Wakacyjne koncerty

Moderator: DKS

Mika

Post autor: Mika » poniedziałek, 21 lutego 2005, 20:10

Po pierwsze nie oceniam wszystkich ktorzy tam byli tym bardziej ze moi znajomi tez byli na tym koncercie. Nie o wszystkich mam dobre zdanie ale sa to ludzie porzadni. A co do tego ze to mogli zrobic osobnicy z tego koncertu to ja nie mam zadnych watpliwosci poniewaz po pierwsze to wiele osob z koncertu ktory co jak co odbywal sie w poblizu cmentarza wracala na pewno kolo niego a pozatym znajac niektore grupki mlodziezy sluchajace tej muzyki [ nie mowie o wszystkich !!!] maja oni odmienne spojrzenie na wiare a pozatym widziales kiedys dresiaza sataniste?? A pozatym co ma glupi przystanek do cmentarza?? Zaden dresiaz ani pijak jak chce sie zabawic nie idzie na cmentarz tylko rozwala to co ma podrodze czyli smietniki, znaki drogowe i zgadnij co jeszcze no wlasnie przystanki itp a nie leci specjalnie na cmentarz. A co do tego ze wszyscy odjechali grzecznie no moze i racja ale przeciez nie wszyscy wrocili na pewno malo to jest takich co to sie moze poszli przejsc na prome?? Co moze policja stala i wszystkich eskortowala do autobusu??

Ps i jeszcze raz pisze ze nie mam na mysli wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

Post autor: Gość » wtorek, 22 lutego 2005, 00:11

Soreks Mika - tak właśnie się niemal działo - policja stała 50 metrów od autokaru i pod samym cmentarzem. Nie masz dowodów, że na cmentarzu byli "sataniści". Nic nie zostało zdemolowane, a jedynie poprzewracano to i owo. Nie przekonasz mnie także, że na cmentarz nie mogli pójśc dresiarze. Może zrobili to właśnie dlatego, żeby dla odmiany zrobić psikusa. Niezmierzona jest głupota dresiarska i nie ma w tym żadnej logiki. Poraża mnie Twój tok myślenia: "nie mam żadnych watpliwości" Na pytanie o dresiarza satanistę odpowiadam : tak i to właśnie z Ustki! Tak można wałkować w kółko i nie są to żadne argumenty. Bo ja mogę teraz zapytać: a spotkałaś kiedyś rastamana satanistę? Dla Twojej wiedzy - muzyka Reagge to najbardziej "pokojowa" muzyka jaką znam.
Natomiast błedem orgaznizatorów było to, że koncert był bezpłatny, ponieważ wprowadzenie nawet symbolicznej opłaty za udział sprawiłby,że na koncercie nie pojawiliby się dresiarze, któryz próbowali wszcząć bójki.

Bardzo boli mnie, że myślisz strasznie schematycznie. Nie wierze w moralnośc dresiarza, który nie poszedłby na cmentarz, bo woli rozwalić przystanek (sam nie wiem co gorsze). Po działce wszechobecnych na usteckich dyskotekach narkotyków dresiarze wyrabiają różne cuda. Dlaczego imbecyle wyrzucają 18 letnią dziewczynę z pociągu? Dlaczego nie mieli by iść na cmentarz?

Edward

Po koncercir

Post autor: Edward » wtorek, 22 lutego 2005, 07:37

O ile wiem policja orientuje się, kto to zrobił, ale brak jest dowodów. Nie sądzę, aby ten akt wandalizmu był bezporednio związany z koncertem. Poprzednia zniszczono znacznie więcej, chociaż koncertu nie było.
Edward

Gość

Post autor: Gość » wtorek, 22 lutego 2005, 11:10

Szanowni forumowicze. Zapewniam was, że każdy post dokładnie czytam i każdy post z jeszcze większą dokładnością analizuję. Propozycja koncertów w Ustce stała się na tyle ważna, że trafiłem już z tego powodu na dywanik do szefa (hihi)
Mam podjąć pewne działania, ale o tym kiedy indziej. Mam nadzieję, że uda się nam coś wykombinować.

