Cenzura na forum www.ustka.pl znowu górą,

Tutaj możesz wypowiedzieć się na temat funkcjonowania forum i pracy moderatorów.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
iXik

Re: Cenzura na forum www.ustka.pl znowu górą,

Post autor: iXik » czwartek, 28 maja 2009, 21:58

Smerf Maruda pisze:Rzadko czytam posty Prostaka (za długie i ...) , ale skoro zablokowano temat, był pretekst do przejrzenia.
po pierwsze, powody 'cenzuralne' wystarczą by temat zamknąć.
po drugie, podano uzasadnienie, z którego wynika wyraźnie, że tematów takich jest więcej. dlatego zamyka się temat chociażby dla porządku.
a po trzecie, z cenzurą mielibyśmy do czynienia gdyby założony przez prostaka temat lub któryś z jego postów zniknął. tu tylko zamknięto temat.

nie marudź :wink:
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 28 maja 2009, 22:30

iXik pisze:
Smerf Maruda pisze:Rzadko czytam posty Prostaka (za długie i ...) , ale skoro zablokowano temat, był pretekst do przejrzenia.
po pierwsze, powody 'cenzuralne' wystarczą by temat zamknąć.
po drugie, podano uzasadnienie, z którego wynika wyraźnie, że tematów takich jest więcej. dlatego zamyka się temat chociażby dla porządku.
a po trzecie, z cenzurą mielibyśmy do czynienia gdyby założony przez prostaka temat lub któryś z jego postów zniknął. tu tylko zamknięto temat.

nie marudź :wink:
-powody 'cenzuralne' wystarczą by temat zamknąć.

Dla rasowego cenzora, nie ma potrzeby ,
potrzeby powodów :twisted:
Wystarczy widzimisię .(albo dyżurny telefon :mrgreen: )
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 29 maja 2009, 08:17

Smerf palenie głupa nonstop jest szkodliwe.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » piątek, 29 maja 2009, 10:14

Smerf
1. Pisząc na forum akceptujesz Regulamin: http://www.ustka.pl/forum2/viewtopic.php?f=19&t=430" onclick="window.open(this.href);return false;
2. Jeśli nie zgadzasz się z jego zapisami zgłaszasz te uwagi za pomocą PW, lub wpisując się w dziale http://www.ustka.pl/forum2/viewforum.php?f=32&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
3. No i (OCZYWIŚCIE ZŁOŚLIWIE :roll: ) połączyłem wszystkie wątki o naszej cenzorskiej pracy dla tego Forum i przeniosłem do działu wskazanego w pkt. 2.

MAJ - cenzor :wink:

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » piątek, 29 maja 2009, 12:04

@ Smerf

Łączenie wątków wymyślono chociażby po to, by tacy użytkownicy jak Ty, nie dublowali tematów, co w efekcie prowadzi do zaśmiecania forum, czego - jak sądze - nie chce żaden z forumowiczów. Nie ma to nic wspólnego z cenzurą. Jeżeli nie wiesz, co oznacza termin "cenzura", polecam wieczór ze słownikiem PWN. Jeśli takowego nie posiadasz, chętnie pożyczę.

Nazywanie elveeza "rasowym cenzorem" po raz kolejny dowodzi, że za nic masz regulamin, zasady netykiety. Odnoszę wrażenie, że często najpierw coś napiszesz, a dopiero później pomyślisz. Że zależy Ci tylko i wyłącznie na jałowym biciu piany. Przykłady, proszę bardzo, pierwsze lepsze z brzegu: jakiś czas temu palnąłeś ni z gruszki, ni z pietruszki, że usteckie forum ma zostać zamknięte. Jaki był finał? Przeprosiłeś. Później spłodziłeś kłamliwy wpis dotyczący przewodniczącego Brzóski (chodzi o sprawę zamieszczania na stronę archiwalnych nagrań). Jaki był finał? Przeprosiłeś. Całkiem niedawno, w sposób, delikatnie pisząc, mało przyzwoity, wszedłeś z buciorami w moje życie prywatne, pisząc o moich planach związanych z Poznaniem (nie mających nic wspólnego z pełnioną przeze mnie funkcją). Jaki był finał. Przeprosiłeś. Może nie na forum (czego szczerze powiedziawszy oczekiwałem), ale przeprosiłeś. Bądź chociaż na tyle uczciwy i przypomnij sobie, w jaki sposób się wtedy tłumaczyłeś swoją kolejną "wpadkę". Bo ja pamiętam doskonale.

Po co więc przepraszasz, skoro nieustannie robisz to samo. Obrażasz, podajesz nieprawdziwe informacje, wprowadzasz niepotrzebny chaos. Czy Ty nie widzisz, odwołuje się teraz tylko i wyłącznie do Twojej inteligencji, że już mało kto z Tobą dyskutuje, bo nie akceptuje Twojej retoryki?

Zastanów się, drogi Smerfie, nad sobą. Bo kolejnych przeprosin już nie przyjmę.

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » piątek, 29 maja 2009, 13:26

maj pisze:Smerf

3. No i (OCZYWIŚCIE ZŁOŚLIWIE :roll: ) połączyłem wszystkie wątki o naszej cenzorskiej pracy dla tego Forum i przeniosłem do działu wskazanego w pkt. 2.

MAJ - cenzor :wink:
Jakoś Maj potrafi moderować forum na odpowiednim poziomie,
potrafi łączyć dublujące wątki, (a nie od razu blokować)

może trzeba Elveza wysłać na przeszkolenie do Maja?

