Gwiazdy obecne na otwarciu ławeczki Ireny Kwiatkowskiej

W tym dziale możesz wklejać linki do artykułów poświęconych Ustce i dyskutować na temat tego, jak postrzegają Ustkę media.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Gwiazdy obecne na otwarciu ławeczki Ireny Kwiatkowskiej

Post autor: Mirek » czwartek, 26 lipca 2012, 06:13

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... F120729758" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Re: Gwiazdy obecne na otwarciu ławeczki Ireny Kwiatkowskiej

Post autor: Charles Garnier » czwartek, 26 lipca 2012, 15:41

http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/143664.html%0A" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 26 lipca 2012, 21:22

Dla mnie to nieporozumienie zeby lawke "otwierac" prawie miesiac po zamontowaniu....
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » czwartek, 26 lipca 2012, 22:26

Dla mnie nieporozumieniem jest informowanie o odsłonięciu dzień przed, jak i sama lokalizacja :!: Zero wspomnienia w kalendarzu imprez, czy Letniej Gazecie Turystycznej. :cry:

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » czwartek, 26 lipca 2012, 22:36

Charles Garnier pisze:Dla mnie nieporozumieniem jest informowanie o odsłonięciu dzień przed, jak i sama lokalizacja :!: Zero wspomnienia w kalendarzu imprez, czy Letniej Gazecie Turystycznej. :cry:
A ja już się do takich akcji przyzwyczaiłem :lol:

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » piątek, 27 lipca 2012, 05:40

http://www.fakt.pl/Irena-Kwiatkowska-ma ... 631,1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » czwartek, 2 sierpnia 2012, 11:04

Charles Garnier pisze:Dla mnie nieporozumieniem jest informowanie o odsłonięciu dzień przed, jak i sama lokalizacja :!: Zero wspomnienia w kalendarzu imprez, czy Letniej Gazecie Turystycznej. :cry:
Dokładnie. O fakcie dowiedziałem się z Teleekspresu. Ludzie, przepływ informacji w tym mieście przypomina rzekę w Ankh-Morpork. XXI wiek mamy, gdzie jest problem?
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Słoń Trąbalski

Post autor: Słoń Trąbalski » sobota, 11 sierpnia 2012, 05:05

Wooow, faktycznie się tych "gwiazd" nazjeżdżało...(tutaj "blink" w stronę tzw. "promocji"...).
Obrazek

Edward

Post autor: Edward » niedziela, 28 października 2012, 11:46

Ławeczka jest, ręce otrzepane, sprawa załatwiona i odstawiona do lamusa. A ja jadąc pociągiem do Gdańska, przypadkowo dowiedziałem się od Adama Wrońkiego, że niedawno minęła setna rocznica urodzin aktorki. Jakie uroczystości można było zorganizować jakie osobistości zaprosić, może nawet ministra kultury? Co przy okazji z nim załatwić ...
Edward Zając

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 28 października 2012, 12:00

Edward pisze:Ławeczka jest, ręce otrzepane, sprawa załatwiona i odstawiona do lamusa. A ja jadąc pociągiem do Gdańska, przypadkowo dowiedziałem się od Adama Wrońkiego, że niedawno minęła setna rocznica urodzin aktorki. Jakie uroczystości można było zorganizować jakie osobistości zaprosić, może nawet ministra kultury? Co przy okazji z nim załatwić ...
Edward Zając
Te, Edward , ty chyba chcesz nową tradycję stworzyć. :lol: Jazda pociągiem zawsze była niebezpieczna i jest do dziś jak widać. :shock:
Ja bym dodał jeszcze imieniny no i last not least otrzęsiny. :lol: :lol: :lol:
Lizanie kolana mosiężnego. :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Edward

Post autor: Edward » czwartek, 1 listopada 2012, 08:27

A ja bym z tej okazji zorganizował w "Delfinie" tygodniowy festiwal filmów z Kwiatkowską i zaprosił na otwarcie nie tylko ministra, ale i marszałka, wojewodę i jakiegoś aktora czy aktorkę, którzy razem z Nią grali w filmach. Mielibyśmy wydarzenie kulturalne na skalę ogólnokrajową. Media same by się zjawiły, nawet bez specjalnych zaproszeń. Po prostu trzeba było wykorzystać okazję.
Oczywiście, jeśli tej rangi wydarzeń kulturalnych mamy w Ustce i tak mnóstwo, to tworzenie następnych nie ma sensu.
Edward Zając

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 1 listopada 2012, 18:44

Pani Kwiatkowska ma tyle wspólnego z Ustką co Pocahontas.Po prostu chciała wyjechać z Warszawy , kierunek na zadupie gdzie jej nie znają , wsadzili do pociągu i wylądowała w Ustce-pustce bo ten dalej nie jechał.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Adam Wroński

Post autor: Adam Wroński » czwartek, 1 listopada 2012, 20:45

Skoro tak, to co robi na promenadzie najdroższa ławeczka w naszym mieście?

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 1 listopada 2012, 20:51

Adam Wroński pisze:Skoro tak, to co robi na promenadzie najdroższa ławeczka w naszym mieście?
No właśnie nie wiem co robi. Trzeba zapytać rzecznika i sponsora czyli chyba podatnika w tym wypadku.
Straszono też nowymi ławeczko-pomnikami a te prawdziwe do siedzenia niszczeją bo nie ma pieniędzy i komu naprawiać. :mrgreen:

ODPOWIEDZ