Chciałbym jednak napisać coś w sprawie koncertu reagge, co to się odbył w kinie.
Byłem na nim prawie do końca, widziałem ile wysiłku włożoli w jego przygotowanie organizatorzy. Znajomi mieli zorganizowany transport ze Słupska na koncert. Już nie wspomnę o tym, że w zarówno w trakcie jak i po rozmawiałem z policjantami i ze strazniami miejskimi.
I zacytuje tutaj wypowiedź jednego z policjantów: "nawet na mandatach nie dało się zarobić, tylka kilka osób przed kinem złapaliśmy z piwem"

Jasne ze młodzież się bawiła, że jakiś podpity koleś biegał półnagi po kinie. Ale nie pamietąm, aby ktokolwiek dymił.

Zaraz po koncercie spotkaliśmy się z komendantem usteckiej policji. Rozmawialismy z panią rzecznik policji od której wzięła się cała akcja z cmentarzem.
I co się okazało. To było skojarzenie. Ktoś narozrabiał na cmentarzu, a w niedaleko był koncert.
Komendant powiedział, że nie miał z nami żadnego problemu i, że jak złapani zostaną sprawcy, to wszystko będzie wyjaśnione.
A pani rzecznik policji nie ma zamiaru przeprosić za pomówienie.

Acha zapomniałem dodać, że na koncercie pojawił się również Burmistrz Ustki Jacek Graczyk i Pani Anna Bogucka-Skowrońska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Słupsku.
Gdyby organizatorzy jeszcze raz chcieli zrobić koncert, to na pewno otrzymaliby nasze poparcie.

A z panią rzecznik to my sobie jeszcze porozmawiamy, jak znajdą się sprawcy ( jak się znajdą :()

Hubert

Rzecznik Prasowy
Kontakt:

Post autor: Rzecznik Prasowy » wtorek, 22 lutego 2005, 11:11

sorki nie zauważyłem, że nie jestem zalogowany. ten Hubert powyżej to ja

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » wtorek, 22 lutego 2005, 11:22

Anonymous pisze: Acha zapomniałem dodać, że na koncercie pojawił się również Burmistrz Ustki Jacek Graczyk i Pani Anna Bogucka-Skowrońska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Słupsku.
:twisted: :twisted: :twisted: No to juz wszystko jasne a podobna maja problemy z ustaleniem sprawców :wink: :wink: :wink: (Dla mniej rozgarniętych to to był żart)
Anonymous pisze:A z panią rzecznik to my sobie jeszcze porozmawiamy, jak znajdą się sprawcy
Uważaj ty masz żone i dzieci ( A to nie był żart) :twisted: :twisted: :twisted:

Hubert Bierndgarski

Post autor: Hubert Bierndgarski » wtorek, 22 lutego 2005, 11:28

Na szczęście Pani rzecznik jakoś mojemu gustowi z zadnej strony nie tego. ( no i wiem kto się kryje pod nickiem masasza :)

Ale mam nadzieję, to się w końcu wyjaśni, bo wiem jak było przykro organizatorom, kiedy jednym nieroztropnym zdaniem cała ich praca poszła na marne.

Mika

Post autor: Mika » wtorek, 22 lutego 2005, 19:02

Do pana ktory tak na mnie najechal chcialabym zauwazyc ze forum jest do tego zeby przekazywac wlasne opinie innym. A to byla moja opinia i nic tobie do tego ;] A to ze byla obstawa no to spoko. Cmentarza jak wygladal nie widzialam bo bylam tam tylko raz w zyciu i to dawno temu i sie tam nie wybieram. A co do tego ze to jest muzyka pokoju to powiem tak moja opinia wyglada tak: hehehehehe ;]

Awatar użytkownika
masasza

Post autor: masasza » wtorek, 22 lutego 2005, 19:17

Hubert Bierndgarski pisze:Na szczęście Pani rzecznik jakoś mojemu gustowi z zadnej strony nie tego.
ALe ja nie mówie o guście tylko o ####.

