Poetyckie tango - Część V

Literatura, kino, teatr. Poleć przeczytaną przez Ciebie książkę, podyskutuj o sztuce, napisz recenzję filmu. Podziel się z innymi swoją twórczością.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
prostak

Re: Poetyckie tango - Część V

Post autor: prostak » czwartek, 21 marca 2013, 07:29

Zygmunt pisze do Ewy !

I co Moje Życie ?

Tak ładnie napisałaś, jakby zupełnie inna kobieta niż tą którą znam.

Okropnie się przyzwyczajam. I nic mnie nie obchodzi, tylko ona, ta Moja Święta. Kiedyś Ci powiedziałem, żeby tysiąc kobiet przeszło koło mnie nago, to tylko Ty, tylko Ty w moim Sercu Kwitniesz !

Jestem do bólu Moralistą !
Brzydzę się zdradami, bo znam to z autopsji - byłem zdradzany.

Jak sprytnie piszesz... Uczysz mnie jak widzę.

Ale i tak przeszłaś do Historii Literatury, że dzięki Tobie skończyłem pisać książki !

A może słusznie. Będę więcej na polu łapał motyle i rozmawiał z Przyrodą, szczególnie z drzewami - bo to moi bracia.

Całujesz ? Naprawdę ?

No to i ja Całuję naprawdę...

Zygmunt Jan Gniewny

Ustka. 10 Marca 2013 r.
Niedziela 11:32
Już niedługo zaproszę na swoją stronę "PTAK POEZJI" !!!

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » czwartek, 21 marca 2013, 07:32

List do czytelniczki Danuty Nogawki - Kryszkowskiej...

Danuto, od 2009 roku napisałem ponad 2 tysiące wierszy miłosnych. I co mi przyszło w Nagrodę ? Naiwność bezgraniczna we mnie pulsuje - a czasem bywałem ostrożny, dlatego tyle lat jestem bez kobiety. Kilkanaście ! - Ja nawet nie wiem, co to jest... Kobieta !?

Jestem samotnym niedźwiedziem w buszu ludzkiego stada ! Nigdy nie poznam Zapachu Kobiety, bo się jej boję. Naprawdę. Ja boję się tylko kobiety. Mogę z góry skoczyć w dół - nie lękam się wysokości. Ale nie mogę zrozumieć, o co chodzi kobiecie ?

Piszesz:
"Poeto Zygmuncie !
Przeczytałam Twoje wiersze do książki pt. "Węże śpią w skałach" i co Poeto ? Napisałeś wczoraj tyle wierszy, że jestem pełna podziwu dla Twojej TWÓRCZOŚCI. Temat jaki wybrałeś bardzo interesujący. Życzę dalszej weny, będę śledziła wiersze - czytelniczka Danuta".

Wiesz co, napisałem tylko jednej to:
Ty dla mnie jesteś ważniejsza niż ołtarz w kościele. Bo ty dla mnie jesteś Ołtarzem !

Nie wolno być szlachetnym dla kobiety. Nie wolno ukazywać jej słabości do niej. Bo to wykorzysta...

Jeśli ja, ubrany przez Boga będącym poetą nie jestem dobrym człowiekiem, to znaczy że nie ma w ogóle dobrych ludzi !

Jesteśmy - zgnilizną !!!

Pozdrawiam - Zygmunt Jan Gniewny

Ustka. 10 Marca 2013 r.
Niedziela 10:20

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 21 marca 2013, 13:13

Nie wolno być szlachetnym dla kobiety. Nie wolno ukazywać jej słabości do niej. Bo to wykorzysta...
Co prawda to prawda. :cry:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 21 marca 2013, 14:30

Co prostak Mar Pillado dała w kość ?...czytałem w internecie że poszło o sex. :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 21 marca 2013, 15:00

elveez pisze:Co prostak Mar Pillado dała w kość ?...czytałem w internecie że poszło o sex. :D
No coż , seks z kobietą nie jest taki przyjemny jak wydaje się podczas.. :?: ..............................................pisania. :evil: :lol: 8) :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » wtorek, 26 marca 2013, 08:36

Zygmunt Prusiński i Max Kolonko z Nowego Jorku są teraz znajomymi...

Obrazek
Już niedługo zaproszę na swoją stronę "PTAK POEZJI" !!!

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 22:16

Promocja tomiku poezji Zygmunta Prusińskiego pt. "W ogrodzie Norwida"

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 770&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Zablokowany