Gry

Masz jakieś nietypowe zainteresowania, którymi chcesz się podzielić z innymi? Tutaj możesz dyskutować na temat swojego hobby.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Ban.an

Re: Gry

Post autor: Ban.an » niedziela, 16 stycznia 2011, 22:09

Silent Hilla znam głównie z kompa i uwielbiam grę. Jedynka i dwójka wymiatają, choć 4 też niczego sobie, ale już słabiej.

A ten Diablo 3 to rzeczywiście dziwnie wygląda. a grałem tylko w 2 i to tylko do drugiego miasta mi się udało dojść, Ale i tak to jest klasyk.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Piotr A.

Post autor: Piotr A. » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 20:05

Korybut pisze:Dla mnie GT5 ma dziwną fizykę jazdy (strasznie podsterownie). Najlepsza gra w jaką grałem to dla mnie Assassin's Creed. Średniowieczny parkour po Jerozolimie, Akkce itp. świetna sprawa. No i fabuła niczego sobie.
No jak Shelby w GT5 jest podsterowne... :twisted: Tam wystarczy gaz o milimetr za mocno wcisnac j juz baczek :mrgreen:

Awatar użytkownika
Korybut

Post autor: Korybut » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 20:44

No nie wiem. Może takie moje odczucie, bo jestem przyzwyczajony do wysokiej czułości w grach wyścigowych. Polecam spróbować F1 2010 na wyłączonej kontroli trakcji i ABS. Na początku lekki hardcore ale później żadna inna gra samochodówka nie straszna.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 21:01

@ celestyn F1

jest hardcore ;) juz krc 2007 miotlo.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » wtorek, 18 stycznia 2011, 10:09

Ta gra na PS1 zryła mi beret, od czasu jej ukończenia z paroma kumplami wciąż moczymy się w nocy, a na widok siekiery nerwowo przebieramy palcami i ślinimy sie. ;) Grał ktoś? Lubię czasem do niej wracać, nie ma lepszej psychoterapii, niż porąbanie na kawałki nazi-zombiaka lub przyebanie z bani nazi-dziwce. ;P BTW: klip jakoś tak dziwnie kojarzy mi się z Óstką po sezonie, khe, khe...

Przy okazji, ludziska... Co sądzicie o idei zrobienia w Óstce jakiegoś zacnego game-party z konkursami i nagrodami, crazy-composami, itede, itepe? Coś na kształt demo-parties, tudzież imprez typu rip Poznań Game Arena (tyle że w mikroskali) lub Extreme Party?

Realizacja jest naprawdę prosta.
Lokal + odpowiednia liczba konsol + odpowiednia liczba TV + wpisowe, za które kupowane są nagrody dla zwycięzców + legalne gry z domowych archiwów i wysępione w ramach sponsoringu od sklepów + kilka osób do obsługi imprezy + odrobinka logistyki (regulamin, nadzór nad przebiegiem konkursów, sędziowanie, etc.)
Ludzie i tak przyjeżdzają tu na urlop, nie trzeba załatwiać kwater dla graczy przyjeżdżajacych z daleka.

Taki... "Gamehead", sorry Grabarz za kradzież pomysłu na nazwę, khe, khe... Bylibyście zainteresowani partycypowaniem w organizacji takiego eventu?
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » wtorek, 18 stycznia 2011, 10:18

yes I do. Przypomną się stare dobre czasy...
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
vinylos
Kontakt:

Post autor: vinylos » wtorek, 18 stycznia 2011, 15:31

o ile będziemy grać w tony hawka to się piszę :lol:
<a href="http://www.w3schools.com">Visit W3Schools</a>

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » poniedziałek, 31 stycznia 2011, 19:40

Korybut pisze:Dla mnie GT5 ma dziwną fizykę jazdy (strasznie podsterownie). Najlepsza gra w jaką grałem to dla mnie Assassin's Creed. Średniowieczny parkour po Jerozolimie, Akkce itp. świetna sprawa. No i fabuła niczego sobie.
Zalezy od modelu samochodu. Ford GT po tuningu do ponad 700KM chwila nie uwagi i bączek na trasie.
Obrazek

Piotr A.

Post autor: Piotr A. » wtorek, 1 lutego 2011, 08:22

Moze kiedys sie Masasza poscigamy?

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » wtorek, 1 lutego 2011, 19:58

Spoko. Trzeba tylko termin ustalic. Ja gram późnym wieczorem 22-24, ale zawsze mozna dograć termin. Jak cos to daj wiadomość na PSN
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 1 lutego 2011, 20:14

oo dam cynk seniorowi moze sie wlaczy ;D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » wtorek, 1 lutego 2011, 21:12

W Buzz tez można zagrać. NAjlepsza zabawa jest jak grasz w innym jezyku my preferujemy grecki.
Obrazek

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » czwartek, 10 lutego 2011, 20:09

?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 10 lutego 2011, 20:29

o sic ..ciezej niz z albatrosa na Wodnice o 4 rano ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » niedziela, 31 lipca 2011, 13:01

zapytam ponownie po długiej przerwie
czy ktoś z was gra w Starcrafta 2? lub chociaż przechodził single player mode? :wink:

Obrazek

8)
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 27 sierpnia 2011, 16:36

Troszke mnie wgniotlo w fotel. :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
v

Post autor: v » sobota, 27 sierpnia 2011, 21:30

elveez Alice is dead.. ;)

http://www.kongregate.com/games/Impendi ... -dead-ep-1
http://www.kongregate.com/games/Impendi ... -dead-ep-2
Polecam pierwsze dwa epizody :)

a zapowiedź niezła, choć końcówka jakby przekreśliła moje domysły co do formy rozgrywki

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » środa, 2 listopada 2011, 12:43

na to czekam z niecierpliwością :D pierwsze dwie części absolutne hity, a jedynkę określiłbym już mianem klasyka.
Ostatnio pykałem w Wiedźmina II - gra świetna, największy minus to tak krótki czas gry...

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 2 listopada 2011, 14:25

U mnie obecnie F1 2011 piekielnie ciezka...

Strzelanki obecnie to nieporozumienie, gra ma relaksowac a nie powodowac kolejne godziny rozkminiania fabuly i pamietania tysiecy kodow, szczegolow, notesy, pda, itd.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 3 listopada 2011, 19:01

elveez pisze: Strzelanki obecnie to nieporozumienie, gra ma relaksowac a nie powodowac kolejne godziny rozkminiania fabuly i pamietania tysiecy kodow, szczegolow, notesy, pda, itd.
Jasne, tyle trzeba przy strzelankach myśleć, że szok. :)
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Zablokowany