Tak poza nawiasem Panie Hubercie mam dla Pana wiadomość w jednym poście zrobiłem próbe ale to tyczy sie Pana to daje tu jeszcze raz.Obrazek

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

wakacje nadchodzą...

Post autor: sie.ma » wtorek, 22 lutego 2005, 19:51

[quote="Anonymous"] Zapewniam was, że każdy post dokładnie czytam i każdy post z jeszcze większą dokładnością analizuję. Propozycja koncertów w Ustce stała się na tyle ważna, że trafiłem już z tego powodu na dywanik do szefa (hihi)
Mam podjąć pewne działania, ale o tym kiedy indziej. Mam nadzieję, że uda się nam coś wykombinować.

czytam i raduje się me serce, bo zrobił się ruch na forum i jak widzę, nawet "góra" wzięła się za sprawy dla nas ważne, a więc za koncert. mam nadzieję, ze nie skończy się na " załatwimy, pogadamy, pomyślimy", ale zeby przeszły w czyn.
taki festiwal reggae to genialna forma promocji. nie wiem, czy wiecie, ale reggae jest muzyką, ktora najczęsciej powstaje i jest słuchana na jamajce, w usa i wielkiej brytanii, czyli tam , gdzie zyją rastamani, a zaraz za nimi jest... polska. myśle więc, ze nie można przejśc obok takiego faktu :P

a tak poza tym, to mam nadzieję, ze proby organizacji tejże imprezy, to jedno, a koncerty w sezonie to druga sprawa. pytanie do p. huberta: czy juz wiadomo, kto zaprezentuje się w te wakacje na promenadzie??
mam nadzieję, ze warto będzie posłuchać. tylko żeby nie był to hip-hop :twisted: 8)

Gość

Post autor: Gość » sobota, 26 lutego 2005, 02:16

Mika - czy moje pytania o Twoje zdanie na ten temat, jest według Ciebie najeżdżaniem? Czy skoro raz w zyciu byłaś na cmentarzu możesz coś na ten temat powiedzieć? Co z rzeczową dyskusj? Nikt Ci nie broni mieć własnego zdania, ale zdanie niepoparte faktami to czysty kłamliwy populizm. Wypadałoby poprzeć własne słowa jakimiś faktami, prawda?

Mika

Post autor: Mika » czwartek, 3 marca 2005, 17:14

Sorki ze pisze dopiero dzis ale mam sporo pracy w szkole. Fakty tez tak mysle ale ja mowie tylko to co mysle, a moje wywody biora sie z tego ze znam srodowisko mlodziezy ze wiem jak funkcjonuje i znam zachowania mlodziezy. I tylko tyle ;]

Gość

Re: mr.idol i inne

Post autor: Gość » czwartek, 10 marca 2005, 15:07

sie.ma pisze:. sezon 97 organizowała firma wiwa music. wtedy co weekend cos sie dzialo, graly gwiazdy i duuuużo dużo nagród.

a co z organizowaną przed latami "ustecką nocą blusową"?? moze wartoby powrócić do tradycji.
[/quote]
Co ty tak stare czasy wspominasz . Czy masz 100 lat , czy co.
A te nagrody... hmm.. kto je widział . to je widział i miał.
Ja nic nigdy nie dostałem , a zwłaszcza od Cie.
Może jednak nie warto powracać do rzeczy juz przerobionych i nie sprawdzonych. Co ty na to sie. :?:

albatros

Post autor: albatros » czwartek, 10 marca 2005, 15:09

To ja tam na górze

Obserwator

Post autor: Obserwator » piątek, 11 marca 2005, 12:03

Hej ludziska
Tak sobie obserwuje od pewnego czasu wasze poczynania na forum i doszedłem do wsniosku, że i ja cosik tu naskrobie. Jestem dość czynnym obserwatorm życia w Ustce. Czynnym w każdej dziedzinie życia :) . Poruszyliście bardzi ciekawy temat i dość interesująco sie on rozwija.
Ale do rzeczy. Został podany jako przykład sezon `97, kiedy to miasto zatrudniło firmę Viva Music. Wg mojej skromnej osoby ten, jak i kolejne sezony organizowane przez "zapożyczone" i słono opłacane firmy - to jedna wielka lipa :!: :!: :!: Prawdziwy sezon i bogaty repertuar, który do dziś wspominają wczasowicze i ustczanie to wakacje 2001 :!: :!: :!: . Wtedy to Ustke rozświetlił po raz pierwszy festiwal sztucznych ogni, we wszystkich ogólnopolskich telewizjach pokazywano I Mistrzostwa Polski w wypłukiwaniu bursztynu, praktycznie co wieczór odbywały się koncerty mniejszych lub większych gwiazd.
Życze Ustce i wszystkim wypoczywającym aby znów mogli być świadkami tak wspaniałego sezonu, bo z tego co dziś widze to Burmistrz i część Rady uważa,że plaża to wszystko co turyście w Ustce do szczęścia potrzeba.
Oby do wiosny moi mili, oby do wiosny...
Pozdrawiam Krzysztof

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Post autor: sie.ma » środa, 16 marca 2005, 19:39

Obserwator pisze:Hej ludziska

Został podany jako przykład sezon `97, kiedy to miasto zatrudniło firmę Viva Music. Wg mojej skromnej osoby ten, jak i kolejne sezony organizowane przez "zapożyczone" i słono opłacane firmy - to jedna wielka lipa :!: :!: :!: Prawdziwy sezon i bogaty repertuar, który do dziś wspominają wczasowicze i ustczanie to wakacje 2001 :!: :!: :!: . Wtedy to Ustke rozświetlił po raz pierwszy festiwal sztucznych ogni, we wszystkich ogólnopolskich telewizjach pokazywano I Mistrzostwa Polski w wypłukiwaniu bursztynu, praktycznie co wieczór odbywały się koncerty mniejszych lub większych gwiazd.
tak jak sobie to czytam, to musze przyznac rację krzysztofowi. dałem za przykład ów rok, jako, że była wtedy noc blusowa, a i koncerty niczego sobie. chociaż jak sobie przypominam, to podczas 1 festiwalu sztucznych ognii codziennie były koncerty i to gwiazd, a nie występ PULSARU :cry: , czy też zespołu garnizonowego, czy coś takiego.
Życze Ustce i wszystkim wypoczywającym aby znów mogli być świadkami tak wspaniałego sezonu, bo z tego co dziś widze to Burmistrz i część Rady uważa,że plaża to wszystko co turyście w Ustce do szczęścia potrzeba.
głupie jest trochę myslenie , ze plaza to to , czego potrzeba turyście. a promenada, a rozrywka|?? słońce nie świeci całe wakacje...

szkoda tylko, że jakoś rzecznik miasta nie odzywa się....
pozdrawiam mateusz

bony

impreza

Post autor: bony » piątek, 18 marca 2005, 17:36

nic mnie to nie interesuje ale w tym roku ma zagrac ac dc bo jak nie to wpie****!

Awatar użytkownika
sie.ma
Kontakt:

Re: impreza

Post autor: sie.ma » sobota, 19 marca 2005, 13:02

bony pisze:nic mnie to nie interesuje ale w tym roku ma zagrac ac dc bo jak nie to ********!
wielkie oklaski dla tego, kto napisał cos tak głupiego. skoroś taki skory do koncertu ac dc to znajdz sponsora i zorganizuj ten koncert. napewno wszyscy się ucieszą. tylko jak ci się nie uda, to pojawi się ktos, kto powie: "nie udało ci się , to wpier***" :D

pieroog

Post autor: pieroog » niedziela, 20 marca 2005, 01:04

Koles chcial poprostu napisac cos inteligetnego, ale cos mu za bardzo nie wyszlo...

Marek2

Post autor: Marek2 » wtorek, 22 marca 2005, 21:56

Tak wspaniały sezon jak 2001 już się nie powtórzy.Chyba że zmieni się burmistrz.

Zablokowany