zlocik motocyklowy

Moderator: DKS

zlot

zlocik motocyklowy

Post autor: zlot » piątek, 13 maja 2005, 22:07

zwracam sie do pana z zapytaniem czy można by było zorganizować jakiś zlot motocyklowy to by przyciągneło motocyklistów z całego kraju???????????!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » środa, 15 czerwca 2005, 23:45

Właśnie dlaczego niema zlotu !!! Pan Burmistrz postarał się o "skatepark" a dla motocyklistów głupiego zlotu niemoże zrobić !!! Wręcz podkłada kłody pod nogi !!! Tak się nierobi Panie Burmistrzu !!! Wręcz jestem pewny że Pan tego nieprzeczyta, ale jeśli już to bardzo proszę zrobić coś w tej sprawie bo była to jedna z większych atrakcji w Ustce, a jak wiemy atrakcje to to czego nam brakuje w Ustce i to bardzo !!! (Jestem pewny że do zmiany Burmistrza niepocieszymy się zlotami w Ustce ) Pozdrawiam wszystkich Motocyklistów myślących podobnie lub nie!!! :D :D :D

Grzegorz

Post autor: Grzegorz » czwartek, 16 czerwca 2005, 18:56

''bo była to jedna z większych atrakcji w Ustce''
i tu o mało nie pęknąlem ze śmiechu, motocykle na starym mieście , duzo hałasu i kupa kurzu , nie wszyscy lubią motorki ja np. wole samochody lub rowery. Ustka to kurort , ludzie tu przyjeżdżają odpocząć, wyciszyć się , odreagować itd. , poszaleć również, ale trzeba znać umiar : odpoczywaj, baw się , ale nie przeszkadzaj innym odpocząć.[/list]

papiesz

Post autor: papiesz » piątek, 17 czerwca 2005, 15:07

W ten sposób proponuje usunąć ze starówki samochody osobowe, wywalić koncerty na promenadzie, budki z lodami....

"odpoczywaj, baw się , ale nie przeszkadzaj innym odpocząć"
Oddajmy wspólnie kup? na ?ep Giertycha!!!

Wujek Adolf !!!

A gdzie jest starówka w Ustce bo niewiem ????????????

Post autor: Wujek Adolf !!! » piątek, 17 czerwca 2005, 21:34

hahahhahaha starówka w Ustce tylko gdzie !!! Jesteście straszni zlot był pod koniec lata a jak wiadomo sezon w Ustce trwa od 15 Lipca do 15 sierpnia !!! A pozatym motocykliści odpoczywali bawiąc się po drugiej stronie w dziczy totalnej jeszcze wam źle !!! (Przykre to co piszecie i wręcz płytkie) A o usunięcie budek z lodami na promenadzie to już jeden niedawno się starał !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Czy naprawde motocykliści słyną taką złą opinią !!! Bo wypowiedzi tych panów są żałosne !!! Oby tak dalej to napewno daleko zajdziemy !!! (Ustczanie sobie !!!)

Rzecznik Prasowy
Kontakt:

Post autor: Rzecznik Prasowy » sobota, 18 czerwca 2005, 23:32

Jedyne wyjście jakie widzę to podejście organizatorów ewentualnego zlotu do urzędu miasta i spotkanie z naczelnikiem Wydziału Promocji.
Oczywiście proponuję przyjść z gotowym programem, ewentualnie jego konspektem.
Myślę, że wtedy spokojnie będziemy sobie mogli porozmawiać i ustalić ewentualne szczegóły.
Bo rozumiem, że jest jakiś organizator, może grupa fanów motocyklów, która chciałaby zorganizować taki zlot.

Pozdrawiam
Hubert Bierndgarski
Rzecznik Prasowy UM Ustka

Edward

Zlot

Post autor: Edward » środa, 22 czerwca 2005, 11:04

Do "Wujka Adolfa". Niestety, motocykliści mają faktycznie fatalną opinię, nie tylko w Ustce. Podobnie niektórzy właściciele samochodów terenowych. Piszę "niestety", bo niegdyś też należałem do tego grona i ujeżdżałem Jawę Sport, gdy normą były WSK.
Jazda po chodnikach, ryczące silniki, piratowanie po mieście - to fakty obserwowane przez mieszkańców. Nie mnie oceniać, jaki procent psuje opinię ogólu, ale łyżka dziegciu ... - jak mówili starożytni Słowianie.
Warto więc zastanowić się nad ramami takiego zlotu - ostatnio o jednej z takich imprez jest nawet głośno, bo ktoś nakręcił z ukrycia film ...
Może więc część oficjalna, pokazy i parada w mieście, a jakieś zawody terenowe na poligonie? Co by nie powiedzieć - motocykle zwykle przyciągają więcej widzów niż samochody.
Edward Zając

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » sobota, 25 czerwca 2005, 12:14

