opozycjoniści

Kogo podziwiamy, lubimy, wybitni ustczanie, jak i również Ci którzy wzbudzają dużo kontrowersji

Moderator: DKS

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » poniedziałek, 19 grudnia 2005, 23:00

*KOD LEWEDA*
Kto zadarl z Zaremba
Skonczy z obita geba
......

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » wtorek, 20 grudnia 2005, 12:22

Sluchaj ukrywasz sie pod tym swoim "Bogiem" zboczencu. Hitlerowcy tez nosili "Boga" na sprzaczkach pasow do mundurow.
Czlowiek z naszym Bogiem Chrzescijanskim nie wyprawialby takich zboczen na Sieci, jakimi ty sie lubujesz barbarzyncu SB-cki.
......

Lew?eb

Post autor: Lew?eb » wtorek, 20 grudnia 2005, 12:50

Edward Kuciak pisze:Sluchaj ukrywasz sie pod tym swoim "Bogiem" zboczencu. Hitlerowcy tez nosili "Boga" na sprzaczkach pasow do mundurow.
Czlowiek z naszym Bogiem Chrzescijanskim nie wyprawialby takich zboczen na Sieci, jakimi ty sie lubujesz barbarzyncu SB-cki.
Ty Kuciak, nie zaczynaj z naszym Bogiem,
bo ci po pejsach damy batogiem!
Boże, czemu Ty nie grzmisz na trwogę!!!

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » środa, 21 grudnia 2005, 01:07

Co to znaczy z "naszym Bogiem"?
Bog jest tylko jeden, zaden wasz czy nasz. Bog jest jeden dla wszystkich. Tym bogiem jest blog Leweda.
W "Kodzie Leweda" wyraznie jest napisane: "zaden bog rady nieda bogowi Leweda".
......

kaczorek

Post autor: kaczorek » czwartek, 29 grudnia 2005, 18:19

Kuciak E.
Slynny rodaku , mamy prosbe abys nie popisywal sie na naszym forum bo masz nieciekawych kolegow. W efekcie zasmiecaja oni nasze forum ,ze wstydzimy sie za Ciebie.Pisz wiecej na tych forach szlacheckich.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » piątek, 30 grudnia 2005, 02:25

Kaczorek, dziekuje za sluszna uwage. Otoz kazde forum, na ktorym ja pisuje jest z samej natury forum szlacheckim. A niewiele forow takim zaszczytem moze sie pochwalic.
Z racji tej, ze Ustka jest moim miastem rodzinnym, to tym bardziej lubie to forum i palam do niego wielkim respektem.
Oczywiscie fora dyskusyje sa tylko mala przybudowka do mojej internetowej blogierki. Najwazniejszy, ktoremu sie oddaje calkowicie, jest moj blog pt. "Lewed's blog czyli dziennik szlachcica polskiego" (http://szlachta.blogspot.com/), na ktory serdecznie zapraszam.
Z ponurego, czarnego i deszczowego Toronto pozdrawia Lewed + kto to sa ci "nieciekawi koledzy"?
......

Awatar użytkownika
wiking

Post autor: wiking » wtorek, 3 stycznia 2006, 22:03

Edward Kuciak pisze:Coraz bardziej anatomicznie zaczynasz znow nadawac, ty bolszewicki zboczencu seksualny okrywajacy swoje sprosne cielsko moherem?
:shock: :shock: :shock: no,no zaczyna się :roll: :roll: :roll: :!: :!: :!:a ja myślałem że Pan Kuciak to taki Kulturalny Gość :roll: :!:
ostatni wiking w Rzeczpospolitej

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » wtorek, 3 stycznia 2006, 22:13

Wiking, "kulturalny gosc" to znaczy ma sie dac nadziac na widly chamstwa, slomozbutyzmu i bolszewickiej muzyki?
Ile mozna nadstawiac drugiego policzka dla takiego barbarzynsko-bydleckiego zachowania?
Przepraszam za te retoryke, ale ten cham dostaje to na co zasluzyl, a szczegolnie JEZYKIEM KTORY TYLKO ROZUMIE.
Wszystkiego najlepszewgo w Nowym Roku zyczy Ustczanom Lewed z Toronto + zgnilo, czarno, bez sniegu, temperatury lekko dodatnie.
......

kaczorek

Post autor: kaczorek » wtorek, 3 stycznia 2006, 22:32

Kuciak , my Ciebie tutaj nie chcemy . Jak masz sentyment to poczytaj nasze forum , ale nic nie pisz . Robisz tylko "obciach " dla Ustki.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » środa, 4 stycznia 2006, 01:26

Kaczorek, kto to jest "my"? Dlaczego w liczbie mnogiej? Wiem, ze za komuny adresowalo sie ludzi "my", "wy". Czy to jeszcze te stare nalecialosci od towarzyszy? Przeciez to jest dopiero "obciach".
Najbardziej uzywanym wyrazem tu w Ameryce jest slowo "I" (Ja). Na tym polega wolnosc i indywidualizm Anglosasow. Wyraza sie to w ich slownictwie i obyciu. A wy Kaczorek co soba reprezentujecie? Gromade? Komune? Partie? Komitet? Przemawiacie zbiorowo = komunalnie za kogos? Nie stac was Kaczorek na wlasne zdanie? Na indywidualizm i wonosc osobista? Wsydzilibyscie sie Kaczorek.
Pozdrawiam z dwostopniowego Toronto + bez urazu.
......

