Link do strony www.ustka.pl

Tutaj możesz zgłosić problemy techniczne dotyczące działania forum.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
masasza

Link do strony www.ustka.pl

Post autor: masasza » poniedziałek, 2 stycznia 2006, 10:07

MAm taka prośbe aby link który znajduje sie w lewym górnym rogu po kliknieciu na niego strona otwierała się w nowym oknie. Teraz jest tak że otwiera się w tym samym.

Często chce coś sprawdzić nie wychodząć z wątku i musze otwierać nowe okno przegladarki i wpisywac www.ustka.pl, a tak by wystarczyło kliknąć.
Obrazek

Sekretarz

Link do strony

Post autor: Sekretarz » wtorek, 3 stycznia 2006, 10:03

Pomysł zostanie niezłocznie zrealizowany. Na razie proponuję klik prawym klawiszem myszki i otworzyć w nowym panelu (jeśli przeglądarka ma taką opcję).

Pozdrawiam

Antoni Gruba
Sekretarz Miasta Ustki
:wink:

Sekretarz

Link do strony www.ustka.pl na stronie forum

Post autor: Sekretarz » czwartek, 5 stycznia 2006, 08:42

Uprzejmie informuję, że zobowiązanie, aby kliknięcie na link, który znajduje się w lewym górnym rogu otwierał nowe okno, został zrealizowany.

Pozdrawiam i życzę miłego serfowania.

Dziękujemy za uwagi.
Liczymy na dalszą owocną współpracę wszystkich, którym zależy na dobrym wizerunku miasta i jego strony www.

Antoni Gruba
Sekretarz Miasta Ustki

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » czwartek, 5 stycznia 2006, 10:35

no nie wiem czy to był taki dobry pomysł... teraz mam 150 okienek... a wystarczyło kliknąć prawym i wybrać otwórz w nowym oknie.
ObrazekObrazek

Sekretarz

Wyższość nowego okna nad nowym panelem???!!!

Post autor: Sekretarz » czwartek, 5 stycznia 2006, 16:12

Oczywiście sprawa jest dyskusyjna. Jest to chyba kwestia preferencji i przyzwyczajeń. Każdy lubi inne podejście. U mnie nie otwierają się co raz to nowe okna (Mozilla). Chyba to kwestia przeglądarki. Jeżeli będą głosy odmienne to wrócimy do poprzedniej wersji, a wszystkich będziemy zachęcać do korzystania z paneli (chyba wszystkie nowoczesne przeglądarki to mają).

Test:
Opera pod linux automatycznie daje zakładki.
Konqueror pod linux otwiera ciągle nowe okna, ale pozwala prawym klawiszem otworzyć w panelu.

Cóż, poddaję sprawę pod ogólną dyskusję.

Antoni Gruba
Sekretarz Miasta Ustki

ODPOWIEDZ