Najlepszym wyjściem było by zorganizowanie zlotu gdzieś na odludziu w okolicach Ustki był by napewno większy spokój !!! I właśnie dlaczego nikt niepomyślał jeszcze o zlocie terenówek lub coś w tym stylu ??? Też jest wielu zwolenników tego sprzętu a nic się nierobi w tym kierunku !!! (coś w stylu zlot w Darłówku) Napewno by przyciągneło dużo widzów !!! Niby ludzie żyją w Ustce z turystyki ale jak przychodzi do zorganizowania jakiejś atrakcji typu zlot lub jakiegoś głośniejszego koncertu to ludzie są przeciwni !!! I z kąt ludzie mają wiedzieć co to jest Ustka i gdzie się znajduje !!! I wogule nic się nierobi aby upiększyć miasto (no oprucz słynnych krawężników malowanych na biało rozpromowało Ustkę na całą Polskę !!! Oby tak dalej ) Burzy się stare kamieniczki zamiast je odnowić i stawia sie ochydne bloki !!! A dlaczego nic się nierobi ze stroną zachodnią Ustki ??? Plaża zachodnia (piękna duża plaża a ratowników brak) !!! Wogule niema sensu się wypowiadać itak nic się nierobi w tym kierunku !!! Nic się niezmieni itak !!! A bym zapomniał i ta słynna życzliwość ludzka (jeden patrzy jak wbić nuż drugiemu w plecy) piękne to jest !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

papiesz

Post autor: papiesz » sobota, 25 czerwca 2005, 14:31

Trochę poza tematem, ale pamiętam pomysł paru słupskich ekologów, którzy aby zwiększyć i polepszyc frekwencje na linii kolejowej, a także odciążyć przez to ruch samochodowy, proponowali przedłużenie kursów aż po samą główkę mola po stronie zachodniej. Ludzie zapłaciliby za to nawet te 80 groszy więcej niż za autobus, a może nawet kolej wprowadziłaby promocje na tą linie (tak jak w tej chwili do Darłowa - jeździ tam co godzine nowoczesny szynobus!). Wówczas propozycja nie miała szans przebicia, bo władze Ustki olewały sprawę. A sprawa była (i uważam, że jest) do wygrania. A dlaczego pociągi dalekobieżne nie kończą już w Ustce naganiając turystów? Przecież do Łeby takowe dojeżdżają!
Oddajmy wspólnie kup? na ?ep Giertycha!!!

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » sobota, 25 czerwca 2005, 19:53

Odpowiedź jest prosta (niechce obrażać naszych władz ale taka jest prawda) W Łebie takowa władza składa się z samych tak zwanych prywaciarzy którzy mają różne ośrodki, sklepy itp. i robią wszystko aby ściągnąć turystów (byłem w Łebie i jest ładniejsza od Ustki przy odrobinie chęci sytuacja by się odwróciła) A Usteckie władze składają się głównie z samych nauczycieli i byłych wojskowych (bycie radnym możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy) i co im zależy czy ktoś tu przyjedzie czy nie !!! I jedynym pomysłem władz na rozpromowanie Ustki to była chęć powiększenia biustu syrence !!! :lol: :lol: :lol:

henio

Post autor: henio » sobota, 25 czerwca 2005, 21:40

Skwituje to krótko MALKONTENT !!!

Rozumie że się starałeś zorganizowac zlot motocyklowy zlot terenówek i dostałeś odpowiedz negatywną od miasta.

PKP jest chętna to zrobic jeżeli miasto zapewni lub pokryje koszty obsługi technicznej. Zresztą ostatnio miasto dostało odpowiedz od PKP że w tym roku jest to niemożliwe i mozna rozmawiac o przyszłym roku.

Czemu kłamiesz że na zachodniej stronie nie ma plaży strzeżonej?
Piotr Grzegorczyk

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » niedziela, 26 czerwca 2005, 13:41

Aż 200m plaży strzeżonej na stronie zachodniej !!! Jest naprawde czym się szczycić :!: :!: :!: A przecież mogło by być więcej strzeżonej plaży (wkońcu miasto bierze za coś podatek klimatyczny za wdychanie naszego czystego powietrza) a na co on idzie niemam pojęcia (jeszcze była nawet taka opcja żeby zrobić plaże płatne w Ustce) Bardzo dobry pomysł popieram napewno przyciągnie to tłumy !!! :oops: :oops: :oops:

henio

Post autor: henio » niedziela, 26 czerwca 2005, 23:29

najpierw piszesz "Plaża zachodnia (piękna duża plaża a ratowników brak)"

Ja k napisałem że jest strzeżona latem to piszesz że 200 metrów to zamało zdecyduj się.

Piszesz o plazach płatnych czys ty sie z choinki zerwał gdzie padł taki pomysł bo ja sobie w tym roku nieprzypominam aby była taka koncepcja.

A na plaże miasto wykłada coś ponad 100 000 zł.
Piotr Grzegorczyk

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » poniedziałek, 27 czerwca 2005, 10:42

Z plażami płatnymi to było jakoś po lecie !!!! I naprawde jeżeli uważasz że Ustka jest piękna i że się dobrze promuje !!! No fakt promocją na to lato było że (brak dokumentów że Ustka jest miastem) wielka wiocha !!!! A ty naprawde podziwiając to wszystko że miasto tyle robi, to chyba nieruszasz się poza Ustkę i niewidziałeś innych miast nadmorskich, o wioskach już nienapominam nawet !!! Naprawde jesteś słabiutki tak myśląc !!!