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » niedziela, 8 stycznia 2006, 03:47

Wiecej o slawnym Ustczaninie z Toronto, panu Wojtku Strahlu? Wpadnij na moj blog (http://szlachta.blogspot.com/). Tam opublikowalem dzisiaj w poscie zatytulowanym "Wojciech Strahl" wspanialy artykul o Wojtku, piora Tadeusza Linknera z "Zycia Kaszub" wychodzacego w Koscierzynie pt. "Poeta i rzezbiarz z Toronto".
Ustka powinna byc dumna, ze wydala takiego artyste.
Zaprasza i pozdrawia Lewed z Toronto + Diet Coke ze slomki.
......

kaczorek

Post autor: kaczorek » niedziela, 8 stycznia 2006, 10:16

Z Wojtka jestesmy dumni , a za Ciebie sie wstydzimy.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » niedziela, 8 stycznia 2006, 14:50

Wy Kaczorek z Komitetu Partyjnego macie prawo sie wstydzic. Wstydu tego nawet wolnosc i demokracja w odrodzonej Rzeczypospolitej wam towarzyszu Kaczorek nie odbierze. Wstyd jest wieczny dla was. A ja jestem dumny z Wojtka i ja wstydze sie za kaczorkow, ktorzy sie wstydza gromadnie, komunalnie, partyjnie, stadnie. Ja sie wstydze za was indywidualnie. Bo ja jestem ja. Ja jest jedyne, wielkie, niezniszczalne.
Pozdrawia za siebie wszystkich kaczorkow wsydzacych sie mnie Lewed z Toronto + ze wstydu idzie sie spalic.
......

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » piątek, 20 stycznia 2006, 12:11

To, ze w III RP nie bylo politycznej woli, by wyjasnic prawdziwe okolicznosci zamordowania w latach 80. ksiedza Popieluszki i ponad stu innych osob, dowodzi, ze poprzedni system skrepowal niewidzialnymi wiezami tych, ktorzy uwiarygodnili uczestnikow "okraglego stolu" po stronie owczesnej wladzy (Wojciech Sumlinski, Miroslaw Majeran, Lukasz Kurtz, "Teatr Kiszczaka", WPROST, 30 pazdziernika 2005).
......

Marcin

Post autor: Marcin » czwartek, 2 lutego 2006, 14:22

Do Edwarda Kuciaka:
Edek, ignoruj tych chamów. Przeczytałem posty tych pożal sie Boże poetów (nota bene - do pięt nie dorastają Poecie Prusińskiemu) i krew mnie zalała. Nie są godni jakiejkolwiek polemiki. Przynoszą wstyd normalnym użytkownikom tego forum. No ale cóż. Taka własnie jest ta nasza Ustka. Są tu i tacy... Nie przejmuj się i olej dalsze ich prowokacje

kaczorek

Post autor: kaczorek » czwartek, 2 lutego 2006, 17:01

Marcin , nie wywoluj naszego "slynnego rodaka". Uciszył sie i jest spokój. Te wierszowanie to jest prawdopodobnie jego robota.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » sobota, 4 lutego 2006, 06:07

Mirek, atakuje mnie jakis czestochowski. Zboczeniec trzyeski (SSS), jak go okreslilem na "Newsweeku". Dlaczego 3-eski? Poniewaz zakrywa trzema moherowymi beretami 2 Sutki + 1 Siurka. Robi za Talibana na Necie. Czystosci sie doszukuje w swoim brdnym umysle, a jeszcze brudniejszym ciele, bo nawet do wanny wchodzi w moherowym okryciu.
Nie podoba mu sie, ze pisze o piersiach, marihuanie i szlachcie. Uwaza, ze taka kombinacja jest bardzo niemoralna. Piersi kojarzy z seksem, marihuane z narkomania, a szlachte z warcholstwem.
Czestochowski wychowal sie w czystej i moralnej filozofii marksistowsko-leninowskiej, a ze w III RP mogl wziasc chrzest to te swoja czystosc moralna (cielesna to be!) przerzucil teraz na Chrzescijanstwo.
Pozdrawia z wiosennego Toronto, Lewed + troche padalo dzisiaj przy siedmiostopniowej temperaturze + w pracy ida zmiany, presja rosnie.
......

tomek

Ryszard Kozdruj

Post autor: tomek » niedziela, 5 marca 2006, 19:35

Pomimo młodego wieku interesujemnie historia Ustki.Bardzo poruszyła mnie historia Ryszarda Kozdruja.Chciałem podziękować Panu Edwardowi Kuciakowi za to że dzięki niemu ją poznałem.Jestem nowicjuszem na tym forum ale zauważyłem że ktoś usilnie zwalcza Pana Edwarda Kuciaka-wyśmiewając się w beznadziejny sposób.Niech nie da sie Pan uciszyć i dalej podrzuca młodzszym ustczanom takie historyczne fakty z najnowszej historii.
Polityka jest umiejętnością powiedzenia komuś że jest idiotą tak żeby odebrał to jako komplement:)

Zablokowany