Ulubiony ustecki pub

Moderator: DKS

Który pub w Ustce najbardziej lubisz?

"Chata"
8
16%
"Galeria"
18
36%
"Red Pub"
0
Brak głosów
"Alga"
3
6%
"Koral"
0
Brak głosów
"Sternik"
0
Brak głosów
"Oscar"
1
2%
"Złota Rybka"
3
6%
"Świętopełek"
15
30%
"Non Stop"
2
4%

Liczba głosów: 50

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » wtorek, 15 lutego 2005, 15:27

Zszokowany pisze:Czy to znaczy że jak by 12 latek kulturalnie sie zachowywał tez byś nic nie miał do tego aby tam przesiadywał do późna w nocy.
No wiesz myślę, że liceum jest trochę inną rzeczą niż podstawówka i gimnazjum... Tam ludzie mają do czynienia z zalążkiem dorosłego życia i moim zdaniem mocno zmieniają światopogląd od tego gimnazjalnego. Dlatego sądzę, że licealiści nie robią nic złego będąc w knajpie i nawet pijąc piwo :P
jak można zagłosować na dany pub
Klikasz obok nazwy knajpy, a potem bierzesz "Wyślij głos" i tyle :]

Zszokowany x2

Post autor: Zszokowany x2 » wtorek, 15 lutego 2005, 16:36

kulTOOLA pisze: No wiesz myślę, że liceum jest trochę inną rzeczą niż podstawówka i gimnazjum... Tam ludzie mają do czynienia z zalążkiem dorosłego życia i moim zdaniem mocno zmieniają światopogląd od tego gimnazjalnego. Dlatego sądzę, że licealiści nie robią nic złego będąc w knajpie i nawet pijąc piwo :P
Wybacz ale sa jakieś zasady i jezeli główna zasada jest że młodziezy ponizej 18 roku alkoholu nie sprzedaje sie to sie nie sprzedaje a nie mówi ze z liceum młodziez jest inna niz w gimnazjum.

Przeciez ten lokal na dzień dobry nadaje sie do zamknięcia za nie przestrzeganie przepisów antyalkoholowych.

tu nie jest problem światopoglądów ani zasad tu jest problem <b>łamania prawa</b>

gosciu

Post autor: gosciu » wtorek, 15 lutego 2005, 17:43

Zszokowany x2 pisze:tu nie jest problem światopoglądów ani zasad tu jest problem <b>łamania prawa</b>
smieszne... ile masz lat? Nie zlamales nigdy prawa?
Pozatym wez pod uwage ze mlodziez licealna ma wiek od 17-19 lat. Czyli 2 i 3 klasy maja juz prawo do wypicia "piwa" :)

Pozatym lepiej niech pija piwo w tej "chacie" niz chodza po ulicach i cpaja.

pytanie

Post autor: pytanie » wtorek, 15 lutego 2005, 18:29

Przykro mi ale dalej nie mogę oddać głosu-byłbym wdzięczny gdybyś mi wytłumaczył, bo jedyną opcją jest ta wyślij obraz pocztą e-mail,a innej nie ma.Byłbym Ci wdzięczny gdybyś napisał bo teraz nie moge oddać głosu na żaden pub,a pewnie tez inni mają ten sam problem.

Karol

Ludziska!!!!!!!!!!

Post autor: Karol » wtorek, 15 lutego 2005, 18:36

Wiecie ja nie lubie pić alkocholu z dziecmi-do liceum nic nie mam, ale nieraz w chacie widziałem gimnazjalistów a to jest lekkie przegiecie-nie uwarzacie.Przecież ddzieciaki w tym wieku śa już pijane po 2-3 piwach-a potem nietrzeźwe lądują na policji, przez takich gnojków zabierane sa koncesje na alkochol wielu pubom.A potem sie mówi że sprzedaje sie w pubach alkochol nieletnim,a w takiej chacie każdy szczeniak może sobie kupić browarka albo coś mocniejszego!!!To na tyle :!:

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » wtorek, 15 lutego 2005, 19:08

