Strona 1 z 1

dlaczego ten dział nazywa się pytania do burmistrza ?

: środa, 8 czerwca 2005, 21:09
autor: dumb
burmistrz ani razu się nie wypowiedział, nikomu nie odpowiedział i ma to w nosie ... jest ponadto... po co ten dział??

: czwartek, 9 czerwca 2005, 11:21
autor: Mirek
Może zmienimy na Dział Picerów?Pozdro

: sobota, 11 czerwca 2005, 06:11
autor: masasza
Wogóle to trzeba by zrobic porządek z tymi działami.

Ktoś kto opiekuje sie tym forum to robi to chyba z przypadku. W dziale Aktualności juz chyba są cztery sondy które powinny byc w dziale Sondy.
Dział Pytania do burmistrza zmienić trzeba na pytania do Urzędu Mioejskiego lub Rzecznika.

Stworzyłbym dodatkowe ziały jak np Zgłaszanie błędów techniczych oraz sugestii co do działania serwisu strony usteckiej i forum, AKtualności przeznaczył bym dla informacji z Ustki i posty zakładał by rzecznik, tematy luźne to przełożył bym do działu pogaduchy, dodatkowo stworzyłbym dział Sezon i w tym dziale poruszane były by tematy związane z sezonem letnim.

W sumie mam jeszcze pare pomysłów co do działów tylko trzeba kogoś zmobilizować aby wtedy pilnował tych działów jak i porządku na forum a nie robił to od przypadku do przypadku.

: sobota, 11 czerwca 2005, 08:28
autor: Maciej
zaiste propozycje wysnute przez przedmówcę zdają się być świetne! ja również opowiadam się za takim rozwiązaniem.
niestety nie będzie nam chyba dane doczekać takiego dnia, gdyż odkąd zaglądam na te forum, doświadczyłem obecności szanownego ADMINA aż RAZ!
mam więc pytanie do burmistrza, który i tak go nigdy nie przeczyta: za co płacicie operatorom strony?

: sobota, 11 czerwca 2005, 10:40
autor: dumb
przecież to tylko urzędnicy... oni pracują od 7 do 15 i koniec.. podczas dnia mają dużo innej roboty.. zawracacie gitarę z tym forum... :D

: sobota, 11 czerwca 2005, 12:37
autor: kulTOOLA
Jeśli chodzi o kontrolę nad forum, to ja mógłbym z miłą chęcią zająć się pilnowaniem porządku na wielodziałowym forum. Na forum jestem średnio trzy razy dziennie, więc mógłbym na bieżąco kontrolowac wybryki i przenosić tematy do innych działów. W razie czego oczywiście odpowiadam osobiście :)

: sobota, 11 czerwca 2005, 12:47
autor: Mirek
A jakiej jesteś opcji politycznej?He,he. :lol:

: sobota, 11 czerwca 2005, 15:28
autor: kulTOOLA
Centrowy liberał reformista :P

Tak na serio to jestem neutralny :) W wyborach głosuję na tych, którzy są wiarygodni i są poparci dokonaniami z przeszłości :) No ale starczy, że po prostu jestem neutralny :)

Aaa i nie toleruję podlizywania :>

: sobota, 11 czerwca 2005, 16:22
autor: papiesz
"W wyborach głosuję na tych, którzy są wiarygodni i są poparci dokonaniami z przeszłości"

A są jeszcze tacy?

: niedziela, 12 czerwca 2005, 10:25
autor: dumb
Nie bardzo rozumiem jak osoba nie będąca pracownikiem urzędu miejskiego mogłaby być moderatorem. Na jakich zasadach? Skąd ma wiedzieć co można czego nie? Bez szans... to musi być pracownik urzędu.

: poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:13
autor: henio
To morze zaczniemy maile wysyłac do decydentów jak tak notorycznie bedziemy ich nękać to moze zrozy\umieja że potrzeba kogoś dać tutaj odpowiedzialnego.

: poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:17
autor: chlopak_z_ustki
odpowiedź: Ponieważ w tym dziale burmistrz odpowiada na nasze pytania za pomocą rzecznika prasowego. PROSTE?? :P :lol:

: poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:24
autor: kulTOOLA
Święta racja chłopcze z Ustki :) Instytucja Rzecznika Prasowego jest po to, żeby reprezentował on punkt widzenia burmistrza.

Może powstrzymajmy te protesty i zostańmy przy tym co jest teraz. Inna sprawa, że pan Hubert dawno się nie odezwał... Jego obecność jest zdecydowanie niezbędna :)

: poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:29
autor: chlopak_z_ustki
Może pan rzecznik ma urlop czy coś...

: poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:29
autor: henio
Ale ja chce protestowac po to aby zmienili strukture działów i teamtów. A rzecznika do 16 czerwca nie ma w pracy.

: poniedziałek, 13 czerwca 2005, 23:31
autor: chlopak_z_ustki
a więc się nie myliłem :)

: wtorek, 14 czerwca 2005, 10:22
autor: Rzecznik Prasowy
Faktycznie do 16 czerwca jestem w domu bo sie mi rodzinka rozchorowała. Co nieoznacza jednak, że nie przyglądam się naszemu forum.
Jeżeli chodzi o odpowiadanie, to faktycznie ja odpowiadam na forum w imieniu burmistrza. Zapewniam was jednak, że każde pytanie trafia do mojego szefa.
Starm się odpowiadać, kiedy pojawiają się w tym dziale konkretne pytania. Nie chcę natomiast udzielać się w dyskusjach pojawiających się na forum. Forum jest dla was i pozwala wam na wypowiadanie swoich poglądów. Oczywiście jeżeli w dyskusji pewne sprawy będą wymagały odpowiedzi burmistrza na pewno to zrobimy.
Nie chciałbym jednak w dyskusjach się udzielać, bo różni ludzie różnie sobie to mogą interpretować.
Pozdrowienia
i zapewniam, że czuwam:)

: sobota, 18 czerwca 2005, 11:22
autor: Maciej
w takim razie dział powinien nazywać się 'pytania do rzecznika'
tak się skłąda, ze ostatnio próbowałem skontaktować się z naszym szanownym burmistrzem za pośrednictwem poczty elektronicznej. niestety mój mail wrócił z dopiskiem 'adresat nie istnieje'. czyżby więc adres na oficjalnej stronie miasta Ustka był nieaktualny? jeśli tak, to czemu nie został zmieniony przez jakże kompetentnych informatyków zajmujących się naszą witryną? a może pan burmistrz specjalnie podał nieistniejący adres, bo miał dość maili od zwykłych szarych obywateli?
panie burmistrzu: należało by z tym coś zrobić! przecież z dnia na dzień do wyborów coraz bliżej, a pańscy sympatycy chcieliby chociaż wirtualnie demonstrować swoje poparcie dla pańskiej osoby o każdej porze dnia i nocy...

: poniedziałek, 20 czerwca 2005, 16:28
autor: dumb
link na stronie jest w porządku .... działa ... coś chyba nie halo masz u siebie... a może nie na ten adres słałeś .. na stronie jest burmistrz@um.ustka.pl i działa ok