Strefa płatnego parkowania

W tym dziale możesz wklejać linki do artykułów poświęconych Ustce i dyskutować na temat tego, jak postrzegają Ustkę media.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
maruda

Re: Strefa płatnego parkowania

Post autor: maruda » piątek, 8 lipca 2011, 11:35

W Ustce powinien być zakaz poruszania się pojazdami, z wyłączeniem mieszkańców i pojazdów zaopatrzenia czy też służb. Tylko taki sposób będzie skuteczny, żadne parkingi. Wynajmujący mieszkania nich sobie sami pokombinują gdzie upchnąć swoich chlebodawców, nie zwalając ich na karb miasta, a miasto co najwyżej powinno zorganizować gdzieś na obrzeżach duży parking.
Każdy inny sposób to pudrowanie i błądzenie w kółko
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.
Tępię przejawy absurdu, GRATIS!!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 8 lipca 2011, 11:58

maruda pisze:W Ustce powinien być zakaz poruszania się pojazdami, z wyłączeniem mieszkańców i pojazdów zaopatrzenia czy też służb. Tylko taki sposób będzie skuteczny, żadne parkingi. Wynajmujący mieszkania nich sobie sami pokombinują gdzie upchnąć swoich chlebodawców, nie zwalając ich na karb miasta, a miasto co najwyżej powinno zorganizować gdzieś na obrzeżach duży parking.
Każdy inny sposób to pudrowanie i błądzenie w kółko
Popieram, ale jak znaki drogowe wydano 100 tys to ruch musi byc ;)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » piątek, 8 lipca 2011, 14:16

elveez pisze:
Popieram, ale jak znaki drogowe wydano 100 tys to ruch musi byc ;)
Bo jest, tyle że pijacko dewastacyjny :wink:
Zastrzegam sobie wszelkie prawa do wszelkich tresci przeze mnie publikowanych na wylacznosc.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » niedziela, 17 lipca 2011, 22:11

Dla wszystkich kontestatorów strefy płatnego parkowania obrazek z południa Polski:
Zakopane: Wszystkie ulice w centrum miasta płatne parkingi. Zarabia i miasto i dzierżawcy. Turystów przez to jakoś im nie ubyło.... U nas na pewno też nie ubędzie...
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » poniedziałek, 18 lipca 2011, 06:48

Wczoraj przejezdzałem obok płatnych parkingów koło promki-SĄ PUSTE!!!!!

Pozdro
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 18 lipca 2011, 07:53

W parze z parkometrami musi isc dyscyplina i reagowanie sluzb, a nie mijanie spokojnie aut, zaparkowanych na wjazdac i drogach ppoz.
Trzeba wladzom w Ustce paluszkiem pokazywac "o ten ten i ten"
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maruda

Post autor: maruda » poniedziałek, 18 lipca 2011, 09:02

Ale pokazywanie palcem nic nie daje. Przerabiane już wielokrotnie.

Piotr A.

Post autor: Piotr A. » wtorek, 19 lipca 2011, 12:48

Mirek pisze:Wczoraj przejezdzałem obok płatnych parkingów koło promki-SĄ PUSTE!!!!!

Pozdro
No wlasnie! Bo wszyscy turysci zajmuja NAM miejsca, dlaczego ja mam parkowac kilometr od domu albo placic mandaty? Na ulicy na 30 aut tylko 7-8 z GSL... Masakra jakas! Niech osoby ktore wynajmuja mieszkania zapewniaja swoim turystom parking ale nie kosztem nas, mieszkancow.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 20 lipca 2011, 08:22

Rynek reaguje szybko, dzis na wjezdzie na "Malkowa przeprawe" pojawil sie znak Parking platny. 4 zł /h
Obrazek

Piotr A.

Post autor: Piotr A. » środa, 20 lipca 2011, 17:55

elveez pisze:Rynek reaguje szybko, dzis na wjezdzie na "Malkowa przeprawe" pojawil sie znak Parking platny. 4 zł /h
No to zmusic turystow do parkowania na platnych parkingach!

Awatar użytkownika
celestyn

Post autor: celestyn » piątek, 28 lutego 2014, 22:56

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /140229540" onclick="window.open(this.href);return false;
Podczas czwartkowej sesji rady miasta, usteccy radni jednogłośnie przyjęli projekt uchwały dotyczący stref płatnego parkowania w sezonie letnim w 2014 roku. Ceny pozostaną bez zmian, nowością będzie możliwość wykupienia biletu całodziennego za kwotę 15 złotych. Strefa obowiązywać będzie od 1 lipca do 31 sierpnia.
Właściwie to się nawet nie chce komentować.
Nie ten jest mądrzejszy kto wyżej stoi i głośniej krzyczy
Piszę poprawnie po polsku

ODPOWIEDZ