Zszokowany x2 pisze:zasady i jezeli główna zasada jest że młodziezy ponizej 18 roku alkoholu nie sprzedaje sie to sie nie sprzedaje a nie mówi ze z liceum młodziez jest inna niz w gimnazjum. Przeciez ten lokal na dzień dobry nadaje sie do zamknięcia za nie przestrzeganie przepisów antyalkoholowych. Tu nie jest problem światopoglądów ani zasad tu jest problem <b>łamania prawa</b>
Oj dobra przecież to forum dyskusyjne a nie miejsce poprawności politycznej :) Możnaby zejść na to jak każdemu widzi się prawo - moim zdaniem piwo winno być dostępne dla ludzi od 16 lat - dokładnie tak jak w Niemczech. No ale nieważne ;) Nie chwalę "Chaty" po to, by wymieniać argumenty by ją zamknęli :P Tutaj wypowiada się każdy kto chce, a nie każdy kto musi :]
Karol pisze:Wiecie ja nie lubie pić alkocholu z dziecmi-do liceum nic nie mam, ale nieraz w chacie widziałem gimnazjalistów a to jest lekkie przegiecie-nie uwarzacie
Ooo tak święta prawda. Już wcześniej o tym wspominałem, ale mogę powtórzyć. To, że w lokalu nie sprawdza się dowodów cały czas, nie znaczy że można tego kompletnie zaniechać. Trochę nieswojo się czułem, gdy niemalże międyz nogami niektórych przebiegały w porządnym lokalu 14latkowie z litrowymi (!) piwami i fajką w ustach :D
Przykro mi ale dalej nie mogę oddać głosu-byłbym wdzięczny gdybyś mi wytłumaczył, bo jedyną opcją jest ta wyślij obraz pocztą e-mail,a innej nie ma.Byłbym Ci wdzięczny gdybyś napisał bo teraz nie moge oddać głosu na żaden pub,a pewnie tez inni mają ten sam problem.
W takim razie nic nie wiem. Z tym pytaniem proszę do jakiegoś admina czy kogoś takiego, bo ja nie od tego tu jestem (jestem na forum od 3 dni :) ).

henio

Post autor: henio » wtorek, 15 lutego 2005, 19:17

pytanie pisze:Przykro mi ale dalej nie mogę oddać głosu-byłbym wdzięczny gdybyś mi wytłumaczył, bo jedyną opcją jest ta wyślij obraz pocztą e-mail,a innej nie ma.Byłbym Ci wdzięczny gdybyś napisał bo teraz nie moge oddać głosu na żaden pub,a pewnie tez inni mają ten sam problem.
Aby móc oddac głos musisz sie zarejestrowac na tym forum, a nastepnie po zarejestrowaniu logujesz sie i mozesz brać udział w ankiecie.

Pozdrawiam
Piotr Grzegorczyk

Zszokowany x3

Post autor: Zszokowany x3 » wtorek, 15 lutego 2005, 19:39

gosciu pisze: smieszne... ile masz lat? Nie zlamales nigdy prawa?
Pozatym wez pod uwage ze mlodziez licealna ma wiek od 17-19 lat. Czyli 2 i 3 klasy maja juz prawo do wypicia "piwa" :)

Pozatym lepiej niech pija piwo w tej "chacie" niz chodza po ulicach i cpaja.
A więc po kolei 28 lat. Złamałem i poniosłem tego konsekwencje.

Przeczytaj pare postów wyżej mówimy o wieku 16-17 a nie 17-19 (i tak 17 latkowi nie wolno zakupic piwa). Nie bronie 18 i 19 latkowi pic piwa wódki wina czy tez innych wynalzaków alkoholowych.

Jasne to skoro 12 latek sie szwenda po ulicy to niech idzie sie napic czy taki jest twój tok rozumowania?

Karol

Karol

Post autor: Karol » środa, 16 lutego 2005, 17:15

Ja osobiście uważam że fajnym lokalem jest świętopełek=a i browar po 4zł.

