Krzywdzący artykuł w "Głosie Pomorza"

W tym dziale możesz wklejać linki do artykułów poświęconych Ustce i dyskutować na temat tego, jak postrzegają Ustkę media.

Moderator: DKS

stolper

Post autor: stolper » czwartek, 30 sierpnia 2007, 18:45

nova prospect napisał:
"ale płaczecie. o Ustce można pisać same superlatywy czy co? jak się komuś nie podoba to też może swoje zdanie wyrazić, czy trzeba koniecznie pisać, że wszystko jest jak w szwajcarskim zegarku? napisał, że mu się nie podobało"

Jest tylko mała różnica w opinii kogoś takiego jak ty czy ja a gościa którego słowa pojawiają się w gazecie, to powinno zobowiązywać.
Niestety pan Prusak pisząc nieprawdę albo dziala z polecenia, albo podchodzi do wykonywanej profesji w sposób niedbały, bez należytego zaangażowania.

Niestety, w takim głosie pomorza zbyt mało płacą, aby przyciągnąć osoby które na temat dziennikarstwa oraz etyki dziennikarskiej mają przynajmniej średnie pojęcie.

Osobiście nie mam nic przeciwko uzasadnionej krytyce, jednak to co zrobił ten pan to naciąganie i pisanie nieprawdy z wybiórczym potraktowaniem tematu.

nikita

Post autor: nikita » sobota, 1 września 2007, 14:23

Po przeczytaniu wypowiedzi Pana Traczyka ogarnął mnie pusty śmiech :lol:

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » sobota, 1 września 2007, 14:42

Przecież prawdę mówi.
Niby 2x więcej turystów zjechało do Ustki, ale pogoda była beee i ludzie siedzieli w barach i kawiarniach.
Więcej turystów = mniej dochodów :wink:

Chba, że ta "nadwyżka w Biedronce i Netto się zaopatrywała.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

nikita

Post autor: nikita » sobota, 1 września 2007, 15:07

No właśnie, a Pan Traczyk ma BAR...

ODPOWIEDZ