Zmiany w regulaminie

Tutaj znajdują się ważne ogłoszenia i komunikaty Rzecznika Prasowego Urzędu Miasta w Ustce oraz administratorów forum.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Zmiany w regulaminie

Post autor: DKS » niedziela, 2 września 2007, 19:05

Drodzy forumowicze,

Z przyjemnością informuję, że na prośbę wielu z was usunąłem z regulaminu forum zapis zabraniający zamieszczania grafik w podpisach. Jednocześnie przypominam, że wspomniane grafiki nie mogą zawierać treści reklamowych oraz odsyłać na komercyjne strony internetowe.

Proszę wszystkich forumowiczów o dokładne zapoznania się z regulaminem. Przypominam również o obowiązku zakładania nowych wątków w adekwatnych do nich działach.

Owocnego pisania :D

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 2 września 2007, 21:29

grejt...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » wtorek, 20 listopada 2007, 17:27

Drodzy forumowicze,

Uprzejmie informuję, że do naszego regulaminu wprowadziłem dziś kilka zmian. Autorek większości poprawek jest maj. Bardzo proszę o zapoznanie się z nowymi zapisami.

Przypominam, że każde zalogowanie na forum jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 20 listopada 2007, 17:56

Czekam na glosy niezadowolenia 8) ..zmiany popieram...
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » wtorek, 20 listopada 2007, 19:52

Drogi Jacku mógłbys jakoś zaznaczyć zmienione fragmenty regulaminu lub wypisać w tym wątku
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » wtorek, 20 listopada 2007, 19:58

Panie przewodniczący, pańskie życzenie jest dla mnie rozkazem.

Zmiana pierwsza:

Jeden użytkownik powinien posiadać tylko jedno aktywne konto. W uzasadnionych przypadkach moderatorzy mają prawo powiadomić innych forumowiczów o tym, że któryś z uczestników dyskusji korzysta z kilku nicków.

Druga:

Rejestrując się na Forum zgadzasz się na moderowanie (usuwanie fragmentów lub całości) Twoich wypowiedzi, jeżeli naruszyłyby postanowienia niniejszego Regulaminu.

Trzecia:

Zabronione jest podszywanie się pod innego użytkownika! Osoba, która się tego dopuści, zostanie automatycznie zbanowana

I czwarta:

Wszelkie posty naruszające zapisy regulaminu forum są usuwane, zaś wątek, w którym treści postów całkowicie odbiegają od jego tematyki jest zamykany.

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » wtorek, 20 listopada 2007, 20:01

rzecznik pisze:Panie przewodniczący, pańskie życzenie jest dla mnie rozkazem.
I obys o tym pamiętał cały czas. :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 22 listopada 2007, 15:46

Parę dni rządów PO i już wprowadzono cenzurę - jaka szybkość działania.

GRATULACJE!!!
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » czwartek, 22 listopada 2007, 16:38

Parę dni rządów PO i już wprowadzono cenzurę - jaka szybkość działania.
Nie bardzo rozumiem, co ma gabinet Tuska do usteckiego forum? I gdzie tu widzisz cenzurę? :D

Mimo tego, drogi Smerfie, miło mi, że znów do nas zawitałeś, bo ostatnio odgrażałaś się, że Twoja noga tu więcej nie powstanie (prawdę mówiąc ująłeś to dosadniej). I kto mi powie, że usteckie forum nie uzależnia? :twisted:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » piątek, 23 listopada 2007, 06:10

W uzasadnionych przypadkach moderatorzy mają prawo powiadomić innych forumowiczów o tym, że któryś z uczestników dyskusji korzysta z kilku nicków.
Prosze korzystać z tego zapisu regulaminu częsciej,Pozdro :D
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » piątek, 23 listopada 2007, 23:03

Witam,
pan Mirek mnie wyreczyl (ja tak rano nie wstaje ) :D :D :D

PS.panie Mirku,czym mniej "goracosci",tym lepszy klimat :wink:
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » niedziela, 25 listopada 2007, 00:41

