opozycjoniści

Kogo podziwiamy, lubimy, wybitni ustczanie, jak i również Ci którzy wzbudzają dużo kontrowersji

Moderator: DKS

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » niedziela, 5 marca 2006, 23:53

Tomek, dziekuje bardzo za te slowa otuchy. Szczegolnie wazne, ze wypowiedziane przez czlonka mlodego pokolenia. Fora dyskusyjne sa tylko dla mnie taka mala odskocznia. Raczej "wyzywam" sie w swojej blogierce na moim blogu (http://szlachta.blogspot.com/). Niewatpliwie sa tacy, ktorzy chcieliby mnie zakneblowac. Moja historia, mojej rodziny, moja filozofia zycia, moje idee, wielu nie pasuja. Woleliby aby tacy jak ja raczej nie otwierali geby. Jestesmy "niepoprawni politycznie, radykalni, oszolomy". SB-cja, komuszki i ich poukrywani popleczniczy dodaliby jeszcze "narkomani, hippisi, pacyfisci, satanisci...".
Pozdrawiam serdecznie z mroznego i slonecznego Toronto, Lewed.
......

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » wtorek, 21 marca 2006, 03:24

Torontonski "Goniec" o Jerzym Izdebskim! Zacytowalem caly artykul na moim blogu w dzisiejszym wpisie pt. "Za nazwanie Kwasniewskiego "pijakiem"".
Ostatnie ataki na mnie tu na forum Ustki, jak i Newsweeka i Ozonu skomentuje cytatem Jaroslawa Kaczynskiego: "Mamy do czynienia z szybko budowanym sojuszem sil lewicowych. Znow sily wywodzace sie z Komunistycznej Partii Polski, bo takie reprezentuje pani Luczywo, sa na pierwszej linii. To one znow dyryguja - tym razem PO" ("Dzieci komunistow znow w natarciu", GONIEC, 17-23 marca 2006).
......

Lew?eb

Post autor: Lew?eb » wtorek, 21 marca 2006, 09:10

Każdy mi to przyzna,
że wielkim człowiekiem jest Izba,
Dlatego na moim blogu
jest "Pierwszym po Bogu".
Jurek Izdebski,
to chłopak ustecki -
razem dziewczynom zaglądaliśmy pod kiecki.
I z tej pozycji
byliśmy w opozycji.
I teraz komuchy
- jak chodzą słuchy -
chcą Jurka wsadzić do tiurmy.
A Lewed się nie da, bo nie jest durny.

Lewed pozdrawia z zimno-wiosennego Totonto+7 stopni+bez urazu.

Awatar użytkownika
Edward Kuśka

Post autor: Edward Kuśka » wtorek, 21 marca 2006, 20:01

kaczorek pisze:Kuciak E.
Slynny rodaku , mamy prosbe abys nie popisywal sie na naszym forum bo masz nieciekawych kolegow. W efekcie zasmiecaja oni nasze forum ,ze wstydzimy sie za Ciebie.Pisz wiecej na tych forach szlacheckich.
Apelują do was Kuciak, ludzie chcący na forum spokoju. Pana nerwowe kuciakowanie psuje nam atmosfere. Dajże pan sobie spokój Edwardzie Kuciak...

kaczorek

Post autor: kaczorek » wtorek, 21 marca 2006, 21:07

Kuciak , a jak wygląda twoja sytuacja w 4 RP ? Czy tez jesteś represionowany ?

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » środa, 22 marca 2006, 01:56

Sluchaj ty jedyny w czterech nickach ubarwiony. Tylko tacy jak ty mnie przesladowali za PRL-u i po powrocie do III RP. Dlatego tak nie mozesz mnie zniesc, bo nie daj Boze wyjdzie wszystko na wierzch i wyplynie twoje nazwisko i imie.
Ale mam dla ciebie dobra nowine. Niczego sie nie da dlugo ukryc i pewnego dnia ktos do mnie napisze jak sie nazywasz.
Dzialanie z ukrycia. Pisanie oszczerstw, kalumni, paszkwili, ktore robisz juz od ponad roku na roznych forach dyskusyjnych, ma krotkie nozki.
Na zasadzie "lapac zlodzieja" chcesz sie ukryc wypisujac rozne glupoty o panu Edwardzie Kuciaku. Jestes zalosnym dzieckiem komunizmu.
Nie mozesz zniesc wszystkiego co ja mam: szlacheckich rodzicow, antykomunistyczne wychowanie, dzialalnosc antykomunistyczna w PRL-u, studia amerykanskie, zycie w wolnym swiecie...
Ta komuszkowata zazdrosc i zawisc wywlazi ci nozdrzami. Nie mozesz tego wiesniaku zniesc, dlatego wszystko robisz aby mnie pomniejszac i wyszydzac. Probuj dalej. Moze ci bolszewiku to wyjdzie. Zyjemy przeciez w ciekawych czasach.
Z mrocznego Toronto pozdrawia Lewed + kilka slow dzisiaj na moim blogu z powodu rocznicy powstania jego.
......

