zmiany w zlym kierunku

Tutaj rozmawiamy o człowieku i o jego roli w społeczeństwie. Ogólna dyskusja, wymiana poglądów, opinie i wrażenia oraz kontrowersje

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » niedziela, 18 marca 2007, 19:53

mika pisze:Jestem nietolerancyjna w tym jednym wypadku
Poza tym jesteś oazą tolerancji... Na pewno.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 18 marca 2007, 20:46

mysle ze HAP zawarł tu dosc wyczerpujaca definicje normalnosci homoseksualizmu..widze to podobnie - narazie jednak debata dotyczy prawa do adopcji dzieci - temat o wiele brdziej ciezki niz legalnosc zwiazku monoseksualnego :roll:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
yacek

Post autor: yacek » wtorek, 20 marca 2007, 00:26

http://www.youtube.com/watch?v=c0fXMnIf ... ch%2Dojcow

Żałosne, strasznie żałosne. Szkoda mi go i pozostałych.
http://www.fanfoto.pl/yacek29.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 20 marca 2007, 06:40

http://wiadomosci.onet.pl/1505468,11,item.html

Gazeta Wyborcza": Większość Polaków - 55 procent - popiera apel wiceministra edukacji, aby nauczycielami nie mogli być homoseksualiści.
Z sondażu, przeprowadzonego na zlecenie gazety, wynika też, że trzy czwarte osób poniżej 24 roku życia nie ma nic przeciwko nauczycielom-gejom.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » wtorek, 20 marca 2007, 07:40

Po wysłuchaniu piosenki, zwracam uwagę na słowa w jej tekscie " jestem ich synem". Wygląda to na manipulacje słowną, błąd faktyczny. "Jestem ich wychowankiem" byłoby lepiej - z tego wynika, że nie ma jeszcze formy słownej dla zainteresowanych. Bowiem logicznie jest nie uważać dwóch ojców jako rodziców jednego syna. Związek, małżeństwo dwóch osób tej samej płci jest na tyle nowe w świadomości spolecznej, że potrzeba byłoby czasu na znalezienie wlasciwej formy wypowiadania się o tym. Widzę tu podobieństwo z inną sytuacją np. ludzie nienormalni - ludzie normalni inaczej.

mika
Kontakt:

Post autor: mika » wtorek, 20 marca 2007, 14:50

HAP pisze:
Ale zes sie uparl .. lol widze ze mnie bardzo dobrze znasz, tak jak znasz wszystkie moje poglady na kazdy temat, gratuluje jeszcze nikt tego nie dokonal ... jak dla mnie to jest koniec wymiany zdan z toba juz mnie to nudzi a zdania i tak niezmienie.

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » wtorek, 20 marca 2007, 16:09

mika pisze:
HAP pisze:
Ale zes sie uparl .. lol widze ze mnie bardzo dobrze znasz, tak jak znasz wszystkie moje poglady na kazdy temat, gratuluje jeszcze nikt tego nie dokonal ... jak dla mnie to jest koniec wymiany zdan z toba juz mnie to nudzi a zdania i tak niezmienie.
Jeśli wygłaszasz kategoryczne poglądy, miej odwagę przyjąć to, że komuś się to nie spodoba (na marginesie: "nie" z czasownikami piszemy osobno, ale może jeszcze do tej klasy, w której tego uczą, nie dotarłaś).

A co do meritum, to jeśli w tej sprawie jesteś tak uprzedzona i wyprana z tolerancji, to nie wierzę, abyś w innych wypadkach była tolerancyjna. Zresztą nawet nie o tolerancję chodzi, ale po prostu o zdrowy rozsądek. Twój sposób oceny całej ogromnej grupy poprzez poznanie jednego jej członka to prawdziwy majstersztyk (chodzi o ową lesbijkę, którą poznałaś).

Zgadzam się jednak, że ta dyskusja powinna być zakończona. Nie sądzę, aby jakieś argumenty trafiły do Ciebie.
Ale nie płacz - czas jest najlepszym nauczycielem.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 21 marca 2007, 07:47

http://muzyka.onet.pl/10176,1399670,wywiady.html

Do tej pory werbalne ataki przeciw homoseksualistom należały do dobrego tonu w środowisku hiphopowców. Teraz gejowscy raperzy próbują wstrząsnąć środowiskiem, organizując trasę koncertową Homo Revolution Tour.
Obrazek

mika
Kontakt:

Post autor: mika » środa, 21 marca 2007, 16:54

HAP pisze: ...(na marginesie: "nie" z czasownikami piszemy osobno, ale może jeszcze do tej klasy, w której tego uczą, nie dotarłaś)...

