Ustczanie w mediach

W tym dziale możesz wklejać linki do artykułów poświęconych Ustce i dyskutować na temat tego, jak postrzegają Ustkę media.

Moderator: rzecznik

Awatar użytkownika
celestyn

Ustczanie w mediach

Post autor: celestyn » poniedziałek, 5 września 2016, 16:42

http://www.gp24.pl/kultura/a/ewelina-bo ... ,10590194/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ewelina Bogucka z Ustki dostała się do The Voice of Poland
To miłe, że po Patrycji Baczyńskiej, która kilka lat temu wystąpiła w Must be the music, kolejna ustczanka trafiła do ogólnopolskiego programu muzycznego. W artykule można posłuchać nagrania Eweliny Boguckiej, jakość techniczna nagrania nie jest profesjonalna, ale mam nadzieję, że zainteresowani będą mogli posłuchać ustczanki w profesjonalnej wersji dźwiękowej w The Voice od Poland. :)
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Obrazek Piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
maj

Re: Ustczanie w mediach

Post autor: maj » środa, 7 września 2016, 10:54

Fanem programów typu talent show nie jestem, no, ale jak już taki wątek się rozpoczął, to może coś na temat cyklu felietonów Planete+ "Ludzie morza" o pracy usteckich rybaków. (Jeden z odcinków: http://www.planeteplus.pl/dokument-ludzie-morza_45667" onclick="window.open(this.href);return false;).
Jak dla mnie dobrze zrobiona rzecz. Przyznam, że jako ustczanin z krwi i kości, ale nie związany w jakikolwiek sposób z morzem, oglądam te reportaże z zainteresowaniem. Ciekawy sposób promocji naszego miasta i przybliżenia specyfiki pracy na morzu.

Szkoda, że Miasto Ustka, jako jeden z organów wymienionych jako pomoc w realizacji cyklu, nie promuje tego programu na stronie miasta. Niejeden turysta, czy autochton z ciekawością by się pracy na morzu przyjrzał z perspektywy kutra.
“(...) wybrali hołotę więc mają hołotę przy władzy, bo na hołotę zasługują"

Awatar użytkownika
celestyn

Re: Ustczanie w mediach

Post autor: celestyn » środa, 7 września 2016, 16:23

Specjalnie założyłem wątek z dość ogólnikowym tytułem, żeby można było dodawać informacje dotyczące występów ustczan albo publikacji o nich w różnych mediach. Myślę, że nie warto się ograniczać do programów typu Voice of Poland itp.
Nawiązując do pierwszego postu.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Obrazek Piszę poprawnie po polsku

ODPOWIEDZ