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » środa, 22 marca 2006, 12:24

Co sie tak opluwasz slomozbutny? Nie wychodzi tym razem? Webmasterzy Ustki, Ozonu, Newsweeka wyczuli twoje ochydne, chamskie, antysemickie, antypolskie, antypolonijne zamiary? Plucie na pana Edwarda Kuciaka juz tak nie skutkuje, jak w zeszlym roku, kiedy ochydne wywody spowodowaly, ze pan Kuciak nie byl dopuszczony do tych portali?
Wstydz sie czerwony, natolinski bucu.
Z wielkimi pozdrowieniami z Toronto Lewed + czerwoni zaczynaja popuszczac farbe.
......

Lew?eb

Post autor: Lew?eb » środa, 22 marca 2006, 16:40

Lewed popiera Pana Kuciaka -
niech mu nie szczeka czerwona sobaka!
Ta nauczka jej sie przyda,
niech precz pojdzie ta oChyda,
bo Lechtacze i Kaczorki,
to komusze sa potworki.

Z wielkimi pozdrowieniami z Toronto+czerwoni zaczynaja popuszczac farbe+bez urazu.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » czwartek, 23 marca 2006, 02:26

Symptomatycznym zjawiskiem jest to, ze ten slomozbutny chamski wiesniak uwaza sie za PRAWICE! To tylko potwierdza moja krotka polityczna analize III RP wyrazona w jednym hasle: "Na Prawicy Czy Lewicy Tacy Sami Bolszewicy!".
Te wlasnie czerwone komunistyczne medy poukrywaly sie w kosciele katolickim w Polsce i w partiach tzw. "prawicowych".
Nie wiem czy szlachcice Kaczynscy sa tego swiadomi. Ale jak chca dobrac sie do dup komuszkom i kryptokomuszkom, ktorzy dalej szerza nienawisc do Polakow, patriotow, Polonii i Zydow polskich, to najpierw musza przyjrzec sie tym "nietykalnym rewirom".
Te scierwo czerwone, ktore przesladuje pana Edwarda Kuciaka juz od kilku lat na Necie, na pewno w swoim srodowisku reklamuje sie jako "prawdziwy Polak", "katolik", "prawicowiec".
Moze to byc nawet ktos "bliski" czy "znajomy" pana Kuciaka.
Musimy pamietac, ze prawdziwy wrog jest blisko nas.
Z minusowego Toronto pozdrawia Lewed + bolszewicy sie ladnie maskuja ale szydlo z wora wychodzi.
......

Lew?eb

Post autor: Lew?eb » czwartek, 23 marca 2006, 07:46

Już Leweda jest w tym głowa,
że ta prawda - stara, nowa
o lewicy i Prawicy,
że to sami bolszewicy.
Twierdza, że są katolicy,
a to właśnie bolszewicy.
Lewed już ich rozszyfrował,
... już Leweda w tym jest głowa!