...Twój sposób oceny całej ogromnej grupy poprzez poznanie jednego jej członka to prawdziwy majstersztyk (chodzi o ową lesbijkę, którą poznałaś)...
Po pierwsze nikt nie jest doskonaly a jeden blad nie robi ze mnie analfabetki, ktora w tym miejscu ze mnie zrobies ... tego typu uwagi zostaw dla siebie... widze ze jak nie masz argumentow to sie czepiasz szczegolow super ... bardzo inteligentne tego napewna nauczyli cie w tych szkolach do ktorych chodziles ...
Po drugie jakbys czytal dokladnie to co pisalam to bys wiedzial ze taka postawe mialam jeszcze przed poznaniem tej dziewczyny a pozanie jej tylko mnie utwierdzilo w tym ze moja opinia sie nie ma po co zmieniac.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » środa, 21 marca 2007, 18:54

Peace,drodzy przyjaciele :)

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » środa, 21 marca 2007, 20:23

rzecznik pisze:Peace,drodzy przyjaciele :)
To secure peace is to prepare for war :wink:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 29 marca 2007, 11:56

Obrazek

objaw poznanskiej tolerancji ...
Obrazek

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » czwartek, 29 marca 2007, 12:03

Obrazek Koło przyjaciół Radia z ryjem w akcji??? Obrazek
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)

mika
Kontakt:

Post autor: mika » czwartek, 29 marca 2007, 12:19

Hehe rozwalaja mnie te rzeczy, ktore znajdujesz na necie :D

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » czwartek, 29 marca 2007, 12:45

objaw poznanskiej tolerancji ...
Poznańskiej?
Polskiej chyba...
Natomiast widać, że poznańska nietolerancja ma chociaż poczucie humoru. To cenne :)

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » czwartek, 29 marca 2007, 17:08

sesnu szukam ;D

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » czwartek, 29 marca 2007, 17:48

Ach, jak ten Michał Kamiński blisko ludu jest :shock:

A widzieliście jaką sobie ostatnio brodę zapuścił. Lustra nie ma?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 29 marca 2007, 19:49

łeeee hehehehe kaminskiego wpuscic do pierdla w Ustce łojjj ..dziura jak wazon ide o flaszke :D widzialem jego brode...ryzy oblesny zarost...oblesny jak jego utuczone rzadowo-eurodeputowane dupsko :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Misgiving

Post autor: Misgiving » wtorek, 10 kwietnia 2007, 19:55

ehh.. .
Dlaczego ze sprawy homosexualistów zawsze robi sie wielkie halo? to było jest i będzie zawsze,tylko teraz wszystkim sie o tym przypomniało. Mi homo osobiście nie przeszkadzają,tolerować toleruje.
Powiedzcie mi tylko gdybyście mieli do wyboru,oddac dziecko do rodziny w której matka i ojciec piją,wszystkie pieniadze idą na alkohol,nie ma mówy o zadnym jedzeniu,zapewnienia jakiegokolwiek bytu materialnego i przyszłości dziecku czy gdybyście mogli oddac je do rodziny ( ona i ona/on i on/) która tak bardzo pragnie tego dziecka,ze rezygnuje ze wszytskich własnych potrzeb,na rzecz potrzeb tego dziecka,macie pwnosc ze dziecko bedzie nakarmione,czyste,bezpieczne a przedewszystkim otoczone miłością.
Która opcje byście wybrali?
Stawiam sprawę jak kawę na ławę że fenomenalnie miotam.

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » wtorek, 10 kwietnia 2007, 20:44

Nie powinno stawiać się wyboru między jedną patologią a drugą.Ja odrzucam obie opcje!Jest wiele małżenstw,które nie mogą mieć dzieci i myślą o adopcji,może gdy taka rodzina funkcjonuje normalnie-to pomóc im w adopcji dziecka?W tą stronę wolę skierować myślenie i działania...

Zablokowany