Zakza postoju - obowiązuje czy nie?

W tym dziale prosimy o kierowanie pytań, na które chcielibyśmy uzyskać odpowiedzi od władz Ustki. Zadajemy pytania zrozumiałe. Bądź cierpliwy, nie na każde pytanie otrzymasz odpowiedź od razu.

Moderator: DKS

maja

Post autor: maja » poniedziałek, 7 sierpnia 2006, 08:42

No cóż... "holownik", jak to wdzięcznie nazwał 'maruda', zamieniono, na Żeromskiego, na "Nie dotyczy chodnika". Nie wiem jak zostało to rozwiazane na innych ulicach, bo nie latam po Ustce i nie dociekam za bardzo, ale akurat szedłem sobie koło szpitala... ładny zakaz postoju i... cały chodnik zastawiony samochodami. Niby (ZWŁASZCZA POLICJI!!!!) Miasto ujęło trochę pracy, a oni i tak mają w d... dużym poważaniu egzekwowanie prawa o ruchu drogowym.

Niemniej gratuluję szybkości w rozwiązaniu problemu... Generalnie w całym tym zgiełku chodziło o :
1. Albo o konsekwentne jednolite egzekwowanie znaków drogowych;
2. Albo o takie oznakowanie, które "władza" jest w stanie wyegzekwować... bez szkody dla "dobrych wspomnień turystów".
"Nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem" (II Prawo Hartleya)

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » piątek, 11 sierpnia 2006, 12:41

Dobra
zostal jeden absurd w tamtym rejonie
zakaz ruchu na wysokosci "radosc" osrodka
3 auta sobie tamtedy przejechaly wczoraj przez 5 minut mojego pobytu
bo na temat parkowania to juz chyba wszystko wszystkim wiadomo
Obrazek

o np. taki delikwent
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 7 stycznia 2007, 00:43

to jakis skandal chyba z ta straza??? zwiekszyc wydatki??a na co przepraszam ida te mandaty ktore straz wypisuje tak chetnie w sezonie???? przydalo by sie spotkanie mieszkancow ze straza..6 osob jak nie ogarnia takiego terenu jakim jest ustka to prosze porownac sobie slupsk ilosc mieszkancow do ilosci straznikow tam wiecej gra niz u nas. "nasza" straz zamiast walic mandaty po rowno to co robi?? rowerzystow upomina na promenadzie...to jest chore ze takie sa przepisy...co komu przeszkadzaja tam rowery? skoro nie gania sie czerownych 4-o kolowcow?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

mika
Kontakt:

Post autor: mika » niedziela, 7 stycznia 2007, 21:47

Ilosc straznikow w tym roku ma sie chyba zwiekszyc do 9 osob.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » niedziela, 7 stycznia 2007, 22:20

a zobaczcie budżet... ile idzie kasy na SM, a ile SM kasy przynosi do budżetu ;-)
ObrazekObrazek

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » poniedziałek, 8 stycznia 2007, 08:06

bezpieczebnstwo w Ustce kosztuje więc straż otrzymuje z budżetu pieniądze, mieszkańcy chcą czuć się bezpiecznie, lecz celem straży nie jest osiąganie dochodów, choć zaplanowane jest 40.000zl ( mandaty przy okazji).

maja

Post autor: maja » poniedziałek, 8 stycznia 2007, 09:06

Czy to sezon, czy po sezonie notorycznie łamane są zakazy postoju i notorycznie Straż Miejska i Policja ignorują pojazdy łamiące przepisy tegoż postoju dotyczące... Dla mnie wykładnią jakości pracy w/w. służb jest zakaz postoju na Mickiewicza przy szpitalu... ulica wcale nie poboczna, gdzie karetki powinny mieć bardzo dobre pole widzenia. A tam chodnik non stop zastawiony samochodami...

Jest jeszcze parę takich kwiatków... Ale szkoda klawiatury na opisywanie...

W wakacje pisaliście, że sumiennym egzekwowaniem przepisów odstraszymy turystów, a teraz, jak uzasadnią służby porządkowe swoja ignorancję?
"Nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem" (II Prawo Hartleya)

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 9 stycznia 2007, 12:52

miasto przezywa zmiane swojego wygladu..co przy okazji moze rozwiaze problem istnienia parkingow...zakaz na dlugosci chopina utrudnia parkowanie.. 2 strona medalu - lenistwo wczasowiczow siega zenitu..kazdy chcialby dojechac pod same schody...mimo mandatow stluczek i innych utrudnien wiekszosc i tak pcha sie w mlyn...a wczasy chyba nie tylko polegaja na jezdzeniu wszedzie autem??? czy to taki problem przejsc sie 7 dni z rzedu na plaze piechota?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

ODPOWIEDZ