zlocik motocyklowy

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » środa, 6 lipca 2005, 07:58

@Włodzimierz Siudek

Podobno obnizyliście opłate targową ze 100 zł na 30 zł dziennie od handlowania od dzierżawców.Czy to prawda?

Obserwator
Kontakt:

Post autor: Obserwator » środa, 6 lipca 2005, 12:45

Witam.
30 czerwca Rada Miejska w Ustce na wniosek grupy radnych : Sławomir Kropiewski, Adam Brzóźka i Przemysław Nycz stosunkiem głosów: 6 za, 5 przeciw, 2 wstrzymujące zmieniła uchwałę Nr XXIII/205/2004 w sprawie określenia stawek opłaty targowej w punkcie dot. wysokości opłat.
Tak jak napisałeś stawka wynosi teraz 30 zł.

pozdrawiam Krzysztof

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » środa, 6 lipca 2005, 13:09

Ja tylko formalnie.

Były dwa głosowania w pierwszym 5 za , 5 przeciw i 2 wstrzymujące sie czyli brak rozwiązania gdyż mecenas powiedziała że głos przewodniczącego jest przeważający mimo takiego zapisu w statucie miasta.

Przewodniczący zarządził reasumcje i przy 7 za 5 przeciw Rada przyjeła uchwała.

Osobiście mam wątpliwości czy w ten sposób Przewodniczący mógł zarządzić reasumcje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » środa, 6 lipca 2005, 13:39

30 czerwca Rada Miejska w Ustce na wniosek grupy radnych : Sławomir Kropiewski, Adam Brzóźka i Przemysław Nycz stosunkiem głosów: 6 za, 5 przeciw, 2 wstrzymujące zmieniła uchwałę Nr XXIII/205/2004 w sprawie określenia stawek opłaty targowej w punkcie dot. wysokości opłat.
Tak jak napisałeś stawka wynosi teraz 30 zł.
Dobry ruch (Sławek!)bo musiałem sie tłumaczyć przed ludzmi z Polski co za myk z ta opłatą.Nie jestem zainteresowany ta opłatą ale według mnie to jakis dziwoląg.Wiem ,wiem- porzadek ,równośc handlowania itp.Jestem przeciwny takim opłatą i jak maja być to niech będą jak najniższe.

Wujek Adolf !!!

Post autor: Wujek Adolf !!! » piątek, 8 lipca 2005, 20:58

Śmialiście się z moich wypowiedzi spójrzcie na swoje hahahahaha !!!

Do Pani Joanny (sama rzuć się z mola, może ci pomóc ???)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 9 lipca 2005, 00:24

Pozdro :D :D :D

Zablokowany