Straż Miejska - dla kogo????

Moderator: DKS

Grzegorz

Pani Maju Pani jest kobietą ..........

Post autor: Grzegorz » wtorek, 2 sierpnia 2005, 23:33

Pan Jaskuł chyba nie wie , że kobiety albo piszą albo mówią zdaniami złorzonymi ale to nie jest reguła. Pani Maju CYTAT: ( w temacie przeze mnie poruszonym chodzi nie o to, czy przez te dwa miesiące mamy żyć w bezprawiu czy w zawieszeniu prawa ) ja uwazam , że ludzie z Ustki mają swoje prawa , mi chodzi o pewną ludzką wyrozumiałość, ludzie do Ustki przyjeżdżają odpocząć. Kiedyś na plaży uslyszałem jak mała dziewczynka zauroczona morzem, prosiła swoją mame żeby jej wytłumaczuła skąd się biorą muszelki, była pierwszy raz nad morzem a mama (rozmawiając przez komórke) tata załawił coś nad jeziorem tam też będzie fajnie.
A mi się zrobiło przkro.

maja

Post autor: maja » środa, 3 sierpnia 2005, 09:32

Wyrozumiałość wyrozumiałością, a przepisy przepisami.
maja pisze: Tutaj chodzi tylko o to, że skoro co roku sytuacja się powtarza – nagminnie są łamane wszelkie nakazy i zakazy – to może wystarczy na czas sezonu dopuścić parkowanie w pewnych miejscach, poprzez zdjęcie ustawionych znaków drogowych.
O dziwo zdarzają się przyjezdni respektujący wszystkie znaki drogowe i zrzymający sie na ich nagminne łamanie przez innych. I pojawiają się w Ustce przyjezdni (i tubylcy), na wózkach i z wózkami, którzy muszą schodzić na ulicę, bo nie można przejść zastawionymi samochodami chodnikami...
Ale wytrzymajmy. To jeszcze tylko 3 tygodnie i temat umrze śmiercią naturalną.
POZDROWIONKA Maja

Zablokowany