Z minusowego Toronto+szydło z wora+skocz na Lewed`s Blog+bez urazu.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » czwartek, 23 marca 2006, 12:23

Mala dygresja. Tym ktorzy wyslali do mnie imelki gratulujac "pognanie bolszewika" na forum Usteckim, dziekuje bardzo. Juz Wladyslaw Kuciak, moj dziadek dal popalic bolszewikom w 1920 roku. Pozniej na Wolyniu jako oficer Policji Panstwowej gnal bolszewikow i nazistow bolszewickich przyjaciol. Jako AK-wiec scigal to scierwo do upadlego. Pozniej za PRL-u ukrywalsie w Ustce "na gorce". Przyjaciele ja to mam we krwi!
Psy czerwone moga tylko na mnie sczekac z ukrycia, anonimowo. Ja Edward Kuciak z podniesiona przylbica, otwarcie, honorowo, godnie te psy tylko moge olac. Co zreszta robie tu na Sieci! Te czerwone chamskie slomozbutne medy zostana zawsze anonimowe.
Dziekuje przyjaciele!
Z juz dziennego wszach zachmurzonego Toronto pozdrawia Lewed + biegne do pracy.
......

Lew?eb

Post autor: Lew?eb » czwartek, 23 marca 2006, 20:05

Edward Kuciak pisze:...Te medy zostana zawsze anonimowe.
Z juz wszach zachmurzonego Toronto pozdrawia Lewed+biegne do pracy
Lewed juz przybiegl z pracy
i pisze do was, rodacy:

...my som opozycyjne bardzo Lewedy
i tluc bendziem te anonimne medy!
A z tych wszach zachmurzonych
pogonim czerwonych,
bo dziadek z policji
nie dal sie bolszewicji
a Lewed z rowna werwa
scigac bendzie scierwo!

W Toronto niebo mniej zachmurzone+Lewed objechal zone, bo nie chce mu prac skarpetki=Lewed ma zywot nie letki.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » czwartek, 23 marca 2006, 22:00

A ty czestochowskimi sie dlawisz bolszewiku? Nie udawaj tu "przyjaciela" chamie slomozbutny.
Pana Kuciaka wyzszosc nad wami polega na tym, ze jest PANEM KUCIAKIEM, a wy anonimowymi czerowonymi zerami i takimi zostaniecie do osranej smierci. Wasz duchowy przywodca "nikt" czyli "zero" Miller dawal wam nauki i trzymajcie sie jego wskazowek.
Ze slonecznego + chmurki od czasu do czasu pozdrawia Lewed + bez urazu bolszewik jest zawsze bolszewikiem i nie ma czego sie wstydzic, tak jak pan Kuciak jest zawsze panem Kuciakiem i jest z tego dumny.
......

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » piątek, 24 marca 2006, 12:15

Lepiej z nosem zydowskim niz z czerwonym ty bolszewio smierdzaca z nazizmem pomieszana.
Znow klepiesz rymowanki chamie slomozbutny?
Nie zapraszaj na moj blog. Za bardzo elitarny. Nie dla chamstwa slomozbutnego, jakie reprezentujesz.
Najgorzej jak chamskie czerwone gowno jak ty przyklei sie do buta i trudno to zmyc, parszywcu - PAN EDWARD KUCIAK ci to mowi. Odpusc sobie smrodzie, dobra rada.
Z mroznego wszak juz nie bialego Toronto pozdrawia Lewed + przepraszam wszystkich za ostre slowa, ale dla tych z widlami w gumiakach i ze sloma wychodzaca az po uszy to jedyny srodek komunikacji + czasami i szlachcic musi sie znizyc aby zabic czerwonego robala.
......

Lew?eb

Post autor: Lew?eb » piątek, 24 marca 2006, 13:34

Pan Kuciak wcale sie nie wscieka -
on lubi siedziec w rynsztokach i sciekach
i wyzywac od czerwonych bucow,
bo tak go uczono w kibucu -
w spadku po swych przodkach,
pozostal mu jezyk wychodka!
PS.
Jest jednak pytanie ponad wszystko:
czemu sie mu pozwala na to sciekowisko?!

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » piątek, 24 marca 2006, 22:26

Sciekiem to ty jestes. Czerwonym i smierdzacym. Plynie ci on w twoich zylach od pokolen ty atysemito, antyszlachcicu, antypolaku. Plujesz na wszystko co polskie, polonijne i szlacheckie. Zadnej w tobie kultury, zachowania i przyzwoitosci smierdzielu.
Zapchaj swojego czerwonego ryja czestochowska rymowanka i wynos sie na Kube albo Pekinu, antysemito smierdzacy.
Z dosc jeszcze zimnego Toronto pozdrawia Lewed + przeprasza za te ostroslowne strofowanie czerwonego buca slomozbutnego.
......

Zablokowany