gdzie jest ta ulica gdzie ...

Moderator: DKS

biscay

gdzie jest ta ulica gdzie ...

Post autor: biscay » poniedziałek, 15 sierpnia 2005, 03:14

dlczego pani posiadajaca bar na ul.m.polskiej i kosynierow zablokowala droge publiczna i od 2 lat zadne interwencje nie daja skutkow i na ulice perlowa jest utrudniony dojazd straz miejska twierdzi ze to nie ich dzial oni tylko zbieraja oplaty potwierdzaja sie opinie dumba i mirka jestesmy zlewani pozdrowienia bezrobotny ustczanin

jaskuł

Post autor: jaskuł » poniedziałek, 15 sierpnia 2005, 23:14

hmm... o czym ty właściwie mówisz. znam tych ludzi i nie bardzo wiem dlaczego próbujesz tu kłamać i oszukiwać?? Ci ludzie mają swój kawałek ziemi, żadnej drogi nie blokują a wjazd na ul. Perłową jest ok! Może Ci chodzi o tych ludzi z boku, którzy prowadzą ten parking z boku ale wtedu uważaj żebyś nie obrażał niewinnych ludzi. I nie dziwę się, że straż miejska nie reaguje kiedy nie ma podstaw tylko tobie się coś nie podoba!! Więcej rzetelności kolego :evil:

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 20 sierpnia 2005, 09:25

@jaskuł

Jak to jest bar na rogu Mar.Pol i Kosynierów to ma racje.Gostek z tyłu tego baru postawił kamienie na nie swojej ziemi (przewidziany jest tam pas zieleni)-swoją ziemie dokładnie ogrodził-zobacz plany w Urzedzie Miejskim.Pozdro

jaskuł

Post autor: jaskuł » sobota, 20 sierpnia 2005, 11:58

Tyle, że z tyłu on kawałek ziemi dzierżawi od miasta. W miejscu gdzie stoją samochody przewidziane są miejsce postojowe oraz wjazd na posesje w głębi. Z drugiej strony jest zarzut, że utrudniony jest wjazd w ul. Perłową. Tylko nie wiem gdzie to utrudnienie bo miasto jeszcze drogi przecież nie zrobiło, wjazdu od tej strony (za barem) nie ma. Myślę, że to zwykła ludzka zawiść albo walka o swój biznes bo dla zwykłego mieszkańca nie ma tam najmniejszego utrudnienia w ruchu. A tylko ktoś chce zrobić facetowi koło pióra, ciekawe jaki ma w tym interes....

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » sobota, 20 sierpnia 2005, 13:46

Jak dzierżawi to spoko. Sprawdze, bo nie dzierżawił .:D
wjazd na posesje w głębi
Znam ta historie bo w głebi mam znajomego i wówczas był tam pas dojazdowy do posesji w głebi.Jak dzierżawi to jak mozna dojechać?Nie będę sie spierał bo widziałem ta mapke sytuacyjną pare lat temu.Pozdro :D
A tylko ktoś chce zrobić facetowi koło pióra
Raczej kobiecie.
Ci chodzi o tych ludzi z boku, którzy prowadzą ten parking z boku
- to sa ludzie z Poznania(lekarze) i maja dwie działki obok siebie.

Zablokowany