Rozwoj Ustki.......???

Moderator: DKS

Thomas P.
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 4 lipca 2005, 13:08

Rozwoj Ustki.......???

Post autor: Thomas P. » poniedziałek, 4 lipca 2005, 14:01

Hallo !!!
Kiedys zainwestowalem w Ustke i od tego czasu tez spedzam czesto wolny czas w tym malym i uroczym "Kurorcie" - niestety musze stwierdzic ze od paru lat nic sie tam nie zmienia (poza cenami), jesli chodzi o inwestycje rozwojowe miasta. Dlatego zanim sie znowu zdecyduje na lokate pieniedzy, mam pytanie czy istnieje jakis konkretny plan rozwojowy Ustki tzn. np. "konkretne" polaczenie strony wschodniej z zachodnia - jakies konkretne kino czy tez basen - nie wspominajac juz o stacji PKP...???!!!
Takich jak ja jest wiecej - ktorzy zadaja sobie pytanie czy oplaca sie inwestowac w Ustke !?.. - bo jesli chodzi o "kurorty" urlopowe to chyba wszyscy mamy troche inne wyobrazenie....
Z poszanowaniem
Thomas P.

Kazimierz B.
Posty: 207
Rejestracja: czwartek, 24 marca 2005, 13:50

Re: Rozwoj Ustki.......???

Post autor: Kazimierz B. » wtorek, 5 lipca 2005, 14:58

Thomas P. pisze:Hallo !!!
tzn. np. "konkretne" polaczenie strony wschodniej z zachodnia - jakies konkretne kino czy tez basen - nie wspominajac juz o stacji PKP...???!!!
Thomas P.
A teraz uściślij co znaczy "konkretne" połączenie strony wschodniej z zachodnią znaczy co przez Słupsk trzeba jeździc na strone zachodnią??

JAkieś konkretne kino - przeciez jest kino. A wiesz ile ludzi przychodzi na seanse w okresie jesienno zimowo wiosennym całe mnóstwo czasami nawet mniej niż 10 osób.

Basen - zainwestuj w to i niech ci się zwróci przeciewz to taki intratne przedsięwzięcie.

Stacja PKP - szybko trzeba zgłościc że ktoś nam stacje PKP ukradł i pociągi się w kanale rzecznym zatrzymują.

Wiesz co lepiej bądz konkretny i niepisz takich głupot więcej.

Edward
Posty: 2812
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2003, 18:29

Post autor: Edward » środa, 13 lipca 2005, 21:10

Skąd się bierze ten brak podstawowych wiadomości na temat miasta, jego możliwości inwestycyjnych? Rzeczą miasta jest przygotowanie terenów pod inwestycje - ale nie miasto ma budować baseny, parki wodne i tp. inwestycje. Kto zastanawia się nad tym, że większość planów zagospodarowania przestrzennego wykonuje się dopiero teraz, w tej kadencji? Kto zastanawia się nad tym, co należy do kompetencji Rady, a za co odpowiada burmistrz? Za co odpowiadają władze miasta, a za co powiat, województwo, lasy czy Urząd Morski?
P. Kazimierzu - dobrze, że na tym forum spotyka się osoby, które orientują się w tych sprawach. Można mieć różne zdanie, ale przyjemnie jest wymieniać poglądy z kimś, kto wie o czym pisze.
Edward Zając

Zablokowany