Helikopterem do Ustki...

W tym dziale możesz wklejać linki do artykułów poświęconych Ustce i dyskutować na temat tego, jak postrzegają Ustkę media.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Przemysław Nycz
Posty: 207
Rejestracja: wtorek, 10 maja 2005, 13:51
Lokalizacja: Ustka

Helikopterem do Ustki...

Post autor: Przemysław Nycz » czwartek, 10 lipca 2008, 07:56

Marzy Ci się, aby w piątek wyrwać się gdzieś? Może aktywny weekend nad morzem? W końcu są wakacje. Weź udział w konkursie "Weekend aktywnie" i przyleć z nami na polskie plaże! Do wygrania 2-osobowy lot helikopterem i aktywny weekend w Ustce (25-26.07).

http://cjg.gazeta.pl/Polska/1,91227,542 ... ywnej.html

A w Ustce... bądź przygotowany na niezapomniane atrakcje. Będziesz mógł zgłębić tajniki jazdy na cofającej się fali czyli skimboardingu. Niepowtarzalne doznania na rozbujanym morzu zapewni również bodyboarding. Najlepszą zabawę na plaży rozkręci space ball czyli specjalna konstrukcja w kształcie kuli, dzięki której zawirujesz we wszystkich kierunkach świata. Poza tym spinning i ścianka wspinaczkowa. Te i inne rozrywki czekają w ciągu dnia, a wieczorem...

źródło - http://www.gazeta.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Bardzo fajnie reklamuje się "Projekt plaża". Moim zdaniem będzie to jedna z atrakcyjniejszych imprez w sezonie letnim i wielu turystów będzie się chwaliło znajomym, że to właśnie w Ustce mieli okazję bawić się.
...ale nam i tak to pewnie za mało...

Przemysław Nycz
/.../ nie jestem poprawny politycznie...

ODPOWIEDZ