Podtopienia na ul. Beniowskiego w Ustce.

W tym dziale możesz wklejać linki do artykułów poświęconych Ustce i dyskutować na temat tego, jak postrzegają Ustkę media.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Podtopienia na ul. Beniowskiego w Ustce.

Post autor: Mirek » środa, 14 sierpnia 2013, 08:47

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /130819840" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: Podtopienia na ul. Beniowskiego w Ustce.

Post autor: elveez » środa, 14 sierpnia 2013, 10:05

Mniej szczęścia miał pan Aleksander Puławski, właściciel hotelu "Aleksander?. - To już kolejne zalanie i kolejne straty, które ponoszę z powodu remontów. Hotel prowadzę tu od 8 lat. Nie było roku aby nie zbierała się tu woda. Jeszce w czasie budowy, podczas kopania fundamentów, zebrana woda podmyła wykopy. Zabezpieczyłem teren taśmą i po kilku dniach zostałem ukarany karą w wysokości 15 tysięcy złotych ponieważ taśma wychodziła na chodnik, który należał do miasta. Od tamtego czasu nie zmieniło się nic. Woda jak zalewała tak zalewa - mówi Aleksander Puławski
Jestem ciekawe któż był tak mądry i nałożył aż taką karę na przedsiębiorcę. :roll:

Budowla jaką jest droga nie spełnia wymagań - ile lat minęło od jej oddania do uzytku ? Dlaczego to mieszkańcy maja płacic za remont ?
Gdzie sa odpowiedzialni za zaprojektowanie i wybudowanie wadliwej kanalizacji burzowej ?
GDZIE JEST ODPOWIEDZIALNOŚĆ URZĘDNIKA ??
Tu większa ilośc kratek niczego nie rozwiąże skoro widać ewidentnie że przekrój rury jest za mały i stanowi wąskie gardło w systemie. Na miejscu ludzi z okolicy wadliwego skrzyżowania dawno wystąpiłbym do sądu zbiorowo celem uzyskania zadoścuczynienia.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

ODPOWIEDZ