Przebudowa ul. Darłowskiej (DW 203 )

W tym dziale prosimy o kierowanie pytań, na które chcielibyśmy uzyskać odpowiedzi od władz Ustki. Zadajemy pytania zrozumiałe. Bądź cierpliwy, nie na każde pytanie otrzymasz odpowiedź od razu.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
iw

Przebudowa ul. Darłowskiej (DW 203 )

Post autor: iw » środa, 4 czerwca 2014, 20:55

W czasie sesji RM padła sugestia przeprowadzenia kolejnej konsultacji społecznej dotyczącej DW 203 ( ul. Darłowska ) - czy Urząd Miasta planuje takie spotkanie, chętnie wziąłbym udział tym razem w szerszym gronie.
Temat bardzo ciekawy a tu cisza
Jak posiada się prawo do myślenia, tak również prawo do zdziwienia i pytania się...

Awatar użytkownika
maj

Re: Przebudowa ul. Darłowskiej (DW 203 )

Post autor: maj » piątek, 6 czerwca 2014, 08:19

W dobie internetu wszechmogącego takie konsultacje przyniosłyby lepszy efekt w postaci wizualizacji zamierzenia i otwartego panelu dyskusyjnego na stronie Miasta... lub oddzielnego działu na tym Forum. Na przykład pod tytułem "Nasze inwestycje - Wasze opinie."

Tylko na boga niech to będą uproszczone rysunki (dla ludu) a nie całe projekty i to w dodatku w pdf-ie. Ja to ogarnę, ale przeciętny ludź... :?:
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » piątek, 6 czerwca 2014, 08:30

maj pisze:W dobie internetu wszechmogącego takie konsultacje przyniosłyby lepszy efekt w postaci wizualizacji zamierzenia i otwartego panelu dyskusyjnego na stronie Miasta... lub oddzielnego działu na tym Forum. Na przykład pod tytułem "Nasze inwestycje - Wasze opinie."

Tylko na boga niech to będą uproszczone rysunki (dla ludu) a nie całe projekty i to w dodatku w pdf-ie. Ja to ogarnę, ale przeciętny ludź... :?:
Popieram.Jest już od dawna na to etat.Zajmuje się niestety głównie propagandą.Postulowałem jego likwidację , ale skoro już jest...........
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 7 października 2014, 07:31

Sadząc po tym jak pięknie wylano asfalt na moście nad rzeką, (pływa jak Oleksy po wigilii) nie zanosi się na gruntowne remonty, ów mostu i Darłowskiej.
To co poodlewano w tej chwili woła o pomstę do nieba....
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » wtorek, 30 grudnia 2014, 21:13

Topilzin pisze:
maj pisze:W dobie internetu wszechmogącego takie konsultacje przyniosłyby lepszy efekt w postaci wizualizacji zamierzenia i otwartego panelu dyskusyjnego na stronie Miasta... lub oddzielnego działu na tym Forum. Na przykład pod tytułem "Nasze inwestycje - Wasze opinie."

Popieram.Jest już od dawna na to etat.Zajmuje się niestety głównie propagandą.Postulowałem jego likwidację , ale skoro już jest...........
Dlaczego na te pytania, w temacie Pytania do władz miasta

nie odpowiedział Jacek Cegła Naczelnik Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej ?
Czy Topilzin jest jego nieoficjalnym rzecznikiem ?
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » wtorek, 10 marca 2015, 13:44

Hmm w jaki sposób UM zapewni ludzia przejazd omijajac plac budowy przy remoncie ul. Darłowskiej?

Czy powstanie przed remontem ul. Darłowskiej most łączący ul. Zubrzyckiego z ul. Ogrodową?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 14 maja 2015, 10:04

Wreszcie wzięto się za tragiczny fragment ul Darłowskiej ( przy skrzyżowaniu z Walki Młodych) wyborowano odcinek z koleiną która przyczyniła się rok temu do wypadku.
Mam nadzieję że to nie koniec, bo za skrzyżowaniem jest dokładna kalka tego uszkodzenia jezdni.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

ODPOWIEDZ