drożyzna...

Tutaj rozmawiamy o człowieku i o jego roli w społeczeństwie. Ogólna dyskusja, wymiana poglądów, opinie i wrażenia oraz kontrowersje

Moderator: DKS

Ekjuz

drożyzna...

Post autor: Ekjuz » niedziela, 15 lipca 2007, 17:48

Dlaczego w Ustce są tak drogie toalety??

2zl i więcej :cry:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 15 lipca 2007, 18:28

Dobre pytanie :D

po ile jest "metr wody" dla toalet ?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » niedziela, 15 lipca 2007, 22:19

Od czerwca do końca sierpnia wszystko w Ustce jest drogie. Ta prawidłowość utrzymuje się w mieście od dobrych kilkudziesięciu lat.
Tłumaczy się to koniecznością zarobienia w ciągu trzech miesięcy na przeżycie pozostałych 9-ciu bez tak licznej klienteli.
No ale niedroga (promocja!!) toaleta jest na końcu promenady przy lokalu pana Laskowskiego - tylko 1 zł :wink:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)

Awatar użytkownika
Ustka2007

Post autor: Ustka2007 » niedziela, 15 lipca 2007, 22:53

Można jeszcze pójść i nawalić w krzakach.
Ale odradzam takie zachowanie.

Awatar użytkownika
MYSZ

Post autor: MYSZ » poniedziałek, 16 lipca 2007, 16:01

2 zł to dużo?Dajcie spokój,co to jest dziś 2 zł?Przecież ludzie chcą zarabiac,nie wiem ile mają z tego"na czysto",ale opłacić wodę,trochę papieru i szorować po czyichś odchodach kibel,to nawet za 2 zł bym nie chciała... :wink:

Awatar użytkownika
ukasus

Post autor: ukasus » poniedziałek, 16 lipca 2007, 16:37

takie nawalenie w krzakach to może kosztować wece niż 2 złote :)
nie wie ile (bo jeszcze nie miałem "przyjemności" ) ale podejrzewam że tak z pół bańki to minimum

Ekjuz

Do MYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Ekjuz » wtorek, 17 lipca 2007, 18:19

Chyba żartujesz!!!!!!!!!!
Chyba nie wiesz jaka jest średnia płaca netto w Polsce 1200- 1500 zł. A wyjazd z 4 osobową rodziną nad morze ok. 3000zł . Ciekawe skąd te pieniądze wziąć. Przy tych średnich pensjach toaleta za 2 zł od osoby gdy skorzysta z niej 4 osobowa rodzina czyli wydatek 8 zł jest duży. Można za to kupić 0,5 kg dobrej wołowiny na wyprodukowanie której potrzeba dużo więcej środków finansowych niż kupienie papieru toaletowego i sprzątanie TOALETY!!!!!!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 17 lipca 2007, 18:24

Chyba żartujesz!!!!!!!!!!
Dokladnie. Jednemu forumowiczowi juz wyliczylem ile to kosztuje 4 osobowa rodzine - kible to dobry interes. Szkoda ze nie dla potrzebujacych.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
bony
Kontakt:

Re: Do MYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: bony » czwartek, 26 lipca 2007, 02:48

Ekjuz pisze:Chyba żartujesz!!!!!!!!!!
Chyba nie wiesz jaka jest średnia płaca netto w Polsce 1200- 1500 zł. A wyjazd z 4 osobową rodziną nad morze ok. 3000zł . Ciekawe skąd te pieniądze wziąć. Przy tych średnich pensjach toaleta za 2 zł od osoby gdy skorzysta z niej 4 osobowa rodzina czyli wydatek 8 zł jest duży. Można za to kupić 0,5 kg dobrej wołowiny na wyprodukowanie której potrzeba dużo więcej środków finansowych niż kupienie papieru toaletowego i sprzątanie TOALETY!!!!!!
wnies wniosek o bilety grupowe
albo walcie w gacie
"Kurtula musi być" Tomasz M.

kaczorek

Post autor: kaczorek » piątek, 27 lipca 2007, 16:17

Ejkuz

niepotrzebnie się denerwujesz . Wszyscy wiemy , że wczasowicze z Krakowa nigdy nie chodzą w krzaki się załatwiać . T a grzeczna dyskusja dotyczy ludzi z innych miejscowaści .

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » piątek, 27 lipca 2007, 18:48

@ ekjuz

Twój obraźliwy w stosunku do bony'ego post został usunięty, a ty otrzymujesz ostrzeżenie.

