Amfiterat i Aquapark

W tym dziale prosimy o kierowanie pytań, na które chcielibyśmy uzyskać odpowiedzi od władz Ustki. Zadajemy pytania zrozumiałe. Bądź cierpliwy, nie na każde pytanie otrzymasz odpowiedź od razu.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
predator

Amfiterat i Aquapark

Post autor: predator » niedziela, 19 sierpnia 2007, 20:18

CZEMU W USTCE TEGO NIE MOŻECIE POSTAWIĆ .... ??
1. czy wszytkie koncerty musza sie odbwac na dolnej promenadzie .. ??
jeszcze troche i to bedzie wygladac jak górna promenada :?
2. czy dzieci, młodzież ze szkól i turyści muszą jezdzić aż do LENDOWA aby popływać w basenie .. ?? czy nie lepiej postawic basen w centrum .. ??

Awatar użytkownika
Oleko

Post autor: Oleko » poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 23:18

a wiecie że specjalnie an święto w Dolinie Charloty powstał tam amfiteatr:>?? jest niewielki ale na koncerty wystarczający
Wypożyczalnia kajaków polietylenowych jedno i dwuosobowych, spływy z weryfikatorami oraz weryfikacje według Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych.

http://www.na-kajakach.pl" onclick="window.open(this.href);return false; - rzuć się z nami na wodę!!

joluśka

amfiteatr

Post autor: joluśka » niedziela, 2 września 2007, 19:41

Jakiś czas temu pisałam o konieczności powstania amfiteatru w Ustce, wskazując nawet jego lokalizację za Dajaną idąc w stronę Traktu Solidarności.Część forumowiczów pisała, że nie jest to potrzebne miastu. To co nie jest potrzebne "miastu" Ustka, powstało we WSI Strzelinko w Dolinie Charloty.To tam odbyły się duże i ciekawe imprezy i to tam pojechało mnóstwo ludzi z Ustki i Słupska, żeby je obejrzeć na siedząco w miłym otoczeniu.Nie czrujmy się,dopóki nie będzie porządnej sceny w Ustce,dopóty porządni artyści do naszego miasta nie przyjadą, wybiorą Strzelinko.I znowu nas ktoś w czymś ubiegł! Ma Strzelinko sój amfiteatr, niedługo będzie miała Łeba, a my mamy RĘKĘ W NOCNIKU.Pozdrawiam :oops:

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » niedziela, 2 września 2007, 21:24

Z tego co słyszałem to ten cały amfiteatr w Dolinie Charlotty nie było to nic rewelacyjnego (ale jest to opinia innych). Zapewne frekwencja może i troche dopisała gdyż jest to nowość. Zobaczymy jak się obroni w przyszłym czasie 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
homa

Post autor: homa » niedziela, 2 września 2007, 22:55

W Kielcach jest olbrzymi amfiteatr "kadzielnia" w samym środku rezerwatu przyrody "Kadzielnia"
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... 041024.jpg
Pomysł jest super i w Ustce naprawde przydałby się amfiteatr nawet kosztem tego skrawka lasu (może nie tak duży jak kielecki ale zawsze)

Awatar użytkownika
mattrioszka

Post autor: mattrioszka » poniedziałek, 5 listopada 2007, 11:24

amfiteatr to bardzo dobry pomysł :D jestem na trzy razy tak!!!

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » poniedziałek, 5 listopada 2007, 11:26

Matrioszka! Mam Cie:D

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » poniedziałek, 5 listopada 2007, 11:32

ale swoją drogą, w faktach kilka dni temu puszczono materiał nt. ogrzewania metanem. W jednej z gmin, ktorej nazwe usłyszłam wtedy po raz pierwszy i juz w tej chwili jej nie pamietam, planowana jest budowa tropikalnej wyspy ogrzewanej metanem i jest juz kilku chetnych inwestorow. Bo to sie oplaci
Wiem,ze u nas nie ma metanu i nie o surowce chodzi, ale o to,ze w jakichs za przeproszeniem pipidowach mozna, a w ustce - kurorcie, sa problemy

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 5 listopada 2007, 12:06

Wiem,ze u nas nie ma metanu
Wiesz skad sie wzial metan w tej gminie ? Starczy przetwornia odpadkow organicznych i np basen moze byc zasilany w pelni metanem :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » wtorek, 6 listopada 2007, 09:43

wiesz Elveezie, ze nie w tym rzecz.

