Uwaga! Kierowca - popędzacz

Tutaj można rozmawiać na dowolny temat. Można też wklejać linki do interesujących stron.

Moderator: DKS

barmanik

Uwaga! Kierowca - popędzacz

Post autor: barmanik » czwartek, 22 listopada 2007, 08:21

Dojeżdzając do skrzyżowania zmieniło mi się światło na pomarańczowe - więc sie zatrzymalam. Za mną jechało żólte megane, którego to kierowca miał ochote przejechać skrzyzowanie juz chyba na czerwonym, i był bardzo :evil: że ktos w tym mieście uważa na sygnalizację!! Objechał mnie i gadając przez komórkę stukał sie w czoło - moze w ten sposób chciał sie dobudzić... nie wiem.
Ale uważajcie jak ruszacie na zielonym - bo żólte renault megane nr GSL 01HV lubi jeździc na czerwonym.
"Chcemy waszego dobra" powiedział premier. Zaniepokojeni Polacy zaczęli ukrywać swoje dobra w bezpiecznych miejscach!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 22 listopada 2007, 08:23

Tylko jedna taka fura jest w Ustce :D To sie obje wstydem gosciu. :lol: 8)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

barmanik

Post autor: barmanik » czwartek, 22 listopada 2007, 08:30

Jesteś pewien?? Jeżeli tak jest to powinien bardziej uważać - wszyscy go zapamietaja...
Jeżeli nie wstydzi sie swoich "popisów" na drodze to może w domu przed kompem zrobi mu sie :oops:

Bjacek

Post autor: Bjacek » czwartek, 22 listopada 2007, 21:08

Takich kierowców jest więcej.
Choćby oznakowany radiowóz, który wjechał do Ustki od strony Słupska z prędkością około 110km/h.
We wrześniu wyjeżdżałem z ul. Słowiańskiej w Wyszyńskiego skręcając w prawo. Wyprzedziła mnie jakaś babka stukając się w czoło jedną ręką, a drugą wciskała klakson. Pewnie sądziła, że wymusiłem na niej pierwszeństwo.

Lat parę temu, w Chinach, czerwony kolor sygnalizatora (jako właściwszy) oznaczał to co obecnie zielony. Może kierowca żółtego Megane ma jakieś doświadczenie z tamtym systemem sygnalizacji.

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » poniedziałek, 26 listopada 2007, 18:52

Bjacek pisze:Takich kierowców jest więcej.
Choćby oznakowany radiowóz, który wjechał do Ustki od strony Słupska z prędkością około 110km/h.
ciekawe na jakaiej podstawie oszacowales predkosc??
czyzbys mial radar ??fotoradar ??

hehehe

polecam tez uwazac na
1. policyjnego trransita co sie lubi oprzed zderzak wtrynic (nie polecam zwracac uwagi kierowcy)

oraz nieoznakowana skoda octavia ta z kamerka, ...tez luuuubi sie wtrynic , pozatym juz ze 3-4 razy widzialem kompletny brak zdecydowania u prowadzacego..

no. ale kto im moze :P
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » poniedziałek, 26 listopada 2007, 20:16

Maruda, kopę lat. :D

Jakoś tak smutno było bez Ciebie :).

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » poniedziałek, 26 listopada 2007, 21:21

rzecznik pisze:Maruda, kopę lat. :D

Jakoś tak smutno było bez Ciebie :).

Pozdrawiam
no siemanko.

ja se obserwuje regularnie ;)..i jak mam cos do, to pisze :wink:
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
bony
Kontakt:

Post autor: bony » wtorek, 27 listopada 2007, 00:37

barmanik - pochwałka za spostrzegawczosc, dokup sobie telefon z aparatem a elveez doczeka sie godnego następcy;)

korzystajac z okazji przepraszam osoby uciekajace mi z drogi i za jazde po lewej stronie jezdni w drugiej polowie pazdziernika.
"Kurtula musi być" Tomasz M.

Zablokowany