Fotografia Ustka

Masz jakieś nietypowe zainteresowania, którymi chcesz się podzielić z innymi? Tutaj możesz dyskutować na temat swojego hobby.

Moderator: DKS

mika
Kontakt:

Fotografia Ustka

Post autor: mika » piątek, 24 listopada 2006, 00:32

Ustka to bardzo fadne miejsce, moze jest tu na tym forum ktos kto moze pochwalic sie jakas galeria z fotografiami naszego miasta?

Edward

Post autor: Edward » piątek, 24 listopada 2006, 08:58

W Muzeum Ziemi Usteckiej jest właśnie wystawa fotografii p. Bujaka. Warto odwiedzić.
Edward Zając

mika
Kontakt:

Post autor: mika » piątek, 24 listopada 2006, 14:45

@Edward
Moze orientuje sie Pan ile kosztuje wstep?

A moze ktos ma jakas galerie internetowa? Bo w googlach jak sie patrzy mozna znalezc ladne zdjecia, ale raczej w wiekszosci sa to zdjecia pojedyncze z osrodkow wypoczynkowych badz robione przez wczasowiczow wiec takie galerie nie sa zbyt rozlegle.

Edward

Post autor: Edward » piątek, 24 listopada 2006, 16:31

Zdaje się, że wstęp kosztuje 5 zł. Warto jednak chodzić na wernisaże; wstęp wolny i można pierwszemu wiedzieć i widzieć. Częste są wystawy w Domu Kultury i tam wstęp zawsze jest bezpłatny.
Swoją galerię zdjęć zaczynałem wielokrotnie, ale zawsze mam problemy ze stroną internetową; spece robią skomplikowane strony i odchodzą a ja nie mam czasu ani wiedzy aby się tym zajmować.
Edward Zając

mika
Kontakt:

Post autor: mika » piątek, 24 listopada 2006, 21:00

Prowadzenie strony hmm zawsze chcialam zalozyc taka, ale po pierwsze z czasem mam problemy a po drugie nie umiem :D nigdy sie tym nie interesowalam, ale moze kiedys jak bede miala lepszy sprzet, wiecej zdjec no i troszke czasu to sie tym zajme :) narazie digart wystarczy :D
Co do wystawy z checia sie przejde jak znajde chwilke, a w domu kultury bylam na jakiejs wystawie zdjec, byly swietne poprostu cudowna wystawa ale niestety bylo to chyba w zeszlym roku.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » piątek, 29 grudnia 2006, 18:30

Kilknij w prawy róg na fotkę -jest tam 33 zdjęcia Ustki:

http://www.naplazy.pl/miasta.php?id=32&stronyid=115
Pozdro

mika
Kontakt:

Post autor: mika » piątek, 29 grudnia 2006, 21:17

Dzieki, fajne fotki :) przydaloby sie zeby sie ktos bardziej przylozyl do galerii na stronie usteckiej, chociaz i tak jest tam sporo zdjec szkoda tylko ze zdjecia ze sztormu z listopada 2006 sa o wiele starsze, ale coz widac w 2006 nikomu sie nie chcialo na molo zajsc tylko ze w takim wypadku starczyloby napisac sztorm.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: Fotografia Ustka

Post autor: elveez » niedziela, 7 grudnia 2014, 19:51

Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Jka

Post autor: Jka » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 06:56

Witam
mika pisze:Ustka to bardzo fadne miejsce, moze jest tu na tym forum ktos kto moze pochwalic sie jakas galeria z fotografiami naszego miasta?
elveez pisze:
Mówisz masz.

Galerii fotek naszego miasta nie mam.
Ale jak otwieram w komputerze folder ze zdjęciami Ustki to ta fotka upokazuje mi się jako pierwsza.

Obrazek

Pozdrawiam.
Jka
Ludzie dzielą się na tych co żyją co umarli i tych co pływali po morzach i oceanach.
http://forum-bron.pl

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 14:16

Bojownik o sprawiedliwość - Jerzy M. - planował zaadaptować TO na hotel.
Jeden z jego wielu, póki co, planów. Szkoda tylko, że ten przyszły hotel nie ma dostępu do nabrzeży, a ostatnie działania władz miasta zawiadujących nabrzeżami, czyli adaptacja żurawiku na klub UKS Opty, pokazują, że raczej nie zamierzają iść Euroindustry na rękę. Jest jeszcze nadzieja, że Hydronaval odsprzeda swoje nabrzeże Euroindustry i po uchwaleniu MPZ-tu dla tych terenów TO przestanie szpecić.
Chociaż... Szkice Malka wskazują na całkowite wyburzenie elewatora i postawienie nowego budynku. Ja bym jednak obstawał przy adaptacji obecnej bryły. Ma swój urok i przy umiejętnej obróbce będzie niezwykle ciekawym budynkiem hotelowym.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 15:03

Maj co tu adaptować ? Główne dźwigary są popękane do tego stopnia że momentami widać zbrojenie. Jak wyobrażasz sobie dociążenie ich setkami jak nie tysiącami ton stropów mebli i ludzi ?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 17:49

elveez pisze:Maj co tu adaptować ? Główne dźwigary są popękane do tego stopnia że momentami widać zbrojenie. Jak wyobrażasz sobie dociążenie ich setkami jak nie tysiącami ton stropów mebli i ludzi ?
Faktycznie , ten syf nadaje się tylko do rozbiórki.Szkoda miejsca na takiego potworka.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 21:32

Cytując klasyka "Nie takie rzeczy ze szwagrem robiliśmy" :wink:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Zablokowany