Budowa aquaparku planowana jest juz od wielu, wielu lat. W tym czasie aquapark zdazyl juz powstac w Darlowie. Jezeli powstanie rowniez w Slupsku, to bedzie juz mozna sobie w Ustce odpuscic.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » wtorek, 6 listopada 2007, 11:13

W Darłowie aquapark powstał za prywatne pieniądze. Również w Słupsku -jak donoszą media - inwestorem ma być znany biznesmen. Dodam tylko, że burmistrz Ustki Jan Olech od początku swojej kadencji spotkał się już z kilkoma przedsiębiorcami zainteresowanymi wybudowaniem w Ustce parku wodnego. Były deklaracje, plany, przyprawiające o zawrót głowy wizje...I na tym się kończyło. Zwłaszcza, gdy padało nasze pytanie o montaż finansowy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » wtorek, 6 listopada 2007, 13:03

a czy tego pewnego znanego biznesmena nie mozna zachecic, by jednak pieniadze wylożyl w ustce a nie w Słupsku?

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » wtorek, 6 listopada 2007, 14:47

Podkreśliłem - jak donoszą media. A o tym, że w Słupsku ma powstać park wodny donoszą co najmniej od 3-4 latach. Mogę tylko podejrzewać, że podobnie jak i w Ustce, główną przeszkodą są pieniądze.

Pozdrawiam

kaczorek

Post autor: kaczorek » wtorek, 6 listopada 2007, 17:08

Najpierw trzeba ustalić ile metanu potrzeba na ogrzewanie aquaparku i czy w Ustce wystarczy odpadow . Może się okazać , że odpady trzeba będzie przywozić . Z pomysłami trzeba ostrożnie, i najpierw zrobić obliczenia.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » wtorek, 6 listopada 2007, 19:59

Polubiłem ten Twój sarkastyczny styl, drogi kaczorku. Serio. 8)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Re: amfiteatr

Post autor: Bakłarzan » środa, 7 listopada 2007, 07:04

joluśka pisze:Jakiś czas temu pisałam o konieczności powstania amfiteatru w Ustce, wskazując nawet jego lokalizację za Dajaną idąc w stronę Traktu Solidarności.Część forumowiczów pisała, że nie jest to potrzebne miastu. To co nie jest potrzebne "miastu" Ustka, powstało we WSI Strzelinko w Dolinie Charloty.To tam odbyły się duże i ciekawe imprezy i to tam pojechało mnóstwo ludzi z Ustki i Słupska, żeby je obejrzeć na siedząco w miłym otoczeniu.Nie czrujmy się,dopóki nie będzie porządnej sceny w Ustce,dopóty porządni artyści do naszego miasta nie przyjadą, wybiorą Strzelinko.I znowu nas ktoś w czymś ubiegł! Ma Strzelinko sój amfiteatr, niedługo będzie miała Łeba, a my mamy RĘKĘ W NOCNIKU.Pozdrawiam :oops:

:roll: bardzo dobra opinia czego wczesniej tutaj nie widzialem
ale joluśka moi prawde i nie ma co ukrywac turysci lubia chuczne imprezy ale jeszcze lepiej jak mozna sobie usiasc i ogladac

hmm co do aquaparku to od paru lat tocza sie o to spory
ustka jest takim miastem gdzie AQUAPARK jest potrzebny chociazby dla turystow kuracjuszy i młodziezy
plany gdzie powinien znajdowac sie Aquapark sa tylko ze na składach borowiny hehe ciekawi mnie tylko jedno kiedy ten pan do ktorego naleza te skłądy zacznie je wydobywac :roll:
według mnie troche to dziwne bo od ponad 20 lat albo i dluzej nie pamietam nikt z tym nic nie robi

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » środa, 7 listopada 2007, 07:15

Kaczorku,
co prawda akurat miałam na mysli,ze jakas pipidowa bedzie miec, a my nie mozemy.

Jednak kolejne dziecko na plakacie przyciagnie tylu turystow,ze odpadow nie zabraknie:)

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » środa, 7 listopada 2007, 10:53

Fląderko, ty masz chyba jakąś niespotykaną alergię na ten plakat. :D Rozwodził się już nie będę, gdyż dyskusja na temat naszego plakatu toczy się w innym dziale. Bardzo proszę o niezaśmiecanie naszego forum.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Platichthys_flesus

Post autor: Platichthys_flesus » środa, 7 listopada 2007, 10:56

a w ktorym momencie odstapilam od tematu?

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » środa, 7 listopada 2007, 11:03

Jednak kolejne dziecko na plakacie przyciagnie tylu turystow,ze odpadow nie zabraknie:)
Dyskutujemy o parku wodnym. Nie rozumiem, co dziecko z plakatu ma do tego.

ODPOWIEDZ