Jak zglaszac firmy do "Katalogu firm usteckich"?

Moderator: DKS

IwonaBartek

Jak zglaszac firmy do "Katalogu firm usteckich"?

Post autor: IwonaBartek » czwartek, 28 lipca 2005, 14:10

Chcialbym sie dowiedziec na jaki adres nalezy wysylac zgloszenia do Katalogu firm usteckich i co powinno ono zawierac.

Koper

Post autor: Koper » czwartek, 28 lipca 2005, 14:51

Najlepiej nie zgłaszać w ogóle!

Nawet sam urząd miasta nie korzysta z tego katalogu... Sam prowadzę jedyne biuro tłumaczeń w powiecie, zadałem sobie trud zgłoszenia firmy do tego katalogu, a stronę Ustki już drugi raz przetłumaczył kto inny. Nikt mnie nawet nie prosił o ofertę. Tym razem można nawet zrozumieć te teksty!

Najlepiej zresztą w ogóle nie prowadzić działalności gospodarczej - same kłopoty.

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » czwartek, 28 lipca 2005, 20:26

Najlepiej zresztą w ogóle nie prowadzić działalności gospodarczej - same kłopoty
Właśnie stałem sie bezrobotnym!Odpoczne od tych opłat!!! :idea:

pahaoo

Post autor: pahaoo » czwartek, 28 lipca 2005, 21:18

koper przyznaj się wszystkim, że pierwsze, dosłownie opływajce błędami tłumaczenie www.ustka.pl było wykonane własnie przez twoją firmę, choć nie zlecał tobie tego um, a firma, która zajmuje się obsługą serwisu www.ustka.pl

My już zakładaliśmy się z kumplami, że do tłumaczenia stosowałeś translator i tak jak on przetłumaczył tak bez zmian wrzucałeś na www. I dopiero po uwagach wywalono to tłumaczenie i wybrano innego tłumacza.

Każdy skrobie jak może.

...............................
Królowo chroń się przed Bgiem

Rzecznik Prasowy
Kontakt:

Post autor: Rzecznik Prasowy » czwartek, 28 lipca 2005, 21:22

Proszę o wysłanie odpowiednich informacji (nazwa firmy, rodzaj swiadczonych usług, dane teleadresowe ewentualnie email i strona www) na mój adres mailowy:

rzecznik.prasowy@um.ustka.pl

Na pewno się zajmę wprowadzeniem tego do katalogu.

A tak prywatnie to, zapewne nie korzystamy z takich narzędzi jak chociażby katalog bo daleko nam do społeczeństwa obywatelskiego, co to potrafi się samo wspierać. Ale może z czasem...:)

Hubert Bierndgarski

Koper

Post autor: Koper » czwartek, 28 lipca 2005, 22:34

Rzeczniku, sprostuj proszę wypowiedź, która przypisuje mi jakiekolwiek tłumaczenie usteckiej strony i potwierdź, że zostało usunięte właśnie na moją prośbę.

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 30 lipca 2005, 10:20

Panie Koper, z Pana wypowiedzi wynika że prowadzi Pan JEDYNE I SŁUSZNE BIURO TŁUMACZEŃ, a wolny rynek to taka ściema...
ObrazekObrazek

Zablokowany