A może jakiś osobny dział (wątek), w którym moderatorzy będą opisywać tych "dwulicowców"

ps. Założymy im (karto) teczki. 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
bony
Kontakt:

Post autor: bony » piątek, 7 grudnia 2007, 21:44

rzecznik pisze: Zmiana pierwsza:

Jeden użytkownik powinien posiadać tylko jedno aktywne konto. W uzasadnionych przypadkach moderatorzy mają prawo powiadomić innych forumowiczów o tym, że któryś z uczestników dyskusji korzysta z kilku nicków.

bardzo latwo to omiac prowadzac jedno konto np. z domu a drugie z cafeji, tylko niech mi nikt nie wyjedzie ze bony i ami to jedna osoba :!: wystarczy mi juz "jedno" rozdwojenie jaźni... :twisted:

Druga:

Rejestrując się na Forum zgadzasz się na moderowanie (usuwanie fragmentów lub całości) Twoich wypowiedzi, jeżeli naruszyłyby postanowienia niniejszego Regulaminu.

ja sie rejestrowalem przed tym "usprawnieniami" i na nic sie nie zgadzam :twisted: !
Trzecia:

Zabronione jest podszywanie się pod innego użytkownika! Osoba, która się tego dopuści, zostanie automatycznie zbanowana

very good

I czwarta:

Wszelkie posty naruszające zapisy regulaminu forum są usuwane, zaś wątek, w którym treści postów całkowicie odbiegają od jego tematyki jest zamykany.
co trzeci post odbiega od swojego poczatkowego tematu...
czyli nadgorliwy maj bedzie decydowal kto ma prawo glosu
"Kurtula musi być" Tomasz M.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » piątek, 7 grudnia 2007, 22:48

bony pisze:co trzeci post odbiega od swojego poczatkowego tematu...
czyli nadgorliwy maj bedzie decydowal kto ma prawo glosu
Obrazek Noooo. Przyciski "Usuń ten post" i "Usuń tego użytkownika" są moimi ulubionymi na tym Forum. :wink: Obrazek
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: Zmiany w regulaminie

Post autor: elveez » środa, 30 kwietnia 2008, 13:24

W regulaminie pojawily sie kosmetyczne zmiany. Oto One:

10. Na forum możesz pisać dowolnym stylem, jednak pamiętaj, aby treść była czytelna dla innych użytkowników.Znaczna część z nich, gdy zobaczy słowa "jush", "tesh" itp., może nie zrozumieć Twojej wypowiedzi. Nie stosowanie znaków interpunkcyjnych, wielkich liter oraz wyraźnego podziału na akapity również znacząco zmniejsza czytelność wypowiedzi.
Używanie polskich znaków nie jest konieczne, choć wskazane. Starajmy się również pisać zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji. Kolor ZIELONY, wraz z odcieniami zarezerwowany jest dla moderatorów i administracji forum.

Przypominam rowniez o sposobie wyrazanie niezadowolenia przez uzytkownikow.

13. Opiekę nad forum sprawują moderatorzy. Prosimy o bezwzględne dostosowywanie się do wszelkich zaleceń z ich strony. W przypadku odnalezienia wątków naruszających regulamin forum prosimy o poinformowanie o tym moderatorów forum za pomocą poczty elektronicznej, wiadomości prywatnej lub poprzez naciśnięcie "przycisku z wykrzyknikiem" -> Obrazek w prawym górnym rogu kontrowersyjnego postu.

Zyczymy milego pisania :D
Obrazek

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Re: Zmiany w regulaminie

Post autor: DKS » środa, 4 marca 2009, 10:51

W regulaminie pojawił się nowy zapis:

17. Zapisy zawarte w rozdziale "ZASADY DYSKUSJI" obowiązują również na platformie Shoutbox.

Pozdrawiam serdecznie

ODPOWIEDZ