10 maja 2006, 09:26

ten Stasiu to ciekawa osobowości.Moim zdaniem posiada jakieś z samorządem. Nie chciałbym iść dalej w swoich rozważaniach.
Zdanie na temat pracy Pana Siudka podtrzymuję.

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » środa, 10 maja 2006, 12:12

Moze nawet radny lub kandydat na radnego, tylko dlaczego anonimowo.....

trops

Post autor: trops » środa, 10 maja 2006, 12:21

Glosuję za tym pierwszym.

Awatar użytkownika
stasiu

Post autor: stasiu » środa, 10 maja 2006, 12:54

Włodzimierz Siudek pisze:Moze nawet radny lub kandydat na radnego, tylko dlaczego anonimowo.....
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Panie Włodku anonimowo, bo nie umiem kłamać i walę prosto z mostu a to wielu się nie podoba i mogliby chcieć się mścić lub wzywać mnie przed sądy.
A obserwuje pracę rady od momentu, gdy na pana głosowałem i powiem szczerze zawiodłem się. Myślałem, że człowiek z "klasy" robotniczej inaczej spogląda na rzeczywistość, jednak nie. WŁADZA jak woda sodowa trafiła do głowy. SZKODA:!::!::!::!::!:
A na radnego się po prostu nie nadaję, pewnie wywaliliby, mnie za ostry język i nie parlamentarne słownictwo. Ale dziękuje schlebiacie mi panowie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
stasiu

Post autor: stasiu » środa, 10 maja 2006, 21:25

[quote="trops"]Glosuję za tym pierwszym.[/quote]

Panie Piotrze, po czym pan wnosi. :lol: :lol: :lol:

Zablokowany