Do obsługi forum - [b]WAŻNE[/b] !!!!!!!!!!!!!

Moderator: DKS

henio

Do obsługi forum - [b]WAŻNE[/b] !!!!!!!!!!!!!

Post autor: henio » wtorek, 15 lutego 2005, 16:43

Nie wiem ale wydaje mio się że trzeba zmienic konfiguracje bo systematyucznie sa wyżynane posty.

Nie przypuszczam aby to było świadome wyzynanie. Wydaje mi sie stop Mam nadzieje że jest to błąd w Ustawieniu konfiguracji.

Prosze szanownego administratora lub moderatora o zadziałania i danie odpowiedzi.
Piotr Grzegorczyk

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » wtorek, 15 lutego 2005, 19:00

I jeszcze jedno, moze by tak pozwolic wrzucic sobie avatarka, co ? :> Bo na każdym forum mozna i to warto by tu. O ile chcecie, żeby to forum jako tako funkcjonowało ;)

PINDOL
Kontakt:

Post autor: PINDOL » czwartek, 17 lutego 2005, 13:17

nie wiem, ja umiescilem wczoraj sonde, a juz dzis jej nie ma.

totalna wiocha panie administratorze

Pluto

Post autor: Pluto » piątek, 4 marca 2005, 19:41

Dajcie spokój biednemu Hubercikowi chłopina robi to co musi, w końcu jego pracodawcą jest Graczyk!

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

KOdowanie

Post autor: admin » wtorek, 22 marca 2005, 08:18

Po pierwsze posty są wycinane tylke te które nie są przez dłuższy czas odwiedzane. Jeżeli nie ma odpowiedzi na jakieś pytanie przez pewien czas dany post , temat jest usuwany.
Po drugie Pan Hubert czyli rzecznik Prasowy odpowiada na wasze pytania i czyta wszystkie posty, a nadzoruje forum administrator.
POzdrawiam

Gość

Post autor: Gość » wtorek, 5 kwietnia 2005, 21:37

@Admin
Czy nie ma funkcji -edycja postów?
Zawsze mozna cos dodac,ując,poprawić.Pozdro :lol:

Maciej

Post autor: Maciej » niedziela, 15 maja 2005, 09:20

mam troszkę nie dyskretne pytanie: czy administrator forum zna się na rzeczy?
to jest forum phpBB. prowadzę takie same,(mam 18 lat i żądnego wyksztaucenia informatycznego :) ) z tym że działa dużo stabilniej mimo umieszczenia na bezpłatnym serwerze. wygląd forum też pozostawia wiele do życzenia, a modyfikacja go to kwestia paru minut.
to forum jest wizytówką naszego miasta. nie uważacie więc, że powinno sobą reprezentować jakiś poziom?

dumb

Post autor: dumb » wtorek, 24 maja 2005, 11:39

...z tym że działa dużo stabilniej... hmmm.... czyżby to sie zawieszało ?? :-)

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » wtorek, 24 maja 2005, 16:54

God bless admin! :D Moje postulaty zostały spełnione, jestem w pełni usatysfakcjonowany :)
"Po co mam czas tracić na mówienie do ściany, ściana i tak zawsze swoje wie..." Banach

Awatar użytkownika
Admin-D
Site Admin
Kontakt:

Post autor: Admin-D » wtorek, 24 maja 2005, 19:41

kulTOOLA niema sprawy w najblizszym czasie beda wiekszego stopnia zmiany na forum....
Zmieni sie szata graficzna i inne sparwy....
Pozdrawiam

trener selekcjoner

apel do rzecznika prasowego

Post autor: trener selekcjoner » sobota, 4 czerwca 2005, 17:15

Od czasu wprowadzenia rejestracji powiało nudą, niewiele sie dzieje na forum, ale za to jaka kultura wypowiedzi. Chamstwo i reklamy samochodów zniknęły z łam forum. Wraz z tym zniknęły wybitne postaci Karoliny i kilku innych wyraźnie politycznie zabarwionych osób. Jaka szkoda. Gdzie oni się podziewają, w jakim teraz gronie dyskutują - to temat ciekawy. Im dłużej, tym smutniej.
Apeluję do rzecznika , zwolnij te elekroniczne pęta, a zaraz na forum wróci koloryt i folklor, zabawa na całego, egzotyka nad Bałtykiem. Nie dopuszczaj do zuboźenia elektronicznego dyskursu publicznego. Pozbaw forum cenzury.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » poniedziałek, 6 czerwca 2005, 20:51

bo wszyscy myślą że jak się zarejestrują to będzie można dojść kto jest kto... i mają rację... tylko nie wiedzą że bez rejestracji też można było dojść kto jest kto :lol:
ObrazekObrazek

Edward

Forum

Post autor: Edward » wtorek, 7 czerwca 2005, 08:04

Brawo, z wypowiedzi kłania się klasyczna dulszczyzna. Anonimowo to można nabluzgać, puścić fałszywkę czy ploteczkę i cieszyć się z tego.
Znam fora, gdzie nikt nie wymusza rejestracji, ale uczestnicy natychmiast protestują, gdy ktoś wypowiada się anonimowo. Dla mnie ukrywanie się za nickiem jest objawem zwykłego tchórzostwa i braku odpowiedzialności za wypowiadane słowa.
Edward Zając

Kazimierz B.

