Podlewski Dyrektorem OSiR

Kogo podziwiamy, lubimy, wybitni ustczanie, jak i również Ci którzy wzbudzają dużo kontrowersji

Moderator: DKS

Ciamek

Podlewski Dyrektorem OSiR

Post autor: Ciamek » wtorek, 30 stycznia 2007, 19:20

Witam serdecznie. Nie wiem, jak Waszym zdaniem, ale moim stanowisko pana Podlewskiego w usteckim urzędzie to jakieś nieporozumienie. Czyżby był tak dobry w promocji? Jakoś nigdy nie słyszałem, by coś robił w tym kierunku...A może w Ministerstwie już się na tym człowieku poznali i dlatego już tam nie urzęduje???Z tego, co wiem, to rybacy nie byli zbyt zadowoleni z jego mianowania na stanowisko w Ministerstwie...

Awatar użytkownika
nico
Kontakt:

Post autor: nico » środa, 31 stycznia 2007, 21:12

szczerze też za gościem nie przepadam.
pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:53

W końcu człowiek z którym można się dogadać! i ma męskie podejście do sprawy. Kiedyś pracowała tam pani Renata Kuczmińska - to była masakra...

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » czwartek, 26 lipca 2007, 19:49

Jak na razie Pan Podlewski pozytywnie zaskakuje. Tak trzymać!

Awatar użytkownika
prostak

WIECIE CO WAM POWIEM...

Post autor: prostak » czwartek, 16 sierpnia 2007, 09:22

WIECIE CO WAM POWIEM...

- Czy jest "Prawica"., choć miligramowej postaci "Prawiczka" w Ustce? Cisza. Felek, zagraj na trąbie "CISZĘ"! I Felek zagrał. Zagrał też, ale w niebie mój dawny Przyjaciel Śp. WACŁAW KASZCZUK z Puław, nauczyciel i poeta; zmarł na emigracji we Wiedniu: Niech mu Ziemia, ta Obca będzie lekka... Ale do rzeczy.

Zaatakowany byłem przez "buraków" - są tacy a jakże - że za blisko stoję koło STANISŁAWA PODLEWSKIEGO ! Niemożliwe! Niemożliwe "buraki" ze Wschodu! Ja blisko stoję? A ile milimetrów czy centymetrów, a może metrów mam od niego stać?! Wy (Prawiczki z Prawicy), wy nawet jednej manifestacji, protestu w Ustce żeście nie umieli zorganizować. To robił JUREK IZDEBSKI, a wy po kątach żeście się rozpiechrzli, waćpany od białego salcesonu!

Jedno co wiem, to dyrektora OSiR-u nie przekupisz!
Gdybyś chciał, to lądujesz bracie ze skrzydłami u prokuratora.

Jedno co wiem, to tylko Stanisław Podlewski zorganizował I Rocznicę Śmierci Naszego Papieża JANA PAWŁA II. - Gdzie wówczas była ta Prawiczka z Prawicy w Ustce? Potrafił on zaangażować się na tyle lub aż tyle, że przybył do mnie i zaprosił bym wystąpił i odczytał kilka utworów o Papieżu i dla Papieża z dwóch moich rozdziałów do książki:
"WIERSZEM DO JANA PAWŁA II" i "OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD". Zorganizował specjalny wóz transmisyjny ze sprzętem nagłośniającym, bym mógł przy "KRZYŻU PAMIĘCI" z kwiatów i ze zniczy zaprezentować mieszkańcom i wczasowiczom w Porcie swoje wiersze.

Pytanie zasadnicze: Czy ktoś z was dorzucił tych parę groszy, żeby ta ważna dla Polaków uroczystość odbyła się? Nie, nikt nie dorzucił się. Ani z tej cholernej Prawicy ani z tej cholernej Lewicy. Feeeeee., jesteście brzydalami a w gębie zapełnione frazesy jakimi to nie jesteście już do samego Wielkiego Rodaka, KAROLA WOJTYŁY !!!

Jedno co wiem, to Stanisław Podlewski zorganizował uroczystości majowe w dniu 3 MAJA, w Dzień Polskiej Konstytucji. Tam także wystąpiłem na placu OSiR-u, czytając autorskie wiersze i śpiewając przy akompaniamencie gitary też autorskie ballady.

Jedno co wiem, to Stanisław Podlewski zorganizował także "DZIEŃ MIESZKAŃCA" na placu OSiR-u, gdzie też zaprezentowałem moją poezję z gatunku wierszy społeczno-obyczajowych.

Zatem gdzie była ta słynna Prawiczka z Prawicy i ta słynna Lewizna z Lewicy - kiedy tu takie ważne rzeczy się działy w KULTURZE i SZTUCE ???!!!

Wiecie dlaczego "oni" mnie nie zapraszają? Bo mogę im dołożyć politycznie, jakie to "ładne chłopaki"... z nich są, są, są, są. I tak dalej.

W tym miejscu jako autor dziękuję dyrektorowi OSiR-u, p. Stanisławowi Podlewskiemu.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
16 sierpnia 2007 r.
(W dniu 30-lecia Śmierci ELVIS'A PRESLEY'A. BÓG z NIM !!!)

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » czwartek, 16 sierpnia 2007, 10:40

Jak można nie dziękować swojemu promotorowi ??
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
prostak

OBALAM BO WIEM...

Post autor: prostak » czwartek, 16 sierpnia 2007, 11:24

OBALAM BO WIEM...

"dump" przesadzasz. To nie jest prawda.
Po prostu nie ma drugiego "Z.J. Prusińskiego" w Ustce.
Dyrektor Stanisław Podlewski nie jest moim "promotorem".
I co jest ciekawego, że jeszcze z nim nie wypiłem wódeczki - nie wiem nawet czy pije, bo ja pięć razy do roku tak, ale ze spirytusiku do tego miód staropolski.

Pozdrawiam
Zygmunt Jan Prusiński

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » czwartek, 16 sierpnia 2007, 15:12

Podlewski to wspaniały człowiek, równy gość i BASTA! I nie wchodze tu nikomu w d... tylko taka prawda jest i tyle. Jak kogoś opluć to wszystkim łatwo przychodzi, ale do pochwał to jesteśmy dalecy! Co za naród...!!!

ADRIANKA

Re: Podlewski Dyrektorem OSiR

Post autor: ADRIANKA » poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 12:10

Ciamek pisze:Witam serdecznie. Nie wiem, jak Waszym zdaniem, ale moim stanowisko pana Podlewskiego w usteckim urzędzie to jakieś nieporozumienie. Czyżby był tak dobry w promocji? Jakoś nigdy nie słyszałem, by coś robił w tym kierunku...A może w Ministerstwie już się na tym człowieku poznali i dlatego już tam nie urzęduje???Z tego, co wiem, to rybacy nie byli zbyt zadowoleni z jego mianowania na stanowisko w Ministerstwie...
DROGI CIAMKU.JEżELI NIE WIESZ DLACZEGO S.PODLEWSKI ODSZEDł Z MINISTERSTWA,TO BARDZO CIę PROSZę,NIE PISZ.JEżELI COś CI SIę NIE PODOBA,TO SAM ZACZNIJ DZIAłAć I UDZIELAJ SIę.NO I Z TEGO CO WIEM O RYBAKACH,TO TY MAłO WIESZ!!!A JAK ZACZNIESZ PORZąDNIE SłUCHAć,TO NA PEWNO BęDZIESZ WIEDZIAł,CO ROBI S.PODLEWSKI DLA USTKI I MIESZKAńCóW.CIEKAWE CO TY ROBISZ?

Zablokowany