Nowe Forum

Tutaj możesz zgłosić problemy techniczne dotyczące działania forum.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Admin-D
Site Admin
Kontakt:

Nowe Forum

Post autor: Admin-D » czwartek, 29 września 2005, 15:16

Jak widać Nasze Forum przeszło metamorfozę.
Chcielibyśmy, aby wszyscy użytkownicy zarówno "starzy" jak i Ci "nowi" wypowiedzieli się na temat wprowadzonych zmian. Napiszcie co Wam się podoba, jakie działy są niepotrzebne, a jakich brakuje. Poprzednie działy i posty są dostępne tylko do odczytu w dziale Archiwum. Wiemy, że to dla was duże utrudnienie, ale mamy nadzieję, że nowe działy oraz bardziej sprecyzowany regulamin uatrakcyjnią i usprawnią funkcjonalność naszego forum.
Czekamy na Wasze opinie i propozycje.
Pozdrawiamy.

Awatar użytkownika
Admin-D
Site Admin
Kontakt:

Re: Nowe Forum

Post autor: Admin-D » czwartek, 29 września 2005, 15:27

Edward pisze:Zaskoczyło mnie wprowadzenie nowego FORUM. Wydaje mi się, że ktoś powinien wypowiedzieć się na ten temat przed wprowadzeniem tych zmian, a już z pewnością trzeba to było udzielić stosownych wyjaśnień zaczynając nową edycję usteckiego forum.
Edward Zając.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Re: Nowe Forum

Post autor: admin » czwartek, 29 września 2005, 16:17

Edward pisze:Zaskoczyło mnie wprowadzenie nowego FORUM. Wydaje mi się, że ktoś powinien wypowiedzieć się na ten temat przed wprowadzeniem tych zmian, a już z pewnością trzeba to było udzielić stosownych wyjaśnień zaczynając nową edycję usteckiego forum.
Edward Zając.
Panie Edwardzie.
Na głównej stronie www.ustka.pl została umieszczona informacja o wprowadzeniu zmian na forum. Wiem, że często Pan odwiedza naszą stronę, ale tym razem musiało to uciec Pana uwadze.
Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania.

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » czwartek, 29 września 2005, 18:37

Mam takie jedno pytanie: Czy istnieje szansa na zablokowanie możliwości korzystania z kilku nicków przez jedną osobę, aby uniemożliwić powtórkę z początku września, kiedy to ktoś dość skutecznie "rozwalił" to forum, a co za tym idzie zniechęcił do dyskusji nań?
Więc wybacz mi, że żyję snem...

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » czwartek, 29 września 2005, 20:27

na ile się znam nie jest to możliwe, do rejestracji można użyć różnych emaili...i tylko od aktywności admina zależy czy buractwo będzie się szerzyć.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » piątek, 30 września 2005, 05:52

Chyba od IP a nie od maila.Pozdro

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » piątek, 30 września 2005, 07:28

w sumie to po userze, a co jak ktoś ma neostradę ?? za każdym razem wchodzi z innego IP. To admin ma wtedy zbanować pół Polski ?? Może zbanować usera, a blokowanie IP to jest ostateczność, bo przy okazji może się dostać niewinnym.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Banowanie

Post autor: admin » piątek, 30 września 2005, 07:55

sie.ma pisze:Mam takie jedno pytanie: Czy istnieje szansa na zablokowanie możliwości korzystania z kilku nicków przez jedną osobę, aby uniemożliwić powtórkę z początku września, kiedy to ktoś dość skutecznie "rozwalił" to forum, a co za tym idzie zniechęcił do dyskusji nań?
Niestety nie ma takiej możliwości. Tak jak pisał dump do rejestracji można używać wielu maili. Natomiast zbanować użytkownika możemy i po nicku i po adresie IP. Niestety jeżeli ktoś nie ma stałego adresu IP jego zbanowanie grozi zablokowaniem innych użytkowników.
Pozdrawiam

ex_ustczanin

Post autor: ex_ustczanin » środa, 5 października 2005, 17:15

tepych burakow mozna eliminowac identyfikujac ich za pomoca cookie.
Bezproblemowo mozna to obejsc, ale tepy burak nie powinien wiedziec jak.

Podczas rejestracji wrzucamy ciasteczko z przypisana jakas zmienna. Jesli uzytkownik probuje sie drugi raz zarejestrowac z tego samego kompa to sprawdzamy czy jest ciasteczko. Jesli nie to ok a jesli juz jest to info ze z tego kompa juz ktos sie rejestrowal i prosimy o kontakt z administratorami...

napisac skrypt?

ODPOWIEDZ