Re: Forum

Post autor: Kazimierz B. » wtorek, 7 czerwca 2005, 14:44

Edward pisze:Dla mnie ukrywanie się za nickiem jest objawem zwykłego tchórzostwa i braku odpowiedzialności za wypowiadane słowa.
Edward Zając
Ta wypowiedz świadczy tylko o autorze i zostawie to bez komentarza.

Edward

Post autor: Edward » wtorek, 7 czerwca 2005, 16:13

Celnie to Pan ujął, p. Kazimierzu, chociaż może nie to chciał Pan wyrazić. Jeśli jednak ktoś chce gloryfikować anonimy (bo tym są teksty podpisane nickiem), to chyba nastąpiło odwrócenie wartości.
Nie ukrywałem się za anonimem nawet wówczas, gdy wysłanie tekstu do publikacji kończyło się interwencją cenzury i wizytą panów z niezbyt lubianej instytucji. Trudno mi więc wyobrazić sobie, abym teraz zaczął pisać anonimy tylko dlatego, że niektórzy mają inne poglądy niż ja.
Edward Zając

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » wtorek, 7 czerwca 2005, 16:42

Znowu świadczy to o autorze czyli panu Panie Edwardzie.
Widze że nasiłe chce pan uszczęśliwiać ludzi, skoro chce ktos pisac pod swoim ulubionym nickiem to czemu mu to bronic. Jest tak jeden woli córke drugi teściowa ma pan potrzebe podpiswania sie imieniem i nazwiskiem to prosze bardzo ale dlaczego chce pan zmusic innych do tego to teo nie rozumiem.

Edward

Post autor: Edward » wtorek, 7 czerwca 2005, 18:55

Panie Kazimierzu. Jakoś tak się składa, że w kulturze europejskiej, może nie tylko europejskiej, anonim zwykle uważa się za coś brudnego i wyrzuca do kosza.
Publikowanie pod nickiem mógłbym nawet uważać za młodzieżową modę, gdyby treścią forum była tylko dyskusja, wymiana informacji i prezentacja swoich poglądów. Niestety, Piszczyk się kłania....
Zastanawiam się, w jakim stopniu to ukrywanie się pod nickiem jest odzwierciedleniem powszechnych obaw przed ujawnianiem własnych poglądów. Autocenzura jest obecnie bardziej widoczna niż za poprzedniego ustroju - prywatny pracodawca jest najmądrzejszy (bo umiał zdobyć pieniądze) i nie toleruje krytyki. Może więc niektórzy rozładowują związaną z tym frustrację anonimowymi wypowiedziami na forum?
Edward Zając

aska

Post autor: aska » wtorek, 7 czerwca 2005, 19:44

Jest wielu inetrnautów którzy od wielu lat korzystaja z internetu i z różnej maści for i znana jest pod jedną nazwą czyli nickiem i nie mozna zmuszać osoby aby na siłe zaczeli zmieniac swoje zasady. Tu nie chodzi o kulture europejską ale o nietykiete internetową i tu jest pies pogrzebany.

Panie KAzimeirzu jeżeli w swoich wypowiedziach rzuca Pan zarzutyu pod czyimś nazwiskiem to wypadało by sie podpisać aby móc bronić tych zarzutów a nie za winkla erzucać kamieniem i patrzeć z bogu co sie wydarzy.

Nie ma jednak zasady i nikt nie będzie ogólno przyjetych zasad w internecie zmieniał i jeszcze raz powtarzam Panie Edwardzie kultura euriopejsak nic do tego nie ma.

henio

Post autor: henio » środa, 8 czerwca 2005, 14:24

No jestem w szoku !!!!

Edwarde tego po Tobie to sie nie spodziewałem. Jednak w każdym z nas chyba siedzi jakiś mały UB-ek. A może jeszcze przed napisaniem postu mam dowód osobisty do monitora przykładać?
Piotr Grzegorczyk

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » środa, 8 czerwca 2005, 21:07

tak... urząd pracuje już nad projektem czytnika linii papilarnych specjalnie dla tego forum... żeby uniknąc nieporozumień i niedomówień.
ObrazekObrazek

Zablokowany