Moja osobista opinia na temat "pewnego radnego"

Kogo podziwiamy, lubimy, wybitni ustczanie, jak i również Ci którzy wzbudzają dużo kontrowersji

Moderator: DKS

asia229

Moja osobista opinia na temat "pewnego radnego"

Post autor: asia229 » wtorek, 6 lutego 2007, 13:25

Czytałam zeznania podatkowe, bardzo ciekawe niektórzy mają naprwdę spore majątki np:Krezus usteckiej polityki A.W,wille o powierzchni prawie 300m, dwa samochody,nowe mieszkanko 47m,a przecież jeszcze taki młody, napewno ma bogatych rodziców!!! no tak nie którzy mają szczęscie sie dobrze urodzić tylko pozazdrościc posagu!! Szczerze gratuluje

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 7 lutego 2007, 18:26

i co Cie to obchodzi ??
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Abar

Post autor: Abar » środa, 7 lutego 2007, 19:55

Zamiast zazdrościć to lepiej się zainteresuj szanownym panem i jego posagiem, może wtedy mniej cię będzie kłół w oczy?

asia229

Post autor: asia229 » czwartek, 8 lutego 2007, 14:18

Ja już dobrze wiem dlaczego o nim napisalam, święty to on nie jest a mówi ,że na wszystko sam ciężko zpracował ,a to zwykły kit, żeby na to zapracować musiał by wogóle zacząć pracować. Nie lubię go i mam swoje powody, zgrywa wielkiego milionera za cudze pieniądze ,mam tylko nadzieje, że to przeczyta odrazu będzie wiedział o co chodzi i kogo zrobił w ciula na ładny kawał kasy. Pozdrowienia :lol:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 8 lutego 2007, 14:51

to napisz na prv do niego :) albo dochodz swoich praw w sadzie, chyba ze tez kombinowalas, zostalas wykrecona na wal i teraz udajesz pokrzywdzona sama sie wez do roboty :))
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
nico
Kontakt:

Post autor: nico » niedziela, 11 lutego 2007, 23:04

polakow zazwyczaj kole w oczy dobro sasiada, przez co mamy dowody porysowanych samochodow i rozne tego typu demolki.
zamiast cieszyc sie ze sie powodzi sie naszym sasiadom, przyjaciolom, to robimy sobie pod gorke... tylko pytanie dlaczego? ...z zazdrosci?
jesli z zazdrosci to grzeszymy.... a w kosciolach jest pelno sal napchanych w niedzielne msze... przeciez to nie katolickie... a i tak wiekszosc ma to gdzies...
MENTALNOŚĆ POLAKÓW.... :?
Obrazek

asia229

Post autor: asia229 » piątek, 16 lutego 2007, 11:20

napewno nie z zazdrości mam tylko nadzieje że spotka go kiedyś to na co zasługuje, takie życie psim swędem i na czyiś koszt w gówno sie obraca on doskonale wie co mam na myśli

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 16 lutego 2007, 13:21

mam tylko nadzieje że spotka go kiedyś to na co zasługuje
- kazdego spotyka wg tego co piszesz

Ciebie widocznie juz spotkalo i ciezko sie pogodzoc :D - po co zaczynasz ten sam temat w 2 kategoriach??
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Re: Moja osobista opinia na temat "pewnego radnego"

Post autor: Wajper » środa, 27 czerwca 2007, 17:52

asia229 pisze:Czytałam zeznania podatkowe, bardzo ciekawe niektórzy mają naprwdę spore majątki np:Krezus usteckiej polityki A.W,wille o powierzchni prawie 300m, dwa samochody,nowe mieszkanko 47m,a przecież jeszcze taki młody, napewno ma bogatych rodziców!!! no tak nie którzy mają szczęscie sie dobrze urodzić tylko pozazdrościc posagu!! Szczerze gratuluje
Nie poprzestan na tym. Umaluj sie, ubierz ladnie, idz zaczepic tegoz radnego i zostan jego kochanka/utrzymanka, jak Ci dobrze pojdzie, to nawet masz szanse na wygryzienie jego zony - w ten sposob 150 m2, jeden samochod, nowe mieszkanko i mlody, jurny, zdeprawowany jak kazdy polityk radny beda nalezec do Ciebie. Powodzenia.

Zablokowany