Mika

Post autor: Mika » piątek, 18 lutego 2005, 08:43

A ja lubie chate i red pub

antychata

Post autor: antychata » piątek, 18 lutego 2005, 14:37

dla mnie to chate powinni już dawno temu zamknąć, lokal dla małolatów :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!:

Mika

Post autor: Mika » niedziela, 20 lutego 2005, 17:37

Moze nie zamknac ale wypraszac wszystkich ponizej 18 czyli wiekszosc ;]

Gość

Post autor: Gość » poniedziałek, 21 lutego 2005, 08:25

słyszałem że teraz juz część nieletnich nie dostaje alkocholu,gdyż jeden z barmanow sprawdza dowody-ale jesli jest ten drugi to wtedy nawet gimnazjalista dostanioe browarka!!-wstyd i hańba;>

Awatar użytkownika
macias

Galeria / G point

Post autor: macias » poniedziałek, 21 lutego 2005, 16:48

...chata ma predyspozycje..ale z tego co pamiętam to muza jakby z remizy strażackiej, Świętopełek..tez słyszałem tą historię o kolesiu który gdy postawił nogę w knajpie dostał strzała na dzień dobry...Alga...spokojna.....Red pub ...wyśmienite miejsce, które czeka na dobre pomysły...Sternik...podobno bez bez kapoka lepiej tam nie zaglądać...i podobno grasują piraci ;)...Galeria / G point..mało miejsca ale wykorzystane maksymalnie...ciekawa muza z różnych półek, koncerty.( reggae, jazz, club ) ...spoko atmosphere...wydaje mi się że jest simpatiko ;) ...pozdrowienia dla wszystkich którzy chodzą do knajp / pubów / klubów po to aby spędzić miło czas w dobrym towarzystwie i wyloozować się a nie po to aby amatorsko dokonywać operacji plastycznych nosa za pomocą piąchopiryny ...NARTAS !

Gańdzi

Post autor: Gańdzi » poniedziałek, 21 lutego 2005, 17:44

Ludzie-przecież dostać w łeb mozna wszędzie,jesli o to chodzi to może wiecej niech nikt z nas nie idzie do żadnej knajpy,bo mozna wyłapać- to paranoja.Nie wiem jak to jest ze świetopełkiem,ale ta osoba mogła dostać pod knajpa,albo może jakieś złe słowo na kogoś powiedziała-ale to nie jest wina lokalu.Odziwo czesto tam przychodzei jeszcze nie widziałem aby ktoś dostał.Ale za to słyszałem jak była bójka pod chatą-kogoś wyciągneli z chaty i pobili,ale co to nie jest już przemoc.Ludzie to jest paranoja dostać można wszedzie-więc jesli dostaniesz od kogoś na Żeromskiego to na pub to zwalisz.Ludzie troche realizmu.Pozdrowienia dla bywalców w Galerii i Świetopełku!!!!

szemrany

Post autor: szemrany » poniedziałek, 21 lutego 2005, 20:12

oddałem swój głos na GALERIĘ :)

przede wszystkim miła obsługa, klimacik i muza :) imprezy, koncerty... szkoda, że nie ma takiego miejsca w Słupsku (skąd jestem)... gdzie po północy to ce-ha nocuje.. a w Gali to i o 3-ciej jeszcze piwo podadzą... no i karków niet 8)

pozdr.
szemrany (z akcentem na sz)

bywalec

Post autor: bywalec » wtorek, 22 lutego 2005, 16:57

ja dam swój głoś Swietopełkowi-bo mają bardzo fajny wystrój no i kominek,ogólnie mi styk :D

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » wtorek, 22 lutego 2005, 19:12

Szkoda że zapomniano o Non Stopie. Obrazek

leszek123

marinera

Post autor: leszek123 » środa, 2 marca 2005, 21:03

marinera bo maja dobra pizze

Obserwator

Post autor: Obserwator » piątek, 11 marca 2005, 14:02

hm... czy można powiedzieć, że w Ustce mamy knajpy z prawdziwego zdarzenia, no może na miare naszego miasta to wystarcza. Osobiście jestem gościem kilku lokali ale ostatnimi czasy do gustu przypadł mi Świętopełek. Odwiedzam ten bar co pewien czas i jak dotąd nie spotkała mnie tam żadna przykrość ani nie byłem świadkiem żadnego "negatywnego" zajścia. Panuje tam fajny klimat, leci dobra muza no i najważniejsze NIE MA TAM MAŁOLATÓW - a to dla mnie ważne. Dodatkowo WIELKI + za kominek, no i barmani z którymi można zawsze pogadać.

Pozdrawiam obywateli Świętopełka - Krzysztof

Zablokowany