Pozdrawiam

Ekjuz

Post autor: Ekjuz » piątek, 27 lipca 2007, 22:00

Pocałujcie mnie w Bony'ego :D

Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » piątek, 27 lipca 2007, 22:44

Coś mi sie wydaje, że Twój żywot na tym Forum długo nie potrwa.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » piątek, 27 lipca 2007, 23:12

Panowie i Panie po co drzeć koty o kible ? Babcie klozetowe też chcą zarobić, jak wszyscy. W końcu mamy wolny rynek. :D :D :D

Awatar użytkownika
bony
Kontakt:

Post autor: bony » sobota, 28 lipca 2007, 02:37

Taaa!
Z niektorymi mozna nawet wynegocjowac znizke!
"Kurtula musi być" Tomasz M.

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » sobota, 28 lipca 2007, 09:10

Ale większość jest twarda i stanowcza :twisted: 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
prostak

TOALTY PUBLICZNE W USTCE, TO MÓJ ULUBIONY TEMAT

Post autor: prostak » niedziela, 12 sierpnia 2007, 09:08

TOALETY PUBLICZNE W USTCE, TO MÓJ ULUBIONY TEMAT

Motto: Największym wrogiem dla "bolszewika" był zawsze kibelek publiczny!!!!!

Kiedy kandydowałem 6 lat temu na burmistrza USTKI, (czytaj: na sołtysa Ustki), miałem w swoim Programie Wyborczym taki zamiar bez wysiłku, by wreszcie zmienić tę dramatyczną sytuację i pomóc ludziom (by nie krążyli jak sputniki na księżycu) w poszukiwaniu - na biegu - toalety publicznej. Pod moim szefostwem planowałem wybudować siedem takich obiektów nie na powierzchni a pod ziemią. Ale nie wybrano mnie, wypadłem z wyścigu do fotela na sołtysa wsi Ustka. Była spora konkurencja, bo aż dziewięciu "cudotwórców". Zająłem 5 miejsce. Przede mną wszyscy z lewicowej akcji pożądań. W drugiej turze bili się na inteligencję ANDRZEJ BURY i JACEK GRACZYK. Wygrał tę batalię J. Graczyk.

Toaleta publiczna to wielkie dzieło, ale dla "wielkich" ludzi. Mali nie zastanawiają się nad takimi zbytecznymi rzeczami. Przecież Ustka jest jakoś tam zalesiona, no kilkanaście krzaków ma od strony starej rybackiej Ustki, bo drzew nie ma. Ulica Marynarki Polskiej jest "od-drzewiona", to znaczy, wycięto drzewa, bo ludziom drzewa przeszkadzają... Przykład, ulica Grunwaldzka koło "MARINY", obiektu handlowego. Wycięto wszystkie drzewa w pień - nie pytając się tych drzew, czy chcą umierać. To był barbarzyński i bandycki skandal! Ja bym tych antyludków wsadził na 5 lat do więzienia. Czy wiecie Moi Drodzy Czytelnicy w Ustce, w kraju i poza granicami Polski, że w Austrii za jedno wycięte drzewo otrzymał taki podobny bandyta 3 lata więzienia? Ale to jest Austria, Zielona - tak ją nazywają.

Ale odbiegłem od tematu. Za dnia widzę, co robią turyści w okolicy dorodnego krzaka, rosnącego tuż przy murze hotelu "Rejs". Kilkaset biegnących ludzi udaje się tam by oddać mocz: mężczyźni, kobiety i dzieci. Nie wiem jak ten krzak się nazywa., ale podejrzewam że na drugi rok może z niego wyrosnąć magnolia albo morwa, a może i róże...?

Zamierzałem postawić tam mój kapelusz albo miednicę, i niechby rzucali grosiki za to... Przecież moczu nikt nie kupuje, więc dlaczego taki jest drogi w zamkniętych pomieszczeniach?

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
12 sierpnia 2007

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 12 sierpnia 2007, 14:28

Ale większość jest twarda i stanowcza
raz opada i wsztkie rozmiekaja ;) latwo deptliwe...
moczu nikt nie kupuje,
kupuje kupuje... odzyskuje sie z niego HCG, ktore wstrzykuja sobie nadgorliwe miesniaki..zeby przywrocic wlasciwa gospodarke hormonalna.
Obrazek

obcy

Post autor: obcy » poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 19:03

Znajomy z Łodzi dostał mandat za oddawanie moczu na wydmie, trochę to kosztuje jedyne 50,- zeta :shock:

Awatar użytkownika
Ustka2007

Post autor: Ustka2007 » poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 19:44

I dobrze mu tak!

Zablokowany