dlaczego ten dział nazywa się pytania do burmistrza ?

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

dlaczego ten dział nazywa się pytania do burmistrza ?

Post autor: dumb » środa, 8 czerwca 2005, 21:09

burmistrz ani razu się nie wypowiedział, nikomu nie odpowiedział i ma to w nosie ... jest ponadto... po co ten dział??
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » czwartek, 9 czerwca 2005, 11:21

Może zmienimy na Dział Picerów?Pozdro

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » sobota, 11 czerwca 2005, 06:11

Wogóle to trzeba by zrobic porządek z tymi działami.

Ktoś kto opiekuje sie tym forum to robi to chyba z przypadku. W dziale Aktualności juz chyba są cztery sondy które powinny byc w dziale Sondy.
Dział Pytania do burmistrza zmienić trzeba na pytania do Urzędu Mioejskiego lub Rzecznika.

Stworzyłbym dodatkowe ziały jak np Zgłaszanie błędów techniczych oraz sugestii co do działania serwisu strony usteckiej i forum, AKtualności przeznaczył bym dla informacji z Ustki i posty zakładał by rzecznik, tematy luźne to przełożył bym do działu pogaduchy, dodatkowo stworzyłbym dział Sezon i w tym dziale poruszane były by tematy związane z sezonem letnim.

W sumie mam jeszcze pare pomysłów co do działów tylko trzeba kogoś zmobilizować aby wtedy pilnował tych działów jak i porządku na forum a nie robił to od przypadku do przypadku.
Obrazek

Maciej

Post autor: Maciej » sobota, 11 czerwca 2005, 08:28

zaiste propozycje wysnute przez przedmówcę zdają się być świetne! ja również opowiadam się za takim rozwiązaniem.
niestety nie będzie nam chyba dane doczekać takiego dnia, gdyż odkąd zaglądam na te forum, doświadczyłem obecności szanownego ADMINA aż RAZ!
mam więc pytanie do burmistrza, który i tak go nigdy nie przeczyta: za co płacicie operatorom strony?

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 11 czerwca 2005, 10:40

przecież to tylko urzędnicy... oni pracują od 7 do 15 i koniec.. podczas dnia mają dużo innej roboty.. zawracacie gitarę z tym forum... :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » sobota, 11 czerwca 2005, 12:37

Jeśli chodzi o kontrolę nad forum, to ja mógłbym z miłą chęcią zająć się pilnowaniem porządku na wielodziałowym forum. Na forum jestem średnio trzy razy dziennie, więc mógłbym na bieżąco kontrolowac wybryki i przenosić tematy do innych działów. W razie czego oczywiście odpowiadam osobiście :)
"Po co mam czas tracić na mówienie do ściany, ściana i tak zawsze swoje wie..." Banach

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 11 czerwca 2005, 12:47

A jakiej jesteś opcji politycznej?He,he. :lol:

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » sobota, 11 czerwca 2005, 15:28

Centrowy liberał reformista :P

Tak na serio to jestem neutralny :) W wyborach głosuję na tych, którzy są wiarygodni i są poparci dokonaniami z przeszłości :) No ale starczy, że po prostu jestem neutralny :)

Aaa i nie toleruję podlizywania :>
"Po co mam czas tracić na mówienie do ściany, ściana i tak zawsze swoje wie..." Banach

papiesz

Post autor: papiesz » sobota, 11 czerwca 2005, 16:22

"W wyborach głosuję na tych, którzy są wiarygodni i są poparci dokonaniami z przeszłości"

A są jeszcze tacy?
Oddajmy wspólnie kup? na ?ep Giertycha!!!

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » niedziela, 12 czerwca 2005, 10:25

Nie bardzo rozumiem jak osoba nie będąca pracownikiem urzędu miejskiego mogłaby być moderatorem. Na jakich zasadach? Skąd ma wiedzieć co można czego nie? Bez szans... to musi być pracownik urzędu.
ObrazekObrazek

henio

Post autor: henio » poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:13

To morze zaczniemy maile wysyłac do decydentów jak tak notorycznie bedziemy ich nękać to moze zrozy\umieja że potrzeba kogoś dać tutaj odpowiedzialnego.
Piotr Grzegorczyk

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:17

odpowiedź: Ponieważ w tym dziale burmistrz odpowiada na nasze pytania za pomocą rzecznika prasowego. PROSTE?? :P :lol:

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:24

Święta racja chłopcze z Ustki :) Instytucja Rzecznika Prasowego jest po to, żeby reprezentował on punkt widzenia burmistrza.

Może powstrzymajmy te protesty i zostańmy przy tym co jest teraz. Inna sprawa, że pan Hubert dawno się nie odezwał... Jego obecność jest zdecydowanie niezbędna :)

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:29

Może pan rzecznik ma urlop czy coś...

henio

Post autor: henio » poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:29

Ale ja chce protestowac po to aby zmienili strukture działów i teamtów. A rzecznika do 16 czerwca nie ma w pracy.
Piotr Grzegorczyk

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:31

a więc się nie myliłem :)

Rzecznik Prasowy
Kontakt:

Post autor: Rzecznik Prasowy » wtorek, 14 czerwca 2005, 10:22

Faktycznie do 16 czerwca jestem w domu bo sie mi rodzinka rozchorowała. Co nieoznacza jednak, że nie przyglądam się naszemu forum.
Jeżeli chodzi o odpowiadanie, to faktycznie ja odpowiadam na forum w imieniu burmistrza. Zapewniam was jednak, że każde pytanie trafia do mojego szefa.
Starm się odpowiadać, kiedy pojawiają się w tym dziale konkretne pytania. Nie chcę natomiast udzielać się w dyskusjach pojawiających się na forum. Forum jest dla was i pozwala wam na wypowiadanie swoich poglądów. Oczywiście jeżeli w dyskusji pewne sprawy będą wymagały odpowiedzi burmistrza na pewno to zrobimy.
Nie chciałbym jednak w dyskusjach się udzielać, bo różni ludzie różnie sobie to mogą interpretować.
Pozdrowienia
i zapewniam, że czuwam:)

Maciej

Post autor: Maciej » sobota, 18 czerwca 2005, 11:22

w takim razie dział powinien nazywać się 'pytania do rzecznika'
tak się skłąda, ze ostatnio próbowałem skontaktować się z naszym szanownym burmistrzem za pośrednictwem poczty elektronicznej. niestety mój mail wrócił z dopiskiem 'adresat nie istnieje'. czyżby więc adres na oficjalnej stronie miasta Ustka był nieaktualny? jeśli tak, to czemu nie został zmieniony przez jakże kompetentnych informatyków zajmujących się naszą witryną? a może pan burmistrz specjalnie podał nieistniejący adres, bo miał dość maili od zwykłych szarych obywateli?
panie burmistrzu: należało by z tym coś zrobić! przecież z dnia na dzień do wyborów coraz bliżej, a pańscy sympatycy chcieliby chociaż wirtualnie demonstrować swoje poparcie dla pańskiej osoby o każdej porze dnia i nocy...

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » poniedziałek, 20 czerwca 2005, 16:28

link na stronie jest w porządku .... działa ... coś chyba nie halo masz u siebie... a może nie na ten adres słałeś .. na stronie jest burmistrz@um.ustka.pl i działa ok
ObrazekObrazek

Zablokowany