wracajac do psow

Tutaj rozmawiamy o człowieku i o jego roli w społeczeństwie. Ogólna dyskusja, wymiana poglądów, opinie i wrażenia oraz kontrowersje

Moderator: DKS

podjadek

wracajac do psow

Post autor: podjadek » niedziela, 25 marca 2007, 19:23

naprawde trzeba cos z tym zrobic jest wiosna aż nechce sie spojrzeć na trawnik wlasciciel czworonoga wyprowadza psa i nie patrzy czy pies robi doslownie pod oknem sasiada czy centralnie na boisku tak jest np .ul nie mowiac juz o kagańcach , przeciez tam naprawde bawia sie dzieci czekac az bedzie wypadek

mika
Kontakt:

Post autor: mika » niedziela, 25 marca 2007, 19:31

proponuje robic zdjecia i wysylac do strazy miejskiej oni zarobia a my bedziemy mieli czysto :) a zaraz sie zacznie atak ze strony wlascicieli pieskow hehe :)

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » niedziela, 25 marca 2007, 19:34

Tu jest Polska. Tu piesek ma taki status, jak krowa w Indiach. Święte zwierzę... Część tej świętości spływa na właścicieli. A bogowie kup nie zbierają.

mika
Kontakt:

Post autor: mika » niedziela, 25 marca 2007, 19:53

Hehe dobre podsumowanie :)

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » poniedziałek, 26 marca 2007, 10:43

HAP pisze:Tu jest Polska. Tu piesek ma taki status, jak krowa w Indiach. Święte zwierzę... Część tej świętości spływa na właścicieli. A bogowie kup nie zbierają.
Zaczna zbierac.
Juz zaczynam zabierac aparat na sesje zdjeciowe...cieplo sie zrobilo wiec

BEDZIE DYM :twisted:
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 26 marca 2007, 14:40

czy podatek za psa placimy za te smieszne zolte kosze? czy za cos jeszcze? [chetnie pykne pare fotek :twisted: ]

niski to on nie jest .... porownujac go np do tego jaki placa ludzie pracujacy na targowisku
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » poniedziałek, 26 marca 2007, 15:08

Pracowałam w innym mieście jako pielęgniarka weterynaryjna,tam podatek za psa wynosił 20zł.Jeśli ktoś miał opłacony ten podatek to miasto fundowało darmowe chipy dla psów /nie chipsy!/Jeśli reguluje to jakaś miejska ustawa w Ustce to myślę,że warto.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 26 marca 2007, 19:54

opłacony ten podatek to miasto fundowało darmowe chipy dla psów
chyba chcesz byc zadeptana przez stado rozwscieczonych babc :D i fanek regie - pamietam kiedys pojawil sie ten temat na miescie - nie moglem na rynek pojsc ze 2 tygodnie bo sciskalo od narzekania o kaleczeniu i torturowaniu zwierzat najgorzej jednak dymili Ci co ich nie mieli..:D wydaje mi sie ze szczepienie podobnie psa boli - jednak chip rozwiazuje wiele problemow...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

mika
Kontakt:

Post autor: mika » poniedziałek, 26 marca 2007, 20:12

Co zakladamy nowy temat ze zdjeciami osob niesprzatajacych po swoich pieskach? :D

małgoś

witam

Post autor: małgoś » poniedziałek, 26 marca 2007, 23:52

Od niedawna mieszkam w Ustce i to co mnie straszliwie razi to psie odchody które są wszędzie :shock: Bardzo dużo sie przemieszczam i to jest straszne-dziecko na każdym kroku może wdepnąć w "coś" ewentualnie oczom co krok ukazuje się obrzydliwy widok.Wiem ze tutaj najwieksza wine ponosza właściciele psów. Ale skoro oni nie poczuwaja się do obowiązku sprzątania po swoich ulubieńcach to władze Ustki powinne wyrobic u mieszkańców zdrowe odruchy.Wystarczy większa aktywność straży miejskiej w tym temacie i może powinna powstać uchwała nakazujaca posiadanie i uzywanie przez właścicieli psów sprzętu do sprzatania odchodów.Ustka jest urokliwym miejscem i myśle ze wszystkim mieszkańcom powinno zależec na tym zeby przejezdnym w pamięci pozostały piękne wspomnienia a nie skojarzenia z psimi kupami.Ostatnio przyjechała do mnie kolezanka która stwierdziła że tak osr...nego miasta na oczy nie widziała.Może jest to drastyczne stwierdzenie ale jakze pradziwe.Uważam że jak najszybciej trzeba coś z tym zrobić!

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » wtorek, 27 marca 2007, 08:46

A ja czytając Wasze komentarze przeżywam jakieś deja vu :wink:

Niedawno (gdzieś na Forum to już było) jakiś sąd unieważnił uchwałę Rady Miasta dot. legalności obowiązkowego chipowania zwierząt. (nie che mi się teraz szukać). Od ponad roku pozostaje jeszcze bez odpowiedzi pytanie do SM ile mandatów właścicielom psów wlapiła Straż w ubiegłym (wtedy 2005) roku.... I t. p.... :roll:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 28 marca 2007, 17:12

hehe w jakims miescie wladze ustawily automaty z bezplatnymi workami...
i ustalily miejsce gdzie pies moze "dawac" Obrazekdo zywego ognia ... :lol:
Obrazek

yeah

Post autor: yeah » poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 22:19

wiecie zastanawia mnie jedna rzecz w tym wszystkim! po 1 gdzie sa specjalne kosze na psie odchody, po 2 gdzie sa woreczki i lopatki tak bardzo obiecane, po 3 jak wrzuce woreczek z psia kupa do "normalnego" smietnika dostane mandat! nie ma miejsc gdzie piesiek moglby sie zalatwic! nie mowie ze ma to robic na chodniku czy pod czymis oknem fakt faktem ale sami powiedzcie ze cos jest z tym nie tak! jezeli postawia kosze wasnie odpowiednie albo nie beda wlepiac madtaow za wrzucanie do normalnych nie ma prblemy...no i te biecane lopatki przy kazdym koszu "niby"....

mika
Kontakt:

Post autor: mika » czwartek, 5 kwietnia 2007, 17:06

A podatek ktory placa wlasciciele psow to na co idzie?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 5 kwietnia 2007, 18:14

czy podatek za psa placimy za te smieszne zolte kosze? czy za cos jeszcze? niski to on nie jest .... porownujac go np do tego jaki placa ludzie pracujacy na targowisku
hehe ale to juz bylo :D....echo
Obrazek

mika
Kontakt:

Post autor: mika » czwartek, 5 kwietnia 2007, 20:32

uuuuu ale mam dziury hehehe wybaczcie i uznajcie ze tego nie bylo :P

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 5 kwietnia 2007, 20:36

chodzi bardziej o brak konkretow ..glownie cenowych
Obrazek

Zablokowany