Komunikat

Tutaj znajdują się ważne ogłoszenia i komunikaty Rzecznika Prasowego Urzędu Miasta w Ustce oraz administratorów forum.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Komunikat

Post autor: DKS » czwartek, 30 sierpnia 2007, 14:55

Drodzy forumowicze,

Z powodu łamania regulaminu naszego forum podjąłem dziś decyzję o zbanowaniu użytkownika o nicku RedemptorAsta. Nadmienię, że o podjęcie takich kroków zwróciło się do mnie wielu forumowiczów.

Uzasadnienie: RedemptorAsta nie został zbanowany za propagowanie swoich poglądów, do czego ma - nomen omen - święte prawo. Nie mogę jednak pozwolić na to, by nasze forum, z założenia traktujące o sprawach Ustki, było zaśmiecane kopiowanymi z innych stron wynurzeniami natury(anty)religijnej. Podkreślę raz jeszcze, że wyznawane przez RedemptorAstę poglądy nie miały wpływu na podjętą decyzję.

Jednocześnie pragnę informować, że wklejając zdjęcie Jana Pawła II, opatrzone wulgarnym podpisem, RedemptorAsta złamał punkt 4 regulaminu forum.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » czwartek, 30 sierpnia 2007, 15:06

:) Bardzo dobrze 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

inesss

Post autor: inesss » czwartek, 30 sierpnia 2007, 15:07

Ta decyzja uszczęśliwi wielu :lol:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 30 sierpnia 2007, 15:20

bywa ;)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
HAP

Post autor: HAP » czwartek, 30 sierpnia 2007, 16:54

Słuszna decyzja. Popieram.

obcy

Post autor: obcy » czwartek, 30 sierpnia 2007, 18:32

Bardzo dobrze. Może trzeba zrobić "tablicę" zbanowanych, szkoda, że tylko z ników, na przestrogę innym.

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » piątek, 31 sierpnia 2007, 10:01

Hej.

Ale jazda. Dostałem maila takiej treści. Został wysłany do UM Ustka i do mnie. Co do UM to rozumiem - kwestia zbanowania ale dlaczego do mnie ???
A może ktoś jeszcze to otrzymał ?

Cytuję (pisownia oryginalna):

" Do Jego Wielebności Inkwizytora-Administratora!

Żądam kategorycznie i bezwzględnie wyjaśnień, kto i na jakiej podstawie usunął z forum, czyli odesłał w piekielne czeluście poszukiwacza tak zwanego "słowa bożego" - ksywa RedemptorAsta?

Uznając iż działanie to było bezprawne i bezpodstawne, w wyniku arbitralnej hucpy, żądam przywrócenia do łask brata RedemptorAstę i zadeklarowania ewangelicznego, że od tej pory wszystkie nieprzyjacioły swoje będziecie zgodnie z ewangelicznym nakazem waszego Mistrza Jezusa zwanego Chrystusem przykładnie miłować.

Po przywróceniu żądam uroczystych eucharystycznych przeprosin i gwarantuję Wam, że brat RedemptorAsta Wam to wspaniałomyślnie i po chrześcijańsku (nie katolicku) wybaczy bo więcej w nim miłości do bliźniego swego niż w Was hipokryci i faryzeusze do samych siebie.

Nawracajcie się bo nie znacie dnia ani godziny!

PS. Właśnie przed chwilą telewizornia pokazała, jak Wasz guru, Pan na Watykanie, wbrew Pismu ojcem świętym zwany Benedykt XVI nawoływał słowami Jezusa: „miłujcie nieprzyjacioły wasze...”

o. Pistacjusz CsR
===============================
Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości. Nienawiść przebrana w szaty miłości i wierząca na dodatek szczerze, że jest miłością - oto czym jest rzymski katolicyzm. Amen! "

Koniec cytatu.

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » piątek, 31 sierpnia 2007, 10:06

co za idiota :lol: a co on buddysta .. ??

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » piątek, 31 sierpnia 2007, 11:15

Aż z wrażenia sprawdziłem własną pocztę.
Ale pusto.
Widać "kaznodzieja" lubi ludzi, którzy w awtarku mają głośnik :wink: Zresztą podałeś maila na forum, to się nie dziw, że od czasu do czasu takie kwiatki ci wpadną.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Ustka2007

Post autor: Ustka2007 » piątek, 31 sierpnia 2007, 11:49

Do kol. predatora

Bakłażan pisze się przez "ż", a nie "rz".

Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Rysia

Post autor: Rysia » piątek, 31 sierpnia 2007, 16:46

buahahahaha..... :lol:
przepraszam...nie mogłam się powstrzymać :wink:
Komputeryzacja nie zwalnia z myślenia ;-)

Awatar użytkownika
Bakłarzan

Post autor: Bakłarzan » piątek, 31 sierpnia 2007, 18:59

Ustka2007 pisze:Do kol. predatora

Bakłażan pisze się przez "ż", a nie "rz".

Pozdrawiam serdecznie.
hmm jaki PREDATOR .. ?? ja mam przez RZ bo mi sie bardziej podoba :D i nie chodzi o WARZYWO

Awatar użytkownika
ami

Post autor: ami » piątek, 31 sierpnia 2007, 20:58

Coraz śmieszniej robi się na tym forum. Myślałam, że pana Prostaka nikt nie przebije, ale zaczęli pojawiać się w ostatnim czasie coraz bardziej zakręceni ludzie z coraz bardziej dziwacznymi wypowiedziami.

Awatar użytkownika
GRABARZ
Kontakt:

Post autor: GRABARZ » piątek, 31 sierpnia 2007, 23:27

ja takie e-maile jak dostał Rymarz chciałbym dostawac co dzień, poprawiaja humor i wiare w człowieka, wiec prosze pisac pod runboy@wp.pl

ODPOWIEDZ