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » poniedziałek, 27 czerwca 2005, 10:45

Heniu to ty na tym zdjęciu ????? Zaczynam się bać już !!! (ale ty straszny jesteś ) !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

henio

Post autor: henio » poniedziałek, 27 czerwca 2005, 12:47

Powtórze MALkONTENT

Z racji swojego zawodu dużo jeżdze po Polsce a w sezonie letnim po miejscowościach nadmorskich i nie uważam abyśmy tak wiele odstawali od innych miast czy wiosek.

A powiedz mi gdzie to ja napisałem że Ustka dobrze się promuje?
Czytać a czytać ze zrozumieniem to dwie różne sprawy u ciebie z tą drugą troche kiepsko widze. A że jest łądna tak uważałem uważam i uważać będę a jak ci miasto nieodpowiada przeprowadz się lub zacznij cos robic aby poprawić ten wizerunke miasta. Bo widze że umiesz tylko krytykować a nie ma tego a nie ma tego a zorganizuj coś pokaż żed chciałeś a miasto ci niedało szansy udowodnij że w tym mieście nic nie można zrobić i zagraj wszystkim na nosie a nie tylko ciągle krytykuj.

Nie pytaj co Ustka zrobiła dla Ciebie powiedz lepiej co ty zrobiłeś dla UStki.

A że tak wyglądam no cóż życie i jeszcze raz życie mnie tak potraktowało.
Piotr Grzegorczyk

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » środa, 29 czerwca 2005, 23:03

Nie czarujmy się że w Ustce jest źle, a mogło by być dobrze gdyby ludzie umieli się dogadać ze sobą !!! Mojego zdania o Ustce niezmienie, niemam powodów ku temu !!!

Obserwator
Kontakt:

Post autor: Obserwator » czwartek, 30 czerwca 2005, 08:15

No i ciekawa nam tu rozmowa się wykroiła. Szkoda tylko, że brak wiedzy na pewne tematy dot. miasta doprowadza, iż sieje się niepotrzebny zamęt wśród czytających ten post. A wystarczy tylko trochę dobrej woli i chęci aby popytać się, dowiedzieć.

1. Plaża płatna - fakt. Pan burmistrz proponował swego czasu takie rozwiązanie aczkolwiek były to tylko rozważania i Rada Miasta tego nie podchwyciła. Dla informacji to nad plażą płatną zastanawiano się również w takich miejscowościach jak Sopot i Międzyzdroje. Nie jest więc to tylko "ustecki" pomysł. :!: :!: :!:

2. Opłata klimatyczna. W Ustce obowiązuje jedna z najniższych jeśli nie najniższa na całym Pomorzu. Nie o to jednak się rozchodzi. Pytanie było co się z nią dzieje. Ano te 450 - 500 tysięcy złotych rocznie, które uda się zebrać uchwałą Rady Miejskiej przeznaczone jest na remont i naprawę dróg w mieście.

3. Ubiegam od razu pytanie: Jakie remonty, gdzie ?? A w Ustce :D Tylko trza pochodzić i popatrzeć np. na Osiedlu Kwiatowym.

Wiedzę na w/w tematy czerpie z prasy lokalnej jak i ze stron internetowych Ustki, więc wystarczy chcieć aby odnaleść na pewne nurtujące nas pytanie odpowiedź,

pozdrawiam Krzysztof

P.S.

Szanowny kolego Hubercie - Rzeczniku Prasowy UM. Dlaczego ja mam Ciebie wyręczać w takich sprawach jak w/w :?: Do pracki :?: Do pracki kolego :D

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » czwartek, 30 czerwca 2005, 20:31

OOOOOOOOOOOOOO nareszcie wiem co się dzieje z Opłatą klimatyczną !!! Fakt drogi mamy ładne nie zaprzeczam !!! A co ze zrównaniem z ziemią budek, lokali itp. na promenadzie ??? :?: :?: :?: :D :D :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 lipca 2005, 11:01 przez Wujek Adolf !!!, łącznie zmieniany 1 raz.

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » niedziela, 3 lipca 2005, 10:59

Pytanie do Burmistrza !!! Na czym polega promowanie zachodniej strony Ustki, chyba nie na płatnych parkingach które wyrosły w tym roku (cóż za wspaniała decyzja) jeżeli to jest właśnie promocja to gratuluje pomysłu :lol: a taka promocja zachodniej strony i Ustki powinna się wiązać z szybką dymisją Burmistrza (niemogę się już doczekać) :!: :!: :!: Lecz wiem że się nie podda do dymisji (ale na szczęście kadencja Burmistrza już się kończy i całej naszej słynnej rady miejskiej) więc może coś niedługo się zmieni !!! (W co wątpię) :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Zablokowany