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » piątek, 29 maja 2009, 14:17

rzecznik pisze:@ Smerf

Łączenie wątków wymyślono chociażby po to, by tacy użytkownicy jak Ty, nie dublowali tematów, co w efekcie prowadzi do zaśmiecania forum, czego - jak sądze - nie chce żaden z forumowiczów. Nie ma to nic wspólnego z cenzurą. Jeżeli nie wiesz, co oznacza termin "cenzura", polecam wieczór ze słownikiem PWN. Jeśli takowego nie posiadasz, chętnie pożyczę.

Nazywanie elveeza "rasowym cenzorem" po raz kolejny dowodzi, że za nic masz regulamin, zasady netykiety. Odnoszę wrażenie, że często najpierw coś napiszesz, a dopiero później pomyślisz. Że zależy Ci tylko i wyłącznie na jałowym biciu piany. Przykłady, proszę bardzo, pierwsze lepsze z brzegu: jakiś czas temu palnąłeś ni z gruszki, ni z pietruszki, że usteckie forum ma zostać zamknięte. Jaki był finał? Przeprosiłeś. Później spłodziłeś kłamliwy wpis dotyczący przewodniczącego Brzóski (chodzi o sprawę zamieszczania na stronę archiwalnych nagrań). Jaki był finał? Przeprosiłeś. Całkiem niedawno, w sposób, delikatnie pisząc, mało przyzwoity, wszedłeś z buciorami w moje życie prywatne, pisząc o moich planach związanych z Poznaniem (nie mających nic wspólnego z pełnioną przeze mnie funkcją). Jaki był finał. Przeprosiłeś. Może nie na forum (czego szczerze powiedziawszy oczekiwałem), ale przeprosiłeś. Bądź chociaż na tyle uczciwy i przypomnij sobie, w jaki sposób się wtedy tłumaczyłeś swoją kolejną "wpadkę". Bo ja pamiętam doskonale.

Po co więc przepraszasz, skoro nieustannie robisz to samo. Obrażasz, podajesz nieprawdziwe informacje, wprowadzasz niepotrzebny chaos. Czy Ty nie widzisz, odwołuje się teraz tylko i wyłącznie do Twojej inteligencji, że już mało kto z Tobą dyskutuje, bo nie akceptuje Twojej retoryki?

Zastanów się, drogi Smerfie, nad sobą. Bo kolejnych przeprosin już nie przyjmę.
Inteligentna odpowiedz, propaganda warta czasów PRL-u i tygodnika NIE.
Moje gratulacje Jacku.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 29 maja 2009, 14:23

Zamykajac temat, konsultujemy sie ze soba, tematu celowo nie laczylem (robi sie to po kilku dniach) by nie dac Ci argumentu o tym ze cos znow usunieto.
Podobnie postapiono w tym przypadku, zamknieto wskazujac odnosnik do kontynuacji rozmowy.

Powiedz jak to jest ze nikt oprocz ciebie nie czepia sie naszej pracy - uwagi sie zdarzaja ale w twoim wykonaniu to czysta zlosliwosc.
Bełkotu z Gp nie skomentuje.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » piątek, 29 maja 2009, 14:31

prawda to.
nie trzeba być modem lub adminem, żeby widzieć jak smerf nadużywa swojego przydomka

jakbym to ja miał z takim forumowiczem do czynienia to wywaliłbym go z forum już dawno dla przykładu innym i swojego świętego spokoju
ale z nimi smerfie masz jak za piecem
?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » piątek, 29 maja 2009, 14:37

Smerf Maruda pisze:Jakoś Maj potrafi moderować forum na odpowiednim poziomie,
potrafi łączyć dublujące wątki, (a nie od razu blokować)

może trzeba Elveza wysłać na przeszkolenie do Maja?
Maj też zamyka wątki i wskazuje odnośniki do ich kontynuacji lub wcześniejszych wersji. To, że akurat tutaj połączyłem wszystko do kupy spowodowane było tym, że akurat było mało do scalania i dodatkowo dawało pełniejszy obraz naszej cenzorskiej pracy.

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » piątek, 29 maja 2009, 14:56

@ Smerf
Inteligentna odpowiedz, propaganda warta czasów PRL-u i tygodnika NIE.
Moje gratulacje Jacku.
Porównywanie moich wpisów z retoryką propagandzisty - mowa Urbanie - zbrodniczego systemu jest wyjątkowo nikczemne. Uwłacza to mojej godności, poglądom, dotychczasowej działalności. Mimo wszystko sądziłem, że masz więcej klasy...

Nie potrafisz dyskutować, a ja nie pozwolę się więcej obrażać. I chyba najwyższy czas zastosować metodę, którą stosują wobec Ciebie inni użytkownicy forum - zacząć ignorować.

Awatar użytkownika
zfieszak
Kontakt:

Post autor: zfieszak » piątek, 29 maja 2009, 17:41

Smerf chyba do serca wziął sobie temat o chamstwie i anonimowości w internecie jak widzę. :?
Smerf Maruda pisze: Żenada , szkoda gadać.
Polska znowu spada na psy przez takich służalczych bulterierów :evil:
Jeżeli pisząc w tamtym temacie o "niesfornych użytkownikach" miałeś na myśli siebie, a nie sądzę by było inaczej, to po raz drugi radzę poszukać ostrzejszego określenia niż "niesforny". Skoro nie wahasz się używać wobec innych ludzi określeń jak np. wyżej zacytowane, to choćby wrodzona Twa inteligencja, mądrość i ogólne przymioty wynikające z bycia "ubermensch" powinny popchnąć Cię w ramiona większej samokrytyki.

Co do języka propagandy to akurat określenie "służalczy', wyszukiwanie wroga,spisku zawsze i wszędzie oraz próba odgórnego traktowania innych osób to jedne z jego elementów. :twisted:
"You forgot Poland!"

ODPOWIEDZ