Studio Ustka - ktoś wie?

Literatura, kino, teatr. Poleć przeczytaną przez Ciebie książkę, podyskutuj o sztuce, napisz recenzję filmu. Podziel się z innymi swoją twórczością.

Moderator: DKS

awada

Studio Ustka - ktoś wie?

Post autor: awada » sobota, 5 stycznia 2013, 13:04

Witam mieszkańców Ustki! Mam do Was pytanie: otrzymałam propozycję współpracy przy nowo powstającym projekcie Studia Ustka: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... iczy-swiat" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale przeczytałam komentarze pod artykułem i nabrałam wątpliwości. Czy ktoś kojarzy tę firmę? Albo zna dyrektora osobiście? Słyszeliście coś o tej inicjatywie? Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wajper

Re: Studio Ustka - ktoś wie?

Post autor: Wajper » sobota, 5 stycznia 2013, 17:41

Fantom. Latający Holender. Strona www nie istnieje, szukają dziennikarzy i reporterów już od 2012 (źródło: Facebook), nie wiadomo NIC na temat zarządu, personelu, siedziby, etc.

Jako dziennikarz wystawię również negatywną cezurkę ofertom pracy - wyglądają po prostu amatorsko. Stawiałbym na jakiś niespełniony projekt marzyciela-pasjonata.

Cóż, wnioski, co z tym dalej zrobić, pozostawiam Tobie.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

awada

Post autor: awada » sobota, 5 stycznia 2013, 18:05

Dziękuję Wajperze, też mi się wydawała ta firma podejrzaną. Z drugiej strony, NIP i REGON, które mają na tym swoim blogu, są zarejestrowane przez GUS (na stronie GUSu jest wyszukiwarka).

awada

Post autor: awada » poniedziałek, 7 stycznia 2013, 14:18

Nikt więcej nic nie wie? Nie zna firmy ani